Jump to content
Dogomania

Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)


Hala

Recommended Posts

Obecnie pwoażne oferty...: Pani z okolic Lublina, ma jużpsa..ale nasze dziewczynki też chce. Pan z wałcza, ma dwa huski i zaprzęg. Dziś dzwonił pan z Kołobrzegu. Zobaczymy co z tego będzie... i jakiś młody mężczyzna z Elbląga. Chce do mnei przyjechać je zobaczyć. Juz sama nie wiem.Poza tym Carmenowa rana wygląda dziś dobrze.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To Hala dla Ciebie :loveu: Męcz się :loveu:

Cóś mi się nie podoba ten list dwuczęściowy :cool1: Nie umie czytać, czy co. Przecież tam jak WÓŁ napisane, że do adopcji mają iść razem :cool1:


"Treść wiadomości:
Mam pytanie?? \
Ile Te Pieski mają lat
I Czy jest Taka opcja żebym wzięła je Obie Bardzo lubię zwierzęta i zawsze chciałam Mieć takiego proszę o szybki kontakt. Czekam"


"Treść wiadomości:
Widzę ze Olcia i Carmen są nierozłączne Dlatego więc chciałabym przygarnąć obie mam duża posiadłość gdzie by mogły buszować i dobre warunki"

Link to comment
Share on other sites

A mi zawiazuje się korespondencja z panem z wałcza i z rodzinką z Kołobrzegu. Pewnie w sobotę pojedziemy nad morze. Napisał też chłopak z (sądzę, że młody, bo w wojsku) z Elbląga. Napisałam mu wczoraj delikatnie, że pieski nie dla niego. A on odpisał, że mimo to chce je zobaczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hala']ee...a skąd niby te panie? Lub ta pani bo nie wiem ile osób to pisało.[/quote]


Hala, te dwie wiadomości są od jednej pani.
Co za beznadzieja :cool1: Zamiast ładnie się podlizać i napisać, że chce stworzyć pieskom wspaniały dom, to pisze, że "zawsze chciała mieć takiego" :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Domyślam się, że chodzi o nazwę rasy w tytule "Dwie sunie w typie husky...". Chyba tak, bo zdjęli mi też griffona nivernais :roll:
Wiem, że zdejmują, jak ktoś [COLOR=red][B]DONIESIE[/B],[/COLOR] że coś jest nie tak w aukcji, bo pracownicy allegro nie zajmują się wyszukiwaniem takich tam...
Zastanawiam się KTO to taki...
[COLOR=red][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Kurczę ale to bez sensu bo ja w moich aukcjach co i rusz podciągam psiaki pod jakąś rasę pisząc "w typie" lub "jak".

Lepiej by się wzięli za tych co oferuja krycie bez rodowodu :angryy: .[/quote]

Dopóki nikt na Ciebie nie doniesie, to możesz wystawiać.
Kto mógł donieść?...
Mam pewne przypuszczenia. Z pewnością to [B][COLOR=red]GNIDA. [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Niestety tak, Hala...

Wystawię je jak wrócę ze spaceru. Wykasuję te wszystkie "HUSKY".
Miały już 30 obserwatorów.

Ktoś mnie nie lubi :cool1:
Idę pozmieniać coś tam w aukcjach. Na pewno warto napisać, że to aukcja grzecznościowa, bo można wystawiać tylko takie przedmioty, którymi się dysponuje, czyli własne. A wszystkie te sieroty, które wystawiam, nie moje. Zaraz znowu ktoś zakabluje :cool1:


Chętnie przyjmę również inne sugestie dotyczące "BEZPIECZNEGO" wystawiania bezpańskich psów...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...