Jump to content
Dogomania

Galeria Sary :)


agaciaaa

Recommended Posts

  • Replies 17.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='furciaczek']Dziendoberek:)

oj jaka zdziwniona jestem:crazyeye: Nic mi dzisiaj jeszcze nie wypomnialas:evil_lol::eviltong:

brudna srunia cudo:loveu: tylko do wyrka wpuscic:loveu:
kocina tez sliczna:loveu: kolorek ma fajny:)[/quote]

Doberek ;)
Hmmm... co by Ci dzisiaj wypomnieć... musze pomyśleć :evil_lol:

Brudna Sara została od razu wpakowana do wanny :evil_lol: o łóżku mogła sobie pomarzyć :evil_lol:

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Jaka cudna kiciaaaaa :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]

:loveu: nie mogłam sie od niej oderwać :loveu:

[quote name='Marta_Ares']ale fajna kicia:loveu:
[SIZE=1][COLOR=Yellow]przeciez ja nie lubie kotow...:roll:[/COLOR][/SIZE][/quote]

ja lubie wszystko co ma futerko ;) :loveu:

[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Heloł:loveu: Dawno mnie tu nie było ale cóż... choroba i szkoła robią swoje:roll:

Ale twoja Kużelanka ma kicie:sweetCyb:
:iloveyou: Piękna piękna piękna!!:iloveyou:[/B] kicia of corse..:eviltong:[/COLOR][/quote]

Cześć Emdziolku :) zachorowało sie? :razz: To dużo zdrówka życze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']A tak zeby zrobic Ci na zlosc zajzalam w dzien:diabloti:

koldre obsikala:crazyeye: no niezle...rodzice pewnie zachwyceni:evil_lol:[/quote]

Wredna jesteś :evil_lol:

Nie wiem, co jej ostatnio odbiło :roll: chyba dorasta... jakiś bunt przechodzi czy co.. :shake: Wczoraj na balkonie sie zsikała, oczywiście prosto na dywanik no i ta dzisiejsza akcja... Tato słał łóżko, więc kołdra chwilowo leżała na podłodze. 3 osoby siedzą w pokoju a Sara najzwyczajniej w świecie kucnęła sobie i zlała sie prosto na kołdre :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']ja?? wredna?? cos Ci sie pomylilo:diabloti:

Nio widocznie mlodej hormony szaleja, moja tez takie cos miala... ale ona wolala koopkac:evil_lol:
i tak dobrze ze nie na lozko...[/quote]

nic mi sie nie pomyliło wredna istoto :evil_lol:

Może i szaleją. Strasznie wredna jest ostatnio i częściej niż zwykle udaje głuchą :roll: normalnie chwilami mam ochote wyrzucić ją przez okno :angryy: A na łóżko kiedyś zdarzyło jej sie nalać i to na moje :cool3: ale to dawno było, już jej wybaczyłam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']ufff dobrze ze na Twoje a nie na rodzicow:evil_lol::diabloti:

Gluchota to chyba podstawowy objaw dorastania:roll: Trzeba sie ostro wziasc za wychowanie... powodzenia:loveu:[/quote]

Wychowywanie... ech do tej paskudy nic nie dociera. Ostatnio naprawde mam jej dość i kocham ją tylko jak śpi :evil_lol: o teraz np. takie niewiniątko kochane grzeje mi łóżeczko :loveu:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/98/f2ab131621f754f1.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Heloooo :multi:
Piękna kicia :loveu: Taka...tiu tiu tiu :loveu:

:lol:

Saraaaa, nu nu, ni ładnie sikać pańci na łóżko :nono:[/quote]

Cześć :)

Kicia cudna, taka mięciutka :loveu: może ją ukradne? :evil_lol:

[quote name='furciaczek']Ona tak szybko rosnie czy to tlko zludzenie:crazyeye: wyszla tutaj jakby z 50kilo wazyla:evil_lol:[/quote]

No rzeczywiście na tej fotce wygląda na wielką :evil_lol: 20 kg tylko waży :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']To duzo sie nie pomylilam, tylko 30 kg:evil_lol:
a moze mam dar jasnowidzenia i do 50 podrosnie:roll::diabloti:[/quote]

jutro ją zważe, może już ze 30 kg :evil_lol:
Ty mi lepiej tak nie jasnowidzuj :eviltong: :evil_lol: 50 kg to byłaby leciutka przesada :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...