Jump to content
Dogomania

Nie chęć zostawania samemu w domu - pomocy!!!


margo-roksi

Recommended Posts

Hej,
mam problem posiadam suczkę szpic miniaturowy ma ok 9 miesiecy.
W ogole nie chce zostawać sama w domu, szczeka jak najęta (daje jej przed wyjsciem zabawkę którą uwielbia a nie ma jej na co dzień i to nic nie daje)
Mieszkalismy w małym mieszkanku i myślałam że to dlatego że jest małe. Teraz jak mamy ogromny dom gdzie mogłaby się zgubić nadal jest tak samo, nie wiem co robić bo jest mi jej zal gdy muszę ją zostawić w ostateczności a ona szczeka i płacze.

Dodatkowo chciałabym się zapytać czemu kiedy wypuszczam ją na podwórko to ucieka, szuka przejść itd i nie słucha jak ją wołam. Zawsze gdy chodziłam z nia po dużych powierzchniach to mnie słuchała i mogłam z nią iść bez smyczy.
Teraz ma podwórko 15 000 m2 i zachciało jej się uciekać a ogrodzenie mam narazie takie lipne bo za duża działka i za duże koszta. Co mam zrobić aby ją tego oduczyć?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Razer, jak masz gadać pierdoły, to się nie wypowiadaj wcale. Nic się " z czasem nie unormuje", do tego nie trzeba czasu a PRACY z psem.

Autorce wątku polecam za to podczytanie co mądrzejszy postów w tym dziale. Taki problem już był i ludzie wypowiadali się wiele razy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

witam mam pytanie mam zamiar kupic pieska rasy mops tylko tylko jest jeden problrm ja tak jak i moja zona wychodzimy do pracy i nie ma nas w domu przez jakies 8 godz. i nie wiem co na to taki piesek,bo niechce zeby popadl w jakas depresje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...