Jump to content
Dogomania

Labrador długowłosy


Tepes

Recommended Posts

No tak jak słyszycie labrador długowłosy mój Bono został tak nazwany przez jakiegoś chłopaka:mad:.Bo stwierdził że goldeny nie mogą być tak jasne jak jest on więc został ochrzczony nową rasą labrador długowłosy:diabloti:
No że takiej rasy nie ma to nie wspomnie bo każdy wie (oprócz chyba niego:eviltong:)
Więc napiszcie co o tym sądzicie:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wydaje mi się, że nie masz co się przejmować. Goldeny mogą mieć umaszczenie od bardzo jasnego, prawie białego do rudego. Nawet u mnie na osiedlu mieszka bardzo jasny, prawie biały golden-rodowodowy.Więc wogóle nie zwracaj uwagi na komentarze tego typu, bo ludziska sa co niektórzy wogóle nie zorientowani. Widzieli może jednego psa tej rasy i wydaje im sie że już inny kolor to juz nie ta rasa. Ja ze swego doświadczenia wiem na przykład,że moja labka -to nie labka, bo jest szczuplejsza niż inne spasione labradory. Co niektórzy labki utożsamiają z wielkim, upasionym olbrzymem i wydaje im się że jak już inny odbiega od tego"wizerunku" to już jest nie labek, także nie ma co się przejmować takimi uwagami.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fridaoo']Wydaje mi się, że nie masz co się przejmować. Goldeny mogą mieć umaszczenie od bardzo jasnego, prawie białego do rudego. Nawet u mnie na osiedlu mieszka bardzo jasny, prawie biały golden-rodowodowy.Więc wogóle nie zwracaj uwagi na komentarze tego typu, bo ludziska sa co niektórzy wogóle nie zorientowani. Widzieli może jednego psa tej rasy i wydaje im sie że już inny kolor to juz nie ta rasa. Ja ze swego doświadczenia wiem na przykład,że moja labka -to nie labka, bo jest szczuplejsza niż inne spasione labradory. Co niektórzy labki utożsamiają z wielkim, upasionym olbrzymem i wydaje im się że jak już inny odbiega od tego"wizerunku" to już jest nie labek, także nie ma co się przejmować takimi uwagami.
pozdrawiam[/quote]

heh ja wiem nie przejmuje się tylko napisałam że wymyślił sobie rase nową:PPaa też się zdarza że mówią na niego labrador:PP

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Acctiually']ło je golda nowofunlandem <lol2> to serio musi być bardzo obeznany w rasach[/quote]

Jak widzisz:) Tacy to są ludzie... Mog podać adres stronki:
[url]www.emi.neostrada.pl[/url] wchodzi sie na goldeny, do pamiętnika Emi i tam ''gdzieś" to jest:)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Moja Carmen była już:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- labradorem, przepraszam lab[COLOR=red]l[/COLOR]adorem, w tym labladorem długowłosym i golden-labladorem. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- podhalanem, kiedyś nawet weterynarz stwierdził, że troche nie wyrośnięty ten mój podhalańczyk :cool3: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- seterem irlandzkim i angielskim ( jeszcze nam gordona do kompletu brakuje ;) )[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- nowofundlandem[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- i uwaga, uwaga... borderem :lol: [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście znam długowłosego labradora ;) Sunia jest rasowym z metryczką labradorem, niestety ma długi włos niczym goldeny :roll:

I co wy na to powiecie? Ja byłam święcie przekonana, że to golden a tu niespodzianka jak zobaczyłam metryczkę, że to labrador.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Acctiually']wg mnie to nie jest za bardzo możliwe..no ale cóż jak tak mówisz
[/quote]

też ciężko było mi w to uwierzyć. A sunia, która teraz ma 11 miesięcy jest ze 100% labradorów - suka z przydomkiem Górska Fantazja i pies (tata malutkiej) z hodowli Górska Fantazja ;)

Jak będę miała fotkę to wam pokażę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...