Jump to content
Dogomania

abaco

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

About abaco

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. abaco

  Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM

  [quote name='Fauka']Problem w tym, że nie znam nikogo, kto by znał kogoś lub sam ankietował. Ba, nawet ja się zgłosilam (przez kłótniami, nie znała mnie) i zostałam olana. Więc ankieterzy są bardzo tajemniczymi ludźmi widmo. W ogóle ta sprawa strasznie śmierdzi, na wyniki trzeba było czekać chyba ze 2 lata, a wyglądało to bardziej jak wielka kampania marketingowa (krypto marketingowa?) szkoły azorres. Cóż się dziwić, z tego co wiem Awtoniukowa marketing skończyła ;)[/QUOTE] no co ty - ona nie skończyła marketingu. Ona twierdzi że skończyła studia o kierunku polonistyka ale niestety magistra NIE OBRONIŁA !!! :)
 2. abaco

  Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM

  [quote name='Fauka']Ach, i nawet osoby z bliskiego środowiska pani Anety nie mają pojęcia kto przeprowadzał ankiety, i jaka firma tym się zajęła.[/QUOTE] PR kampanii teoretycznie chyba prowadziła ta firma co jest jej baner na tych filmikach z badań. Zresztą ten facet co z nią rozmawia jest właścicielem tej firmy. Był on też jak mieli ten festyn o psach na euro. Ale znam jej byłą kursantkę i mówiła że ankiety miały robić osoby prywatne czyli wolontariusze. Najzabawniejsze że ci wolontariusze mieli chodzić w miejscach gdzie jest dużo psiarzy czyli parki. W skaryszaku ich nigdy nie było !!! od 5 lat chodzę tam codziennie ze swoim psem :)
 3. abaco

  Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM

  a poza tym zastanawiam się czy z taką wiedzą nie powinniśmy czegoś zrobić. Przecież to chore aby taka baba tak bezkarnie naciągała ludzi !
 4. abaco

  Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM

  [quote name='motyleqq']ja z nią miałam takie dyskusje na fb, że mnie aż zablokowała :diabloti: szczyt dojrzałości :evil_lol:[/QUOTE] mojego znajomego też zablokowała jak kiedyś zapytał na FB pod jakimś postem czy ona ma jakąś wiedzę o psiej psychice i czy kończyła jakiś kurs :)
 5. abaco

  Etna+Timi+Zosia+Shakira, Tosia za TM

  no nic :) dlatego sorry że tu pisałem :) Ja nie wiedziałem o tym bo nigdzie nie znalazłem potwierdzenia a jedynie spekulacje.
 6. a co słyszałeś bo jestem ciekawy. Nie miałem przyjemności korzystać z usług P. Awtoniuk.
×