Jump to content
Dogomania

Moli Photo gallery


NightQueen

Recommended Posts

eee to nie możliwe chyba żeby nie umiał pływać :crazyeye: znam psy (na wsi które całe życie przy budzie na łańcuchu siedziały :angryy:) i ludzie brali je na stawy i wrzucali na chama :mad: do wody żeby go wykąpać bo wtedy niby czyściejszy był i pies pływał od razu :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='smallpati']eee to nie możliwe chyba żeby nie umiał pływać :crazyeye: znam psy (na wsi które całe życie przy budzie na łańcuchu siedziały :angryy:) i ludzie brali je na stawy i wrzucali na chama :mad: do wody żeby go wykąpać bo wtedy niby czyściejszy był i pies pływał od razu :roll:[/quote]

na forum JiPRT widziałam zdjęcia z uczenia małego JRTeka pływania w basenie : P i jak widać po Gramie- możliwe.

Jak wrzucali na chama to nie miały innego wyjścia. Ale mogły tylko przednimi łapami ruszać jak mój.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']hmm a to ciekawe, serio bym w życiu w to nie uwierzyła, bo nigdy nie spotkałam się żeby psiak pływać nie potrafił.
No właśnie tamte psy pływały normalnie, nawet jednemu się spodobało i wyjść nie chciał z wody :eviltong:[/quote]
jakieś labradory czy inne goldeny pewnie xDDD z kolei mój wujek(hodowca szczurka) też się dziwił że nie umie pływać. Chciał zabrać jego, mamę, 2 wyżły i 2 braci Gramcia(niezła ekipka tak na marginesie:evil_lol:) na polowanie przy jakimś jeziorze i go zmotywować bo tamte umiały już pływać.

ale w weekend majowy pewnie już będzie umiał, labek brata uwielbia pływać a czego się z miłości nie robi:loveu:

a ja teraz pisze chemię- wszystko o tłuszczach :placz:

Link to comment
Share on other sites

nie to były kundle zwyczajne wiejskie :)
Moli od małego lubiła wodę i pływanie, chociaż na początku też ją nakłaniałam do wody, ale poprzedni psiak, spanielek Lacki sam ładował się prosto do wody i nie dało się go z niej wyciągnąć :evil_lol:

spróbuj z wujkiem może sie uda :)

ja szukam teraz informacji dla mojej siostry bo potrzebne jej rozliczenie dla swoich pracowników

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']nie to były kundle zwyczajne wiejskie :)
Moli od małego lubiła wodę i pływanie, chociaż na początku też ją nakłaniałam do wody, ale poprzedni psiak, spanielek Lacki sam ładował się prosto do wody i nie dało się go z niej wyciągnąć :evil_lol:

spróbuj z wujkiem może sie uda :)

ja szukam teraz informacji dla mojej siostry bo potrzebne jej rozliczenie dla swoich pracowników[/quote]
mojego nawet jak się kąpie to ma minę jakbym na niego nakrzyczała :shake: chociaż do wanny sam się pakuje i siedzi w niej grzecznie. chyba tylko dlatego, że go całego wytarmoszę jak jest w szamponie a on to lubi :evil_lol:
z resztą mam fotki z prób kąpania grama tyle że na starym kompie.

z wujkiem to bym się bała go puścić bo to wariat i nie wiadomo czy by wrócił. Chociaż go uwielbia.

jakie rozliczenie?:razz:

Link to comment
Share on other sites

ee jak ma tyle psów to na pewno potrafi się nimi zająć :) po za tym możesz z nim iść przecież i mieć Grama na oku :)

Ona robi rozliczenie dla swoich pracowników, ma firmę w Danii, troszkę więcej jest roboty z rozliczeniem za granicą niż w Pl, bo to już jest delegacja i cos tam musi doliczyć i takie tam :) Moja siostra jest zawsze rozkojarzona i jak była w Pl to zapomniała o tym, no i teraz mi zadzwoniła żebym poszukała to szukam :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']ee jak ma tyle psów to na pewno potrafi się nimi zająć :) po za tym możesz z nim iść przecież i mieć Grama na oku :)

Ona robi rozliczenie dla swoich pracowników, ma firmę w Danii, troszkę więcej jest roboty z rozliczeniem za granicą niż w Pl, bo to już jest delegacja i cos tam musi doliczyć i takie tam :) Moja siostra jest zawsze rozkojarzona i jak była w Pl to zapomniała o tym, no i teraz mi zadzwoniła żebym poszukała to szukam :P[/quote]

Ze zająć się umie to jestem pewna, ale Grami ma narąbane w główce, o to się boję. A iść z nim to raczej nie- od 3/4 rano, powrót 17/18 wieczorem : P
Wujek już tyle psów nie ma- bracia Gramcia się ''rozeszli'' : P

dobra jest :evil_lol:
powiedz żeby ci te limitowane zamówiła :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

noo to prawie taki spacerek dla Grama :evil_lol: ja bym poszła jakbym miała takiego wujka :) sama czasami robię takie eskapady, no może nie od 4 rano, ale starujemy o 8 ale za to wracamy około 20 ;) zaliczamy wtedy: rano rzekę, południe las, po południu jakieś pola, a wieczorem to szalejemy na ogródku u kogoś :) czasami nawet 2 razy w tygodniu taki aktywny dzień mamy :evil_lol: ja lubię długie spacery i spędzanie czasu z psem w terenie :loveu:

Noo ona to zawsze jest spóźniona i wiecznie czegoś zapomina, ja to praktycznie jej sekretarka jestem :eviltong: i nie powiem bo czasami mi rzuci grosza za to :P nawet często, bo co przyjedzie to rzuca :diabloti:
powiedziałam o obrożach ale mnie zrąbała że tyle obroży pies ma a ja jeszcze kupuje :-( ale ja jeszcze pogadam z Grześkiem, moim przyszłym szwagrem, bo on mnie uwielbia i by wszystko dla mnie zrobił :diabloti:

chwaliłam się już? siostra wychodzi za mąż 12 października (o ile daty nie pomyliłam :P) muszę sobie kieckę kupić jakąś pikną :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']noo to prawie taki spacerek dla Grama :evil_lol: ja bym poszła jakbym miała takiego wujka :) sama czasami robię takie eskapady, no może nie od 4 rano, ale starujemy o 8 ale za to wracamy około 20 ;) zaliczamy wtedy: rano rzekę, południe las, po południu jakieś pola, a wieczorem to szalejemy na ogródku u kogoś :) czasami nawet 2 razy w tygodniu taki aktywny dzień mamy :evil_lol: ja lubię długie spacery i spędzanie czasu z psem w terenie :loveu:

Noo ona to zawsze jest spóźniona i wiecznie czegoś zapomina, ja to praktycznie jej sekretarka jestem :eviltong: i nie powiem bo czasami mi rzuci grosza za to :P nawet często, bo co przyjedzie to rzuca :diabloti:
powiedziałam o obrożach ale mnie zrąbała że tyle obroży pies ma a ja jeszcze kupuje :-( ale ja jeszcze pogadam z Grześkiem, moim przyszłym szwagrem, bo on mnie uwielbia i by wszystko dla mnie zrobił :diabloti:

chwaliłam się już? siostra wychodzi za mąż 12 października (o ile daty nie pomyliłam :P) muszę sobie kieckę kupić jakąś pikną :evil_lol:[/quote]

ja lubię chodzić z psem ale bez przesady :evil_lol: szkoda mi na to czasu, w ciągu tych godzin mogłabym zrobić tyyyle rzeczy:roll: a poza tym jak już to z kimś a nie ma osoby która ze mną na te dwie godzinki pójdzie wiec też odpada : P chociaż latem pewnie sie pokuszę na coś takiego, może jak będę u brata albo on u mnie- ahh jaki spokój z psami by był:loveu:

to gadaj ze szwagrem :evil_lol: szkoda, że na mojego szczura z tych limitowanych nie pasują:-( fioletowe mi sie bardzo podobają.

po co kieckę? dżinsy, bluza i jedziesz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ze mną też nikt nie chce, a jak się juz pofatygują to 15 min i z powrotem bo im się nudzi :mad: No to ja sama tyle zapierniczam z psiakiem, a później się dziwisz ile ona zjeść potrafi :P jak potrafi biegać tyle godzin :evil_lol: pisałam że ona nie jest zbyt aktywna, no ale biorąc teraz pod uwagę ile ona chodzi i biega stwierdzam że jednak jest aktywistką :evil_lol:

No muszę się zakręcić koło szwagra :eviltong:
Czemu nie ma rozmiaru? gram ma chyba S rozmiar obroży, no to przecież jest fiolet taki.

Chciałam iść w gumiakach ale mi zapowiedziano że strój wieczorowy obowiązkowy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']Ze mną też nikt nie chce, a jak się juz pofatygują to 15 min i z powrotem bo im się nudzi :mad: No to ja sama tyle zapierniczam z psiakiem, a później się dziwisz ile ona zjeść potrafi :P jak potrafi biegać tyle godzin :evil_lol: pisałam że ona nie jest zbyt aktywna, no ale biorąc teraz pod uwagę ile ona chodzi i biega stwierdzam że jednak jest aktywistką :evil_lol:

No muszę się zakręcić koło szwagra :eviltong:
Czemu nie ma rozmiaru? gram ma chyba S rozmiar obroży, no to przecież jest fiolet taki.

Chciałam iść w gumiakach ale mi zapowiedziano że strój wieczorowy obowiązkowy :eviltong:[/quote]

ja mam kolegę z astem, ale on też max godzina i z powrotem:evil_lol:

Gram ma s-m, ski są za cienkie : P nie pasują kolorem- żółty się rozmyje a fioletu mu nie kupię:razz:

wieczorowy? nowe kup, wystarczy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

jeso i te wasze psy są wybiegane? u mnie najkrótszy spacer to 20 min, później są te godzinne no i te od 4 do 7 godzin, a mimo to suczydło z wieczorem dostaje głupawek bo jest nie wybiegana do końca , przy czym na każdym spacerze jest spuszczona ze smyczy ;)

No w sumie moja też ma s-m :) wole grubsze obroże :) Żółtej nie kupie bo będzie nie widoczna na psie, a fiolet jest cudny, dlaczego nie kupisz Gramowi?przecież to nie róż więc nie jest bardzo damski

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']jeso i te wasze psy są wybiegane? u mnie najkrótszy spacer to 20 min, później są te godzinne no i te od 4 do 7 godzin, a mimo to suczydło z wieczorem dostaje głupawek bo jest nie wybiegana do końca , przy czym na każdym spacerze jest spuszczona ze smyczy ;)

No w sumie moja też ma s-m :) wole grubsze obroże :) Żółtej nie kupie bo będzie nie widoczna na psie, a fiolet jest cudny, dlaczego nie kupisz Gramowi?przecież to nie róż więc nie jest bardzo damski[/quote]
jego suka ledwo zipie :evil_lol: ona wogle jakaś taka mało energiczna jest, nocą się uaktywnia :diabloti:

a Grami nigdy nie wybiegany :shake: zmęczony był jedynie po tygodniu całodziennych zabaw z lenoną :evil_lol:

no właśnie fiolet też damski:-( nie kupie mu i już noo : P

poczta się zepsuła... maila dostałam i nie mogę go przeczytać... yhhh...

Link to comment
Share on other sites

też mam problem z wybieganiem tego smroda, no ale powoli dochodzę do wniosku że psa zmęczyć się nie da tak żeby były widoczne efekty dłużej niż 30 min :evil_lol: bo tyle trwa regeneracja po 7 godzinach biegania :diabloti:

ok, ok nie kupuj fioletu tylko już nie krzycz noo :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']też mam problem z wybieganiem tego smroda, no ale powoli dochodzę do wniosku że psa zmęczyć się nie da tak żeby były widoczne efekty dłużej niż 30 min :evil_lol: bo tyle trwa regeneracja po 7 godzinach biegania :diabloti:

ok, ok nie kupuj fioletu tylko już nie krzycz noo :eviltong:[/quote]

no dokładnie:cool1: mój i tak sie długo regeneruje, cały wieczór i noc przesypia. nieźle go męczą ćwiczenia z klikerem, staje się trochę spokojniejszy i jak coś złapie to prawie od razu puszcza a nie lata po domu:cool1:

wrauwrauwrau! doobra, już nie będę. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ja próbowałam z kilkerem ale stwierdziłam że lepiej nam idzie bez niego ;)

u nas puszczanie na rozkaz jest opracowane do perfekcji, raz powiem i szczęki są rozluźniane, nie ważneco w nich jest, czy mięcho czy zabawka, Moli najbardziej wychodzi to polecenie i siad :multi:

Molinde najbardziej męczy zabawa z jej szmatą, jak chwyta ją zębami a ja ją podnoszę do góry, albo jak powieszę szmate a ona się nakręci i skacze do niej, wtedy to 10 min i pies padło, szkoda tylko że na 15 min i znów muszę machać szmatą :P
Ale noc grzecznie przesypia, wie że niedźwiedzia ze snu zimowego nie wolno budzić :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']ja próbowałam z kilkerem ale stwierdziłam że lepiej nam idzie bez niego ;)

u nas puszczanie na rozkaz jest opracowane do perfekcji, raz powiem i szczęki są rozluźniane, nie ważneco w nich jest, czy mięcho czy zabawka, Moli najbardziej wychodzi to polecenie i siad :multi:

Molinde najbardziej męczy zabawa z jej szmatą, jak chwyta ją zębami a ja ją podnoszę do góry, albo jak powieszę szmate a ona się nakręci i skacze do niej, wtedy to 10 min i pies padło, szkoda tylko że na 15 min i znów muszę machać szmatą :P
Ale noc grzecznie przesypia, wie że niedźwiedzia ze snu zimowego nie wolno budzić :diabloti:[/quote]

mi klikera szybko złapał : P mam nawet filmik, mogę gdzieś wstawić, narazie tylko targetowanie. Jutro zaczniemy ze skupianiem uwagi na przewodniku.

siad to nawet mój prawie zawsze zrobi :evil_lol: a nie puszcza bo on się chce ganiać i bawić, nawet jak się z nim chwilę wcześniej bawiłam.

ja mam [URL="http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=3082&action=prod"]coś takiego[/URL] tyle, że okrągłe. Gram to uwielbia. Robię mu karuzele, ciągam w różne strony:diabloti: Może sie na tym ciągać godzinami. Gorzej ze mną, ja po 15 min wymiękam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

nam tak średni z kilkerem szło :roll:
Moja też lubi się bawić w przeciąganie ale na rozkaz puszcza nawet w połowie zabawy gdy jest na maxa nakręcona, a ja jej robie na złość tzn ćwicze w połowie zabawy komendę :diabloti:

my mamy pieluchę taką juz sprutą, ale Moli uwielbia się nią szarpać, ma inne zabawki sznury itp, ale to jest jej ulubiona

a tak w ogóle to idę sobie już :) podglądam tv i do spania, bo jutro idę nad Wisłę z pierdołą, więc pare godzin mi zejdzie :P a rano wcześnie idziemy nad jeziorko to co dzisiaj :) porobię zdjęcia i wam wstawię pod koniec tygodnia

No to DOBRANOC :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']nam tak średni z kilkerem szło :roll:
Moja też lubi się bawić w przeciąganie ale na rozkaz puszcza nawet w połowie zabawy gdy jest na maxa nakręcona, a ja jej robie na złość tzn ćwicze w połowie zabawy komendę :diabloti:

my mamy pieluchę taką juz sprutą, ale Moli uwielbia się nią szarpać, ma inne zabawki sznury itp, ale to jest jej ulubiona[/quote]

jak się bawię zabawką to też puszcza ; )

Grami też lubi się szarpać różnymi rzeczami :evil_lol: moja jedna bluzka ma przez niego dwie 5-cm dziury na rękawie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej:)a my u was z wizytą pierwszy raz:) ale piesek boski:)
[URL]http://images31.fotosik.pl/225/d32d19d35b1b6e1emed.jpg[/URL] te zdjęcie jest rozbrająjące;)
Będę sie starała w miarę mozliwości odwiedzać was systematycznie, bo jest co oglądać;)
Tylko bardzo dużo gadułki nawijacie;) Ja tak ogladnełam pierwsze strony ze zdjeciami, przeszłam na koncowe strony, przeglądam, przeglądam a tam zdjęc nie ma:cool3: mysle gdzie są zdjęcia... ale znalazłam:multi::multi: pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

witajcie :)

odpisze wam wszystko później i dodam zdjęcia, ale jak wrócę ze spacerku z Molindą

[SIZE=4][COLOR=Red]A tak w ogóle to GŁOSUJCIE :multi::multi: [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109277[/URL]
[SIZE=2][COLOR=Black]jak konkurs miss to nich wszyscy głosują ;) a jak zagłosujecie na suczydło wredne to wam dam ładne zdjęcia :diabloti: żartujem oczywiście :evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']jak się bawię zabawką to też puszcza ; )

Grami też lubi się szarpać różnymi rzeczami :evil_lol: moja jedna bluzka ma przez niego dwie 5-cm dziury na rękawie :evil_lol:[/quote]

no to fajne zabawy urządzacie :evil_lol:
Ja jak Lacky (cockerek) był mały to miałam wszystkie spodni i skarpetki dziurawe, bo on miał taką świetną zabawę. Przyczepiał się co dziennie spodni i nie puszczał, więc chodziłam z nim po całym domu. Odbijał sie od ścian, mebli, stołów ale nie puszczał :evil_lol: tylko te dziury w spodniach...

[quote name='Anka_ZG']Heja my u was z wizytą pierwszy raz:) ale piesek boski:)
[URL]http://images31.fotosik.pl/225/d32d19d35b1b6e1emed.jpg[/URL] te zdjęcie jest rozbrająjące
Będę sie starała w miarę mozliwości odwiedzać was systematycznie, bo jest co oglądać
Tylko bardzo dużo gadułki nawijacie;) Ja tak ogladnełam pierwsze strony ze zdjeciami, przeszłam na koncowe strony, przeglądam, przeglądam a tam zdjęc nie ma mysle gdzie są zdjęcia... ale znalazłam:multi: pozdrawiam:)[/quote]

Witamy po raz pierwszy i mam nadzieje że nie ostatni :loveu:
Bo my z Tinką gaduły jesteśmy :evil_lol: ale zaraz wstawię zdjęcia żebyś nie musiała tyle szukać :P

[quote]Jaka śliczna mordka :loveu: .. My tutaj pierwszy raz dopiero :roll:, no ale zapewne nie ostatni :evil_lol:...
Fotki poprostu boskie,bo i obiekt konkretny :diabloti::loveu:....
Także witamy [/quote]Witamy kolejnych nowych gości :multi:
konkretny obiekt pozdrawia i zaprasza ponownie :eviltong:

[quote name='smallpati']
[SIZE=4][COLOR=Red]A tak w ogóle to GŁOSUJCIE [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109277[/URL]
[/COLOR][/SIZE][/quote]
Przypominam :diabloti:



[CENTER][B]Napoleon Bonaparte wypatruje położenia intruzów- gołębi tuż przed atakiem :diabloti:
(nad Wisłą w Krakowie)

[IMG]http://images30.fotosik.pl/204/5997f7cffa334ed9med.jpg[/IMG]
[/B]

[B]Moli w raju (boski ma kolor trawa o tej porze roku )

[IMG]http://images34.fotosik.pl/235/09a011269ea9580bmed.jpg[/IMG]

Pies nie przyznający się do swojej pani .
Dopóki siedziałam z koleżanką cicho to była z nami, ale jak zaczęłyśmy się śmiać to się wyniosła 3m dalej i udawała że mnie nie zna jak ją wołałam :evil_lol:

[IMG]http://images29.fotosik.pl/204/eb5a6694b9d6197amed.jpg[/IMG]

Ja z Molindą
Cieszę się jak głupia, bo mnie panowie robotnicy rozśmieszyli :evil_lol:

[IMG]http://images32.fotosik.pl/234/04b977033aafd2cb.jpg[/IMG]

udusiłam swojego psa :P

[IMG]http://images27.fotosik.pl/203/d7d55804e7d25da9.jpg[/IMG]
[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]odpoczynek nie zaszkodzi :evil_lol:

[IMG]http://images34.fotosik.pl/235/1a69f927213c796fmed.jpg[/IMG]

na górczece też jest fajnie

[IMG]http://images24.fotosik.pl/205/e7158fbc8e74c3f0med.jpg[/IMG]

ale 5 min w jednym miejscu to za długo, trzeba się przemieszczać :eviltong:

[IMG]http://images30.fotosik.pl/204/8a07e897ba6ee893med.jpg[/IMG]

mały postój

[IMG]http://images32.fotosik.pl/234/b28be83eb994e972med.jpg[/IMG]

i my :loveu:

[IMG]http://images26.fotosik.pl/204/48f4b7913cc30cac.jpg[/IMG]

no i może jeszcze rzeczny pies

[IMG]http://images31.fotosik.pl/235/97251cc78e046a30med.jpg[/IMG]
[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...