Jump to content
Dogomania

Sagi już nie ma w schronisku... mamy nadzieję, że zostałą adoptowana....


Seaside

Recommended Posts

  • Replies 449
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Watek ma [B]36 stron, 353 wpisy, [/B]z czego[B] 90% to hopy !!!!
[/B]Normalny człowiek po 15 stronach ma dosyć czytania i przełącza się na inny wątek ....
[B]proszę , wykasujcie te hopy, bo nikt nie przebrnie przez 36 stron ![/B]Od hopania nie będzie domu, brak jest rzetelnych informacji na bieżąco, nie wiadomo [B]jaki sunia ma charakter, czy się nadaje di dzieci, innych zwierząt, kotów.
[/B]Trzeba zacząć po kolei :

- informacje bieżace, jak sunia znosi schron- jak źle, może hotelik albo DT ?
-zdjecia aktualne
-preferencje jaki dom - charakter psa?
- ogloszenia
- banerki
-wklejanie na "przygarnę psa" na bieżąco[B]

Czy ktoś może zrobić suni banerek?
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dajmy jej na imię Saga jutro nie będę mogła jeszcze jechać do schroniska ale obiecuje w środę podskoczyć. Całkiem zapomniałam o tej małej, trzeba ją bardziej rozgłosić. Jest śliczna, nieduża a ostatnio sporo ludzi potrzebuje psa rozmiarów właśnie takich.

Link to comment
Share on other sites

Mam jedna fotke sagi na kom. nie mam niestety ps suit-a do zrzucenia zdjec na komp moge komus wyslac mmsem i wtedy bedzie mozna na fotosika wrzucic i wstawic na watek, zaraz zabieram sie za pisanie tekstu wkleje go na ogolny jeleniogorski i trzeba bedzie zedytowac pierwsza strone watku sagi. nie dalam rady zrobic wiecej fotek poniewaz poznokoncze prace a jeszcze zbyt kroti dzien. ale przynajmniej wiadomoze saga dalej w schronisku, przeniesiona do innego boksu. Tego gdzie siedzial didier z niebieskookim nagato, ktorych juz niestety nie ma---> didiera zaadoptowali jacys ludzie, ktorych musze sprawdzic:P a nagato wyjechal nach Deutschland:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...