Jump to content
Dogomania

Dingo po wielu zawirowaniach powrócił do swojego domu.


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dingo znowu dostał ostatnio małpiego rozumu jak go Wiola wzięła na spacer, za sekundę wrócił sam bo zdarł sobie z głowy obrożę, u mnie już 2 razy zdarł, ale go od razu przechwyciłam (te obroże mnie kiedyś dobiją, nie ma ani jednej sensownej obroży, może byśmy w jakieś obroże zainwestowali?? bo jednak jeśli ktoś na spacery nie chodzi, to problemu nie widzi, a ja tylko nerwy tracę), no i znowu będę musiała sama z nim spacerować, bo jego trzeba okiełznać echhh :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolakola']W jakiej obroży teraz łazi ? Tej z plastikowym zatrzaskiem ? Franka ma na zbyciu chyba skórzaną z metalową sprzączką, rozmiar powinien być odpowiedni. Nada się ?[/QUOTE]

Ja już mu zmieniłam na taką coś w stylu skórzaną, ale za duża jest i pieron cały czas ze łba ściąga jak dostaje fazy, to on już wie jak się ustawić, żeby się tego pozbyć, więc zaczęłam majstrować nad dziurą, ale strasznie ciężko to idzie taką skórzaną gwoździem, jakoś mi się udało, gwóźdź wchodzi ale sprzączka niee, to odpuściłam bo ile będę się durną dziurą zajmowała?? jutro znowu nad nią popracuję no i mam nadzieję, że będzie dobra, a jak niee to mnie chyba ......:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Miałam dziś telefon w sprawie Dingo . Dzwonił pan z PRzeworska , chciał pieska dla swojej mamy która miała identycznego ale wskutek "nieszczęśliwego zrządzenia losu " umarł. W trakcie rozmowy wyszło że pies przeskakiwał im non stop ogrodzenie i pewnego pieknego dnia na nim zawisł dokonując żywota :roll: Pan generalnie w porządku, słuchał uwaznie jak mu tłumaczyłam żeby dali sobie siana z takimi psami, że one się do siedzenia na ogrodzie nie nadaja i problem z ogrodzeniem zawsze będzie istniał jak psa nie wybiegają na spacerach. Zasugerowałam aby pomysleli nam małym pieskiem. Pan powiedział że pomyśli i poprzegląda nasze psiaki, nie skreślam bo wydawał się w porządku, zobaczymy czy się odezwie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...