Jump to content
Dogomania

Koszalin 2007


sylwiaskalska

Recommended Posts

[quote name='Aisa_']Jeszcze jedno pytanko.
Oglądałam fotki z zeszłego roku, ozdóbki były na stadionie.
Jak w tym roku?
Będzie jakaś hala? :razz:[/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]u nas ciężko o halę (małe miasto) :oops:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]ale za to jest dużo drzew więc przed słońcem można się schronić ;)[/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lambi']A gdzie wysiąść:lol: :lol: podziel się swoją wiedzą bo ja nie mam pojęcia:placz: :placz:[/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Lambi przystanek jest zaraz przed dworcem PKP ;)[/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]Lambi przystanek jest zaraz przed dworcem PKP ;)[/COLOR][/FONT][/CENTER]

[/quote]

A jak już wsiądę w ten autobus to tak ile mam jechać przystanków, albo może coś charakterystycznego będzie gdzie wysiąść :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lambi']A jak już wsiądę w ten autobus to tak ile mam jechać przystanków, albo może coś charakterystycznego będzie gdzie wysiąść :lol:[/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]masz do wyboru albo wysiąść przy szkole budowlanej albo przy Politechnice Koszalińskiej (to będzie przystanek zaraz za rondem) - troszkę się czasu jedzie myślę, że z 15 min. na pewno ;)
zaraz poszukam ile to przystanków mniej więcej :cool3:
[/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=Red][B][U][FONT=Courier New]wsiadasz tutaj -> Al.Armii_Krajowej PKP[/FONT][/U][/B][/COLOR][COLOR=Magenta][FONT=Courier New](za tym przystankiem autobus będzie skręcał na światłach w lewo)[/FONT][/COLOR]
[U][COLOR=Magenta][FONT=Courier New]
Zwycięstwa Krakusa i Wandy

[/FONT][/COLOR][/U] [COLOR=Magenta][U][FONT=Courier New]Zwycięstwa Słowackiego

[/FONT][/U][/COLOR] [COLOR=Magenta][U][FONT=Courier New]Zwycięstwa Clausiusa

[/FONT][/U][/COLOR] [COLOR=Magenta][U][FONT=Courier New]Zwycięstwa Grottgera

[/FONT][/U][/COLOR] [COLOR=Magenta][U][FONT=Courier New]Zwycięstwa Tetmajera [/FONT][/U][FONT=Courier New](za tym przystankiem autobus skręca na światłach w lewo)[/FONT][U][FONT=Courier New]

[/FONT][/U][/COLOR] [COLOR=Magenta][U][FONT=Courier New]Traugutta Chopina

[/FONT][/U][/COLOR] [COLOR=Red][B][U][FONT=Courier New]wysiadasz tutaj -> Orląt Lwowskich Sawickiej[/FONT][/U] [/B][/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]u nas ciężko o halę (małe miasto) :oops:[/COLOR][/FONT]

[FONT=Courier New][COLOR=magenta]ale za to jest dużo drzew więc przed słońcem można się schronić ;)[/COLOR][/FONT][/CENTER]
[/quote]

Na słońce to ja sobie parasol wezmę ;)
Gorzej z deszczem - też można się osłonić, ale jak mocno popada to mi się mój shih tzu na ringu w szczurka zamieni :evil_lol:
(a ma padać niestety :shake: )

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][FONT=Courier New][SIZE=6][COLOR=Red]Najświeższa informacja [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Courier New][SIZE=6][COLOR=Red]Na BIS została ufundowana nagroda rzeczowa w postaci [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[U][FONT=Courier New][SIZE=7][COLOR=Red]DVD
:multi::multi::multi::multi::multi:
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']A jakieś inne zachęcające nagrody oddział zaplanował?[/quote]

[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]będzie jeszcze [SIZE=4][B][COLOR=Red]mp3[/COLOR][/B][/SIZE] i [B][SIZE=4][COLOR=Red]koc[/COLOR][/SIZE][/B] na BISie są cztery lokaty - więc jest o co powalczyć :cool3:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta] a przede wszystkim na BIS-ie są trofea a nie puchary tak jak w innych oddziałach [/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

[quote name='Florka_xyz']Czy mozecie mi powedziec czy z Dworca PKP na teren wystawy jest daleko ??

Pozdrawiam[/quote]

[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]w przypadku braku środka transportu w postaci samochodu najlepiej dojechać autobusem nr. 14 ponieważ kawałeczek jest do stadionu (kilka postów wcześniej był podany rozkład jak również przystanki)[/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Nie, no normalnie sama wezmę udział w wystawie:lol:

[QUOTE]gdzie moge obejrzec jakies zdjecia z wystaw ktore odbyly sie w Koszalinie? :smile:[/QUOTE]

Wystawa, która odbyła się rok temu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27387&highlight=Koszalin"]klik[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']Bardzo proszę o instrukcje jak dojechać na wystawę. Jadę od strony Bobolic, drogą nr 11. czy będą jakieś tabliczki naprowadzające?[/quote]

To będzie gdzieś tak:
Przejedziesz przez Kretomino i pojedziesz [B]ul. Gnieźnieńską[/B]. Następnie skręcisz w [B]4 Marca[/B], na skrzyżowaniu [B]4 Marca[/B] i [B]Zwycięstwa[/B] pojedziesz prosto (po prawej miniesz Lidla). Wjedziesz w [B]Traugutta[/B], a potem w [B]Orląt Lwowskich[/B]. Po lewej stronie będziesz widzieć stadion i parkingi. Nie wiem dokładnie gdzie można postawić samochód... Może wjechać przez Kopernika:roll: Powinnaś dać radę;)

[URL="http://mapa.pf.pl/-Koszalin-_index.html?client=adword-pf&gclid=CPm37uG5uY0CFQtYZwodbAkvJA"]Mapa[/URL] może być pomocna

No to do jutra! Życzę sukcesów!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]to ja może łatwiej wytłumaczę ;)
- jak już [B]wjedziesz do Koszalina [/B]to [B]na pierwszym skrzyżowaniu ze światłami w prawo [/B]
- [B]później[/B] cały czas [B]prosto [/B]
- i [B]na najbliższym skrzyżowaniu ze światłami[/B] też [B]prosto[/B]
- potem [B]następne skrzyżowanie ze światłami[/B] na których skręcasz [B]w lewo [/B]
- po skręceniu w lewo miniesz po lewej stronie sklep spożywczy i zaraz za sklepem [B]pierwsza uliczka w prawo[/B] !!! (ulica Sportowa) [B]i cały czas prosto[/B] aż dojedziesz do stadionu :cool3: [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...