Jump to content
Dogomania

Pobawili się mną i wyrzucili, gdy się znudziłem. Leo znalazł dom po raz trzeci....czy to już koniec tułaczki???


Xibalba

Recommended Posts

Przypominamy się z Leo. Hotelik z tego co wiem jest naprawdę dobry. Widziałam zdjęcia i miejsca i zadowolonych psiaków. Zaproponowano cenę 12 zł za dobę, na tyle na ile jestem zorientowana to chyba normalna cena. Jutro idziemy z Leo na szczepienie przeciw wściekliźnie. Dzisiaj próbowałam zrobić nowe zdjęcia, ale mam kiepski aparat a Leo potrafi usiąść na komendę dosłownie na 5 sekund, gdy widzi przysmak. Gdy nie otrzymuje zbyt długo (jego zdaniem) próbuje sam sobie wziąć co jego :) Jutro gdy czas pozwoli postaram się zamieścić jakieś fotki. Tymczasem mówimy dobranoc...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za obecność. Z deklaracjami wiadomo jak jest :( Ja to też rozumiem. Oczywiście jeśli ktoś zechce pomóc w ten sposób to będziemy wdzięczni. Myślę, że może zrobię jakiś bazarek/ cegiełkowy też. Tymczasem czuję się okropnie. Jutro Leo jedzie do hoteliku.....Ale naprawdę nie umiem inaczej tego rozwiązać. Albo jestem tak beznadziejna....Po prostu już się do niego przyzwyczaiłam, ale wiem, że Reksio też za mną tęskni i czuję się z tym wszystkim podle.....Mam nadzieję, że o nas nie zapomnicie, bo bardzo potrzebna nam dobra energia...
[IMG]http://i.imgur.com/UcpMHjb.jpg?1[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Leo już u mnie.
Pomału zapoznaje się z psiakami. On jest pozytywnie nastawiony tylko niektóre z psiaków które są u mnie powarkują na "nowego"
Po ogrodzie Leoś biegał jak szalony :lol: Miałam wrażenie jakby od bardzo dawna nie biegał.
Jak rzucałam mu piłkę to biegł za nią, obwąchiwał i tyle.

Link to comment
Share on other sites

To fakt, Leo na pewno tęsknił za bieganiem. U mnie niestety mógł liczyć tylko na spacery i to niezbyt długie. Dobrze, że teraz pobiega sobie do woli i to jeszcze w towarzystwie psiaków. Wczoraj było mi bardzo ciężko rozstać się z Leosiem. Myślałam, że nie dam rady....W drodze powrotnej łzy ciekły mi ciurkiem.....Po prostu czuję, że go zawiodłam bardzo....wiem, że opiekę ma dobrą, ale wiem też, że zasługuje na miejsce na kanapie u boku tego jedynego człowieka, który już go nie odda...Proszę, pomóżcie mi znaleźć dla niego najlepszy na świecie dom...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']biedaczek. Z wcześniejszych opisów jego życia adopcyjnego podejrzewam, że całe dnie spędzał w zamknięciu i samotnie.:-([/QUOTE]

Rzeczywiście, choć miało być inaczej, psiak pozostawał przez większą część dnia sam w domu. Potem 'pani' się przyznała, że jak piesek urósł to go zostawiała na dworze no ale nie miał źle, jak twierdziła, bo przecież zrobiła mu posłanie w garażu, do którego drzwi były cały czas uchylone [sic!], niestety dowiedziałam się o tym za późno, a ona najwidoczniej naprawdę nie widziała w tym nic złego jeśli tak otwarcie o tym powiedziała! Cóż za podły człowiek....Brak słów...

Edited by Xibalba
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Ma dużo lepiej niż w tym swoim "domku". Dobrze że się interesowałaś losami psiaka- znajdzie się ktoś, kto pokocha Leosia z wzajemnością.[/QUOTE]

Czy można inaczej? Wyadoptować psa i dać sobie spokój? Właśnie dlatego adopcje to bardzo trudna sprawa. To duża odpowiedzialność, z którą człowiek musi żyć. A Leosia mam nadzieję, że ktoś wypatrzy, tylko wiadomo, on sam o to nie zadba....Dlatego trzeba mu pomóc znaleźć domek. Mam prośbę do wszystkich zaglądających, może macie pomysł na jakiś fajny opis/ hasło, które można by umieścić na plakacie i ogłoszeniach? Ja nie mam chyba takiej fantazji. Wydaje mi się, że wszystko co piszę jest zbyt sztywne i mało chwytliwe. Wszelkie sugestie mile widziane :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makila']Leo już się zapoznał z innymi psiakami i dzisiaj cały dzień biega jak szalony :lol:
Swoją energią mógłby obdzielić kilka psiaków
Zastanawiam się czy on jest w stanie się zmęczyć:lol:[/QUOTE]

Myślę, że musi nadrobić zaległości, a gdy już nadrobi to troszkę się uspokoi. Cieszę się, że psiak jest radosny, może łatwiej mu będzie dostosować się do nowego miejsca.

Link to comment
Share on other sites

Ja moją Fionę, która jest żeńskim klonem Leo (albo odwrotnie) ogłaszałam tak:

[IMG]https://py26sw.bn1301.livefilestore.com/y2pmvCY5SWttCYdxt1cHxYn4CAMBW2pIeh0_v-YNY4n8hq_bqnTxL6j15smaoTTn8G7CDYT-_ssTF973EPD6tuIaFJb4TCaH8x8DcBnhn12PDI/Fiona-PLAKAT-jesienny-MINI.jpg?psid=1[/IMG]

Plakat zrobiła inka33. Fiona znalazła dom z plakatu powieszonego obok mojego domu. Zostałyśmy sąsiadkami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']Leo ma bardzo mało ogł w sieci, ze wzgledu że mam ok 200 psów do ogłaszania , nie dam radę trzaskać non stop Leosiowi, zrobiłam mu na tych głównych stronach na kraków ,ale potrzeba ich więcej i co kilka dni. Pomóżćie proszę[/QUOTE]

Ja mu wykupię ogłoszenia na bazarku Ziutki, tylko podeślicie mi na mejla tekst i zdjęcia oraz napiszcie na jakie województwo go ogłaszać. [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Witam Kochane Ciocie Leosia :) aż mi się ciepło na sercu zrobiło, gdy zobaczyłam ile Was tutaj nas odwiedza! ja znowu późno, ale wróciłam do domu po 20, chwila na obiad wieczorny i już jestem@ co do plakatu to napisałam do inki w tej sprawie, molestuję też męża żeby pomógł, może coś dzisiaj skleci@ jeśli chodzi o ogłoszenia to czekam na nowe zdjęcia od koleżanki@ale jutro już się tym zajmę, Makila mówi, że najlepiej w piątek wrzucać ogłoszenia, bo mają największą oglądalność zanim spadną@ale myślę, że można odświeżać po prostu wtedy@mam w planach plakat A3, zamówię z 10 sztuk w drukarni i może jakaś dobra dusza rozwiesi w KRK w przychodniach i sklepach zoologicznych@no jeszcze przede mną wyzwanie w postaci jakiegoś bazarku, albo zrobię cegiełkowy albo z różnymi drobiazgami@kiepsko mi idą te sprawy, jestem rasowym technofobem, ale cóż trzeba się z tym zmierzyć kiedyś@ macie jakieś pomysły na hasła? Ja skojarzyłam Leo z Leonem a jak Leon to Zawodowiec ;) ale co dalej? zawodowo wykonuje piruety hehe i chrupie suchy chleb (baba mu chyba zamiast przysmaków tylko chleb dawała suchy, bo bardzo lubił przegryzać, gdy był u mnie)....nie wiem może macie jakieś pomysły?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']Leo ma bardzo mało ogł w sieci, ze wzgledu że mam ok 200 psów do ogłaszania , nie dam radę trzaskać non stop Leosiowi, zrobiłam mu na tych głównych stronach na kraków ,ale potrzeba ich więcej i co kilka dni. Pomóżćie proszę[/QUOTE]

Dziękuję:loveu: ja też zrobię świeże, mam nadzieję, że dostanę jutro nowe zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...