Jump to content
Dogomania

Jaka karma dla szczeniaka po odstawieniu od matki?


martq20

Recommended Posts

[quote name='gryf80']mnie przychodzi na mysl rc babydog,czy jakos tak,znajdziesz w wyszukiwarce internetowej,karme-sucha-mozna moczyc jakby co-a gdzie zamówić ?w takim sklepie gdzie przesyłka jest najszybsza ;).[/QUOTE]

a nie można kupić na miejscu? tzn u weta, w zoologicznym?
kurcze nie chce pchać im byle czego :/
to są takie małe burki, ale jednak szczeniaczki.
6 tyg bedą miały w niedzielę.
aha, a jakie są ceny tego żarcia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martq20']a nie można kupić na miejscu? tzn u weta, w zoologicznym?
kurcze nie chce pchać im byle czego :/
to są takie małe burki, ale jednak szczeniaczki.
6 tyg bedą miały w niedzielę.
aha, a jakie są ceny tego żarcia?[/QUOTE]
można kupić w zwykłym zoologu, u weta pewnie przepłacisz. Babydog, startery np 800g ok 32-36zł - zależy gdzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Jak nie chcesz byle czego,to na pewno nie RC ... do tego cena zupełnie nie adekwatna do jakości...[/QUOTE]
jak nie ta to jaką polecasz??
chodzi o to zeby karmic maluchy przez te 2 tyg, dopóki nie skonczą 8 tyg, pozniej beda wydane do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Tak naprawdę, to one już dawno powinny być dokarmiane....
W stacjonarnych zoologach może być trudno kupić coś z sensem i możliwie nie drogo...
Z takich nie kosmicznie drogich,które powinny być stacjonarnie to np. Brit,Arion...
Albo z wyższej półki Orijen i Acana...[/QUOTE]
akurat nie miałam wpływu na to czym były karmione wcześniej, dzisiaj wzięłam je bo facet chciał je wyrzucić, ale mam na nie chętnych, także tylko 2 tyg bedą u mnie.

Link to comment
Share on other sites

ten rc,to tak na poczekaniu mi sie przypomniało,pewnie że moze byc kazda karma dla sczeniat,nawet z zoologicznego,sucha zawsze taniej wychodzi niz puszki.staraj sie kupowac w paczkach niz na wagę,ta na wage moze leżec długo np.w pudłach i byc lekko zwietrzałą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryf80']ten rc,to tak na poczekaniu mi sie przypomniało,pewnie że moze byc kazda karma dla sczeniat,nawet z zoologicznego,sucha zawsze taniej wychodzi niz puszki.staraj sie kupowac w paczkach niz na wagę,ta na wage moze leżec długo np.w pudłach i byc lekko zwietrzałą.[/QUOTE]

dzięki za podpowiedzi :)
maluchy nie wyglądają za dobrze, do weta muszę je zawieść na "przegląd" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martq20']Jaką karmę polecacie dla szczeniaczków 6 tyg odstawionych od matki? Sucha, mokra?
Proszę o podpowiedzi :)
Gdzie najlepiej kupować?

Bardzo pilne![/QUOTE]
polecam pro plan puppy sensitive łosoś i ryż,podaje się ja do 12 miesiaca zycia szczeniat,pozniej przechodzi sie na karme tego samego smaku tylko,ze dla psow adult ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Jak nie chcesz byle czego,to na pewno nie RC ... do tego cena zupełnie nie adekwatna do jakości...[/QUOTE]

Jako osoba mająca już ładne pare miesięcy praktykę w sklepie zoologiczno groomerskim stwierdzam ze RC nie polecam praktycznie nikomu chyba że dermacomfort ale to nie dla szczeniaczków.dla maluchów u mnie kupuje dozo osób brita :) polecam dla dorosłych Acana bądź josera zawsze lepsza tez purina niż śmietniki

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Oliweczka']Podpisuję się pod komentarza dotyczącego ryżu i ryb i dodatkowo dodam że ja swojemu dawałam jeszcze kaszę z oliwą z oliwek (centrumoliwy.com/przewodnik-po-oliwie/), rewelacyjna na sierść:) Pozdrawiam![/QUOTE]

dziękuje za podpowiedzi :) ale temat stary i już nieaktualny ;)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...