Jump to content
Dogomania

do usunięcia


Recommended Posts

[COLOR=#000000]Tragedia, mój pies rodzinny, moje słońce dziś rano wstała i już się nie podniosła[/COLOR]:-(:-(:-([COLOR=#000000]([/COLOR]:-(:-(:-(:-(:-(:-([COLOR=#000000]:[/COLOR]

[COLOR=#000000]Od około pół roku miała kłopoty z przednią łapą. Bolała ją bez powodu, nie było żadnych uszkodzeń mechanicznych, rozcięć. Było robione rtg 3 razy, usg i nic, zero. Od tamtego czasu pies jadł leki na stawy, a od 4 tygodni dostawała codziennie sterydy z uwagi na to że na łapę już stawać w ogóle nie mogła. [/COLOR]

[COLOR=#000000]Dziś rano wstała na spacer, nagle się przewórciła i już nie dała rady się podnieśc [/COLOR]:-([COLOR=#000000](((((( Od razu pojechali z nią do weterynarza, dostała komplet badań krwi, jakieś kropłówki, ale do teraz nie wstała. U nas w mieście (SOSNOWIEC) nie mogą jej pomóc , bo nie ma takie sprzetu.

Ponoć najlepsze są w żywcu/wrocławiu, ale może wiecie o czymś bliżej?[/COLOR]:-([COLOR=#000000]((((([/COLOR]


[COLOR=#000000]Dodam, że pies do tej pory był zdrowy. Jest średniej wielkości, ma 9 lat, jest aktywną normalnej wagi, skaczącej wszędzie mimo wieku bestią. Wiecznie uśmiechniętą, żywe srebro.


Zduplikowałam tę wiadomośc,przeprasza, -ale widzę, że na ortopedię rzadko kto wchodzi, a zalezy nam żeby już jutro pies był po badaniu.[/COLOR]

Edited by Madie
Link to comment
Share on other sites

Na pewno we Wrocławiu jest tomograf miałam kiedyś nr .tel.do Katedry i Klinika Chirurgii Wydziału Medycyny Weterynaryjnej pl. Grunwaldzkim 51 koniecznie trzeba się wczesniej umówic na badania. bliżej jest klinika weterynaryjna w Mikołowie +48 32 738 40 41, +48 602 654 780, +48 509 442 687, e-mail: [email][email protected][/email] lepiej zadzwonić i zapytać sie o szczegóły .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...