Jump to content
Dogomania

abaco

Recommended Posts

Polecam serdecznie Psie Przedszkole w szkole dla psów SuperrDOG /www.superrdog.pl/
Szkołę założyła osoba, która najpierw się wyszkoliła a potem założyła szkołę i szkoli innych. Z tego co wiem szkoli od 2 lat. Jestem po pierwszej edycji zajęć i było super. Z czystym sumieniem polecam.

Andrzej

Edited by abaco
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='abaco']Polecam serdecznie Psie Przedszkole w szkole dla psów SuperrDOG /www.superrdog.pl/
Szkoła niedawno powstała ale założyła ja osoba która najpierw się wyszkoliła a potem założyła szkołę i szkoli innych. Jestem po pierwszej edycji zajęć i było super. Z czystym sumieniem polecam.

Andrzej[/QUOTE]

Witaj
Mógłbyś napisać coś więcej jak wygląda tam to psie przedszkole gdzie uczęszczasz na Pola czy Białołękę - czy teren jest ogrodzony czy pieski biegają luzem ? Tak w skrócie prośba żeby przedstawić jak to wygląda.
Pzdr

Edited by efektywny1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Byłem na Białołęce, teren nie jest ogrodzony ale nie jest przy ulicy. Spotkania super, kurs z nastawieniem i na zabawę i na naukę i na skupienie.
Były zabawy szczeniaków, były podstawowe komendy SIAD, LEŻEĆ, ZOSTAW, DO MNIE, i pełno porad :). chyba 3 zajęcia były w połączeniu z grupą starszych psów więc mój psiak miał niezłą socjalizację. Dla mnie ważne że uzyskałem odpowiedz na wszystkie pytania i rozwiązane zostały wszystkie problemy.

Edited by abaco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...