Jump to content
Dogomania

amstaff poszukiwany


Recommended Posts

Witam, z chęcią przygarnę amstaffa. Mam 8 miesięcznego synka, zajmuję się od ok. 10 lat hobbistycznie szkoleniem psów. Warunek jest taki, by pies nie wykazywał absolutnie żadnej agresji wobec dzieci, nie był zbyt stary, by akceptował fakt, że czasem zostanie sam i akceptował suki. Byłoby mi bardzo miło także, gdyby pies wykazywał chęć pogoni za zabawką, ponieważ chciałabym się skupić na szkoleniu tak sportowym jak i tym stricte związanym z posłuszeństwem.
Nie wiem czy zaraz nie pójdzie lincz za wymagania, ale będę wdzięczna, jeśli ktoś słyszał o takim psiaku szukającym domu. Proszę NIE WYSYŁAĆ mi wiadomości na priv, ponieważ rzekomo mam pełne skrzynki i nie mogę wysyłać ani odbierać wiadomości. W razie co poproszę o kontakt mailowy: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

to ja mam kandydata co do zostawania w domu heh ciezko to okreslic bo pies przebywa w schronisku niestety, ale jest mlody nawet nie podnosi jeszcze nogi gdy sika, do ludzi i psow jak najbardziej pozytywny aczkolwiek czasami robi sie nachalny co niekazdemu psu moze odpowiadac. Jesli chodzi o szkolenie i sporty jak najbardziej polecam asta bo to pies do zadan specjalnych. Sama mam suke ktora, przy odpowiednim podejsciu i motywacji zrobi praktycznie wszystko o co poprosze :)

A oto i Bolo bo tu o niego sie rozchodzi, jesli chodzi o dzieci moge sprawdzic na wlasmym synu przy okazji pobytu w schronie ale nie sadze zeby byl jakis problem z tym :)

[img]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=646531358735541&set=o.1399653573608585&type=1&ref=nf[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...