Jump to content
Dogomania

IV edycja kursu Kynoterapii w Bydgoszcz oraz we Wrocławiu


Recommended Posts

[quote name='negra99']Wrocław? A Gdzie? Nie Ma Nic O Wrocławiu Na Stronie Do Której Odsyłacie;-)[/quote]

Informujemy, że we Wrocławiu kurs będzie odbywał się w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych, ul. Kamiennogórska 16.

Informacja zawarta jest w 9 akapicie na stronie [URL]http://www.rce.pl/nsen/kursy/kwalifikacyjne/dogoterapia/dogoterapia.html[/URL]

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie.Miła widomość.Miałam wystartować z tym kursem do Bydgoszczy.A tu prosze moje rodzinne miasto.Tylko niestety chyba w tym roku drożej.Stąd pytanko , czy opłatę można rozłożyć na raty.Jak tak ,to na ile rat?.Do kiedy jest termin zapisów?Czy wiadomo coś więcej na temat zajęć- terminy?Jest to ważne, bo w soboty i niedziele najczęściej są wystawy, na które trzeba wcześniej się zgłaszać.A jak znamy (chociaż wstępny) harmonogram zajęć to dostosować się będzie można.
Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Hej Defcia;-) Niestety We Wrocławiu Jest Tylko Część Zajęć W Ośrodku Dla Dzieci Niewidomych, Reszta Z Tego Co Się Dowiedziałąm W Bydgoszczy;-( Czyli Bardzo Daleko;-) Też Myśle O Tym Kursie, Tyule, że Bydgoszcz Mnie Przeraża, Bo To Dość Daleko;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='negra99']Hej Defcia;-) Niestety We Wrocławiu Jest Tylko Część Zajęć W Ośrodku Dla Dzieci Niewidomych, Reszta Z Tego Co Się Dowiedziałąm W Bydgoszczy;-( Czyli Bardzo Daleko;-) Też Myśle O Tym Kursie, Tyule, że Bydgoszcz Mnie Przeraża, Bo To Dość Daleko;-)[/quote]

Witam serdecznie,
Możliwe jest, że jeden z 14 planowanych zjazdów odbędzie się w Bydgoszczy.
Odległość może duża, ale Bydgoszcz to bardzo sympatyczne miasto i na pewno nie ma powodów do przerażenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DEFCIA']Witam serdecznie.Miła widomość.Miałam wystartować z tym kursem do Bydgoszczy.A tu prosze moje rodzinne miasto.Tylko niestety chyba w tym roku drożej.Stąd pytanko , czy opłatę można rozłożyć na raty.Jak tak ,to na ile rat?.Do kiedy jest termin zapisów?Czy wiadomo coś więcej na temat zajęć- terminy?Jest to ważne, bo w soboty i niedziele najczęściej są wystawy, na które trzeba wcześniej się zgłaszać.A jak znamy (chociaż wstępny) harmonogram zajęć to dostosować się będzie można.
Pozdrawiam serdecznie.[/quote]

Oczywiście istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty płatne w trakcie zjazdów.
Warunkiem uczestnictwa w kursie jest dokonanie przedpłaty, o której informujemy w zgłoszeniu [URL]http://www.rce.pl/pliki/p_kynoterapia.doc[/URL] .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...