Jump to content
Dogomania

Moli Photo gallery


NightQueen

Recommended Posts

  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][QUOTE]
[B]tutaj proszę państwa widać efekt żucia gumy orbit :evil_lol: Bialusieńkie zęby i świeży oddech ;-) Przychodzę ostatnio do domu, wchodzę do pokoju a tu na moim łóżku -wyżute drażetki gumy orbit :razz: Moja wstrętna Molinda pożyczyła sobie z mojej torebki całą paczkę gum :mad: i je wyżuła zostawiając takie resztki na poduszce (pewnie stwierdziła że nie będzie samolubna i sie podzieli z pańcią :p)[/B]
[/QUOTE]
hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
dobre,
Twój pies jest rozkoszny
i jeszcze nie jest egoistką :evil_lol::evil_lol:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chester07'][URL]http://images31.fotosik.pl/225/e6e8a169d16ce85emed.jpg[/URL] e tam idiotycznie :D bardzo ładnie :evil_lol::loveu:[/quote]

jakie ładne, wygląda jakby była bez ucha i miała tylko dolną szczenke :evil_lol:

[quote name='Cheritka'][B]
hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
dobre,
Twój pies jest rozkoszny
i jeszcze nie jest egoistką :evil_lol::evil_lol:
[/B][/quote]

No egoistką to na pewno nie jest, tylko czemu zawsze się dzieli nadużytym towarem ? :razz: właśnie mnie poczęstowała wieprzowym uchem na śniadanie, poprawka- 1/5 ucha to była :evil_lol:

[quote name='Mudik']Właśnie chciała dobrze,chciała Cię wyręczyć w żuciu a Ty jej nie doceniasz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

hehe Ale ja ją doceniam, tylko dlaczego wszamała moje ulubione gumy :mad:


Jak miałam lackiego (spaniela) to pochłoną mi 50zł :evil_lol: a najlepsze w tym to że leżało 50 1 10zł no i wybrał lepsze, bo 10 nie ruszona była :diabloti: 50-siątke tak ściupał zębami że w banku mi powiedzieli że z tego dostane (o ile dostane bo kawałków brakowało) 10 zł najwięcej :angryy: No ale za to mam papierek na pamiątkę po nim :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']
Jak miałam lackiego (spaniela) to pochłoną mi 50zł :evil_lol: a najlepsze w tym to że leżało 50 1 10zł no i wybrał lepsze, bo 10 nie ruszona była :diabloti: 50-siątke tak ściupał zębami że w banku mi powiedzieli że z tego dostane (o ile dostane bo kawałków brakowało) 10 zł najwięcej :angryy: No ale za to mam papierek na pamiątkę po nim :eviltong:[/quote]
Wystawną kolacyjke czy też obiadek sobie zrobił:evil_lol::evil_lol::evil_lol:,u mnie na byłym moim osiedlu husky gościowi kilka 5 złotówek połknął jak mu z kieszeni wypadły.Chodził potem za nim w wiadomym celu ale nie znalazł:diabloti::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Wystawną kolacyjke czy też obiadek sobie zrobił:evil_lol::evil_lol::evil_lol:,u mnie na byłym moim osiedlu husky gościowi kilka 5 złotówek połknął jak mu z kieszeni wypadły.Chodził potem za nim w wiadomym celu ale nie znalazł:diabloti::evil_lol::evil_lol:[/quote]

hehe nieźle :evil_lol::evil_lol: ja już bym tej 5 złotówki nie chciała :eviltong:

[quote name='betty_labrador']czesc. Dawno nas nie bylo - w ogóle na dogo ;)

przyszłysmy sie przywitac i pozdrowic Was kobitki :)[/quote]

WITAMY :multi:

Gdzie ty się podziewasz cały czas, ciągle cię nie ma? Przyznawaj się bo jak nie to :mad::mad:

No i tak masz szczęście że się zameldowałaś :diabloti: ODZDRAWIAMY z Molindą



[CENTER][B]ZMOKŁA KURA :eviltong:

[IMG]http://images30.fotosik.pl/200/89249a0fe6f0e497med.jpg[/IMG]

sąsiadka rzuć cos dobrego :evil_lol:

[/B][IMG]http://images24.fotosik.pl/200/6d9627b7d69147efmed.jpg[/IMG]

wąchamy kwiatki od dołu bo wyżej wzrost nie pozwala

[IMG]http://images31.fotosik.pl/225/4484a20a89e919bamed.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']

WITAMY :multi:

Gdzie ty się podziewasz cały czas, ciągle cię nie ma? Przyznawaj się bo jak nie to :mad::mad:

No i tak masz szczęście że się zameldowałaś :diabloti: ODZDRAWIAMY z Molindą


[/quote]


o jaka radosc na nasz widok :D ciesze sie niezmiernie :)

hmmm....no niestety bylam w takim miejscu gdzie nie bylo komputera i mialam przymusowy odwyk. A gdzie to na gg moge powiedziec ;)

sliczna Molinda jest na nowych foteczkach :p buziaki :calus:

Link to comment
Share on other sites

Jaki tu spokój na na na Wszyscy się nudzą na na na na :evil_lol:


Beti poopowiadasz mi wszystko jak będę na gg, ostatnio mi się nie chce w ogóle uruchomiać gg i mnie to bardzo denerwuje :angryy:

Gops a ty gdzie się podziewałaś? ;) Ciepło się zaczyna robić to wszystkich wyniosło na spacerek :evil_lol:

Kupiłam Molindzie szanownej dzisiaj suchą, ale się zdenerwowałam bo nie było RC :roll: a musiałam coś kupić bo by mi pies z głodu padł, ostatnio się przerzuciła na suchą i nic innego nie ruszy, nawet filecika jak przedtem :mad: Nie mogłam czekać więc kupiłam jedzonko PROFILIUM o ile dobrze pamiętam nazwę, w sumie to też coś z lepszych karm, Mola już je raz miała, ale nie wiem czy jest za dobry, miał to ktoś? zapłaciłam za 1kg -18zł więc nawet mało, ale zamówiłam sobie w zoologu RC i "może" w przyszłym tygodniu będzie. Po za tym wracając zaczepiła nas (byłam z suczydłem na zakupach w zoologu obowiązkowo :evil_lol:) listonoszka i wręczyła nam paczkę i jak się okazało to gratisy z RC :loveu: po raz 2 bo wysłałam maila i myślałam że nie doszedł to puściłam 2 no i przyszło żarełko, przedtem była tylko 1 paczka 60gr, a teraz przyszły 2 takie paczki :multi: tylko szkoda że wcześniej listonoszki nie było bo bym nie kupowała w zoologu wtedy tego jedzenia, tylko zaczekała na zamówienie :roll: no ale trudno. Samo życie i M jak miłość :eviltong:

Oprócz tego to byłam z suczydłem na wsi dzisiaj i gnojek mały!!!! :angryy::angryy: prawie upolował dorosłą kure! :angryy::angryy: Biegały kury w ogrodzeniu, więc zanim spuściłam psa, zagoniłam wszystkie (myślałam że to wszystkie) kurczaki do osobnego ogrodzenia i spuściłam psa. A ten mały, wstrętny, durnowaty pies znalazł kurę za budynkiem gospodarczym :mad: no i zaczęła się gonitwa, kura po całym ogrodzie biega a za nią mój skunks, kura emulowała w 5 min i sie latać nauczyła, :shake: ja krzyczę, no ale mam głuchego psa przecież! :angryy: ale w końcu odzyskała słuch i się zatrzymała, ja ją na smycz, kure się zagoniło do ogrodzenia, myślałam że temu durniowi takie lanie spuszczę, no ale moja wina bo nie sprawdziłam dokładnie ogrodzenia :shake:

[CENTER][B]ostatnie wspomnienia deszczowe, oby już więcej nie padało (u mnie dziś 15 stopni jest :multi:)

[IMG]http://images26.fotosik.pl/199/e1037c75a98d5fb4med.jpg[/IMG]

kontener gdzie praktycznie codziennie wrzucam ciuchy co mi się znudziły :diabloti:

[IMG]http://images24.fotosik.pl/200/2c18b2c0112a970bmed.jpg[/IMG]

tak padało u nas 2 dni temu:placz:

[IMG]http://images31.fotosik.pl/225/764e229a7b095d2amed.jpg[/IMG]

ona wszędzie musi wskoczyć, wejść, wpełznąć

[IMG]http://images32.fotosik.pl/225/a5bca0ce066a3478med.jpg[/IMG]

to jest muszla w parku gdzie się w lecie odbywają koncerty, tylko jest zdewastowana zdeczka :eviltong:

[IMG]http://images24.fotosik.pl/200/6d0f07dd46ad182emed.jpg[/IMG]
[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']

Kupiłam Molindzie szanownej dzisiaj suchą, ale się zdenerwowałam bo nie było RC :roll: a musiałam coś kupić bo by mi pies z głodu padł, ostatnio się przerzuciła na suchą i nic innego nie ruszy, nawet filecika jak przedtem :mad: Nie mogłam czekać więc kupiłam jedzonko PROFILIUM o ile dobrze pamiętam nazwę, w sumie to też coś z lepszych karm, Mola już je raz miała, ale nie wiem czy jest za dobry, miał to ktoś?

[/quote]
Ja mam! świetna na sierść, Gramowi smakuje, tańsza od RC. Same plusy :eviltong::loveu: (taka w srebrnym opakowaniu)

[url]http://images31.fotosik.pl/225/764e229a7b095d2amed.jpg[/url]
na trawkę niet, bo za mokra:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']oj t6am poprostu glodna byla i chciala kure przekasic :) fotki piekne :loveu:[/quote]

nawet mnie nie denerwuj, bo ja kiedyś na filety przerobie :evil_lol:

[quote name='Skibka']Śliczny psiak! Piękna mieszanka wyszła :loveu:
"Zmokła Kura" górą :multi:
Zapraszam do mnie :lol:[/quote]

Witamy :)
to mieszanka wybuchowa :diabloti::diabloti: gorzej niż mieszańce amstaffa :eviltong:
wpadniemy niebawem :)

[quote name='Tinka:)']Ja mam! świetna na sierść, Gramowi smakuje, tańsza od RC. Same plusy :eviltong::loveu: (taka w srebrnym opakowaniu)

[URL]http://images31.fotosik.pl/225/764e229a7b095d2amed.jpg[/URL]
na trawkę niet, bo za mokra:shake:[/quote]

Tak, a ja już myślałam że to tylko u mnie takie coś dziwne przywożą :evil_lol:
Moli już taka miała, ale była zmieszana z RC i Eukanuba więc nie czuła pewnie smaku nawet :evil_lol:
No w srebrnym opakowaniu, sznaucer chyba na nim jest :)

trawka najlepsza dla Moli jak mokrutka, a później trzeba dupencje wygrzać na mojej poduszce :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']
Tak, a ja już myślałam że to tylko u mnie takie coś dziwne przywożą :evil_lol:
Moli już taka miała, ale była zmieszana z RC i Eukanuba więc nie czuła pewnie smaku nawet :evil_lol:
No w srebrnym opakowaniu, sznaucer chyba na nim jest :)

trawka najlepsza dla Moli jak mokrutka, a później trzeba dupencje wygrzać na mojej poduszce :mad:[/quote]

no jak wczoraj rozmawiałam z panem w zoologu to też nie wiedział co za karma a hodowcą jest :evil_lol::evil_lol:

mój dziadek ma pieska, kundelka przygarniętego z ulicy, wygląda jak cavalierek:loveu::loveu: i nie chce jeść pedigree, więc dziadek poszedł do cioci(która ma zoologa) i powiedział że on chce karmę jak Martynka swojemu psu daje:evil_lol::evil_lol: i je:cool3:

mój na mokrą trawkę nie wejdzie, nawet potrafi na odległość sikać na coś : P

Link to comment
Share on other sites

hehe to może faktycznie dobre to jedzenie ;) w sumie nigdzie nie ma takiego w większych sklepach zoologicznych jak się rozglądałam, nie ma też na stronach czy wysyłkowych z karmą, ważne że pies je (w sumie to jeszcze nie wiem czy moja glizda to zje :P) jak nie to RC będę musiała kupić, chociaż i tak pewnie kupie i wymieszam jej żarełko, już zmieszałam z RC tymi torebkami gratisowymi co dziś dostałam ;)

Mola lubi wodę, jeżdżę z nią często nad rzekę wtedy spuszczam ją ze smyczy i sama biegnie do wody i pływa :) więc kałuże to dla niej raj :evil_lol: a dla mnie męczarnia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']
Mola lubi wodę, jeżdżę z nią często nad rzekę wtedy spuszczam ją ze smyczy i sama biegnie do wody i pływa :) więc kałuże to dla niej raj :evil_lol: a dla mnie męczarnia :diabloti:[/quote]

mój po 15min od pływania jest w stanie wilgotnym, kolejne 5min już jest suchy. Ale pływać nie lubi : P

co do royala- jak mu zmieszałam to szczur wypluwał albo zostawiał:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']Mola ma długą sierść ale szybko schnie, bo jest rozczesana wiec sierść jest przewiewna ;)

Jej ulubiona karmą jest RC i czasami potrafi wszamać 2 miski pełne :crazyeye: na raz :-o muszę jej michy chować czasami bo tyle by żarła RC :eviltong:[/quote]

mój jakby 2 michy zjadł to by chodził i rzygał:shake:

Grami nie lubi karm suchych- najlepsze są saszetki pedigree:shake:

Link to comment
Share on other sites

Moli się ostatnio przestawiła tylko na suche i nic innego nie jada, kiedyś jadła konserwy psie, ale tylko Duńskie jak siostra przywiozła bo inne jej nie smakują,wybredna koza :shake:
Nie wiem czemu ostatnio tyle żre świnka :eviltong: ale w sumie jak zje te 2 michy to ma na cały dzień więc aż tak dużo tego nie ma :) to małe miski

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']Moli się ostatnio przestawiła tylko na suche i nic innego nie jada, kiedyś jadła konserwy psie, ale tylko Duńskie jak siostra przywiozła bo inne jej nie smakują,wybredna koza :shake:
Nie wiem czemu ostatnio tyle żre świnka :eviltong: ale w sumie jak zje te 2 michy to ma na cały dzień więc aż tak dużo tego nie ma :) to małe miski[/quote]

my mamy najmniejsze, 0,35l, jedną zje i dość:shake: co prawda sypie i tak za dużo, bo ile sie da aż wypada czasem, ale żebra mu widać.

Link to comment
Share on other sites

Noo to już wiemy dlaczego on tylko miseczkę wcina :eviltong: On się dożywia tu i tam :evil_lol: heh

Moli sie złości jak ja gdzieś wyjeżdżam i wtedy mi zjada wszystko co dostanie (ciastka ze stołu, gumy z torebki, lizaki z biurka) a kiedy ja jestem to to może leżeć i nawet nie spojrzy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']Noo to już wiemy dlaczego on tylko miseczkę wcina :eviltong: On się dożywia tu i tam :evil_lol: heh

Moli sie złości jak ja gdzieś wyjeżdżam i wtedy mi zjada wszystko co dostanie (ciastka ze stołu, gumy z torebki, lizaki z biurka) a kiedy ja jestem to to może leżeć i nawet nie spojrzy ;)[/quote]

Mój też tak, jak jestem ja i mama to nawet z miski nie weźmie jak mu się nie pozwoli : P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...