Jump to content
Dogomania

Seter Irlandzki (suka) - seterka Betty już w nowym domu


ziolko

Recommended Posts

Co do wieku - i ja młódką nie jestem :evil_lol: I ponieważ miałam już dwie seterki, a znałam ich dużo więcej, wiem, jakie to cudowne psy. I gdybym tylko miała możliwość, nie wahałabym się jej wziąć. Ale ludzie, z którymi rozmawiam, chcą tylko szczeniaki. Dla nich nawet pies 2-3 letni jest już za stary. Jedni boją się o dzieci, innych przeraża fakt, że moment pożegnania z takim psem, którego dopiero co się pokocha, może przyjść zbyt szybko.
Moje seterki odeszły w wieku 12 lat...

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=72517[/URL] tu kolejni przyjaciele do adopcji razem
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73991[/URL] i tu kasztanki,w tym jeden niewidomy,tez do wspólnej adopcji o których mówisz

Link to comment
Share on other sites

Ależ się cieszę! Dziękuję Wędkoholiku stokrotnie za to, co dla niej zrobiłeś :multi: :multi: :multi: A czy będą jakieś wieści z nowego domku? Czy ta narośl za zębami da się usunąć? Bidulka musi mieś ogromne kłopoty z jedzeniem, skoro nawet pyszczka nie domyka... napewno ją to boli :-(

Link to comment
Share on other sites

To cudowne wieści! Po takiej poniewierce wreszcie ma dom, w którym ją kochają, i kawalera do towarzystwa :loveu: Boję się, czy to nie jakieś paskudztwo na tym dziąśle :shake: Moja setera miała chłoniaka na migdałku, potem były przerzuty :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wędkoholik']Niebawem wszystko się wyjaśni. Prawdę mówiąc nie dopuszczam złych myśli do siebie. Bardzo zapadła mi w sercu i denerwuję się również. Skoro teraz zaświeciło jej słonko, to nie moze być źle. To byłoby niesprawiedliwe.[/quote]

Jasne, badzmy dobrej mysli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...