Jump to content
Dogomania

Bella tricolor - 4 powroty do schroniska W NOWYM DOMU!


Karilka

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miała przechlapane w schronie. Uważaj cioteczko bo masz złodziejke w domu zaczyna się od masełka :evil_lol:, ja tak mam z przybłędką, musze zastawiać drzwi do kuchni (oryginalne zdjęte) bo psiak się częstuje co mu wpadnie w paszcze duży nie jest ale sobia chłopak radzi, dodam że dostaje największe porcje gotowanego bo już dziadzio ;)

Link to comment
Share on other sites

Otóż. Bella pojawiała się w schronisku prawdopodobnie dlatego, że ktoś ją sobie puszczał "ot tak" .Podobno na początku odbierał ją jakiś właściciel. Obstawiam, że to była suka łańcuchowa/kojcowa i umiała sobie jakoś z tym faktem poradzić.

Koty gania nadal, jednak nie wyglada to tak, jakby bardzo chciała im zrobić krzywdę. Nie jest to też forma zabawy... Takie nie wiadomo co - niby z nerwem ale myślę, że nie jest w stanie "upolować" kota.

Narzeka jak wychodzę z domu ale nie natrętnie. Tak trzeszczy.

Mięskiem pluje po kuchni (!), zdecydowanie woli suche.

Zrobiła się wesoła na spacerach, w domu chętnie wojuje z Vuko.
Jak mnie nie ma to jest impreza.. psy zmęczone jak diabli po tej samotnosci :mad:


Weterynarz ocenił jej wiek na 1,5 - 2 lata!

Dostała wczoraj 20zł deklaracji od Oliwii - uzupełniam! ;)

Edited by Karilka
Link to comment
Share on other sites

Fajna, fajna ;).

Byliśmy na spacerku - puściłam ją z Vuko (to był zły pomysł, kolano spuchłooo:-().
Niestety nie jest przekupna za żarcie.. ale to się naprawi.
Biegali jak dzikie źrebaki. Gnieciony berek, gryziony berek.. no wszystko.
My z Iwanem staliśmy w bezpiecznym miejscu a i tak musieliśmy uważać na tą ich... zabawę :evil_lol:


Wczoraj zamówiłam małej, 15 kg boscha Active.
Uzupełniłam rozliczenie - przyszła kasiurka od Mazowszanki i strusiatko28. Bardzo dziękuję w imieniu Bellisimki :multi:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...