Jump to content
Dogomania

Diana, czyli terrierza dusza w "terrierzym" ciałku :)


Olusia

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Olusiu, jak tylko dorwiesz się do rogzette to szybko pokazuj zdjęcia obroży na modelce (która mam nadzieje będzie chciała współpracować i pięknie pozować) Tfu, po co ja to pisze - przezież mamy doczynienia z profesjonalnym
fotografem. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja i profesjonalny fotograf? Co Ty gadasz? :lol::cool3:

Nasze rogzette :loveu:


[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/349/58badd7bc9cd04b3.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/266/a0cfc8dcfbe4a4f7.jpg[/IMG][/URL]

;)

Link to comment
Share on other sites

Aż tak jestem przewidywalna? :cool3:
Oluś, wbij na gadu. Musimy się umówić, w końcu gdzie i jak <kida_panikuje>. Może przy ringu...zaraz, który to był? XIV chyba? No wiesz, o co mi chodzi - tam, gdzie Guciek wystawia suczkę. Będziesz od początku? Może o 10.30? A jak, nie będziesz od początku to o której się spotkamy? A może lepiej przy wejściu? A może...pff. Dobra, koniec paniki:lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malina.']Ja do różu nic nie mam i nie rozumiem, dlaczego akurat ten kolor uważa się za "słitowski" :eviltong:.[/quote]
Tak się już uważa i tyle:eviltong:. ([SIZE=1]to wina tego, że Doda uwielbia to, co różowe i puchate - dlatego sporo część ludzi, myślę, różu nie lubi:evil_lol:)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...