Jump to content
Dogomania

Przepiękna bernardynka! JEST DOMEK!


syla00

Recommended Posts

[COLOR=#4169e1]Przepiękna około 3 - 4 letnia suka bernardyna szuka domu. Suczka jest zrównoważona, spokojna zarówno w stosunku do zwierząt, jak i ludzi. Najlepszym miejscem byłby dla niej dom z ogrodem, po którym mogłaby szaleć dowoli. Zostanie wydana po zabiegu sterylizacji.[/COLOR]

[COLOR=#4169e1]Suczka błąkała sie po Żorach (śląsk), obecnie przebywa w azylu dla zwierząt w Żorach. Azyl jest czasowym miejscem schronienia dla psów w czasie leczenia lub kwarantanny, potem jadą do schroniska w Mysłowicach:angryy: Niestety jak to bywa w okresie przedwakacyjnym w azylu jest przepełnienie, dlatego suczka może w każdej chwili zostać przewieziona do schroniska, w którym jej szanse na adopcje spadną do zera. [/COLOR]

[COLOR=#4169e1]Suczka ma około 3 - 4 lata, jest zrównoważona, spokojna zarówno w stosunku do zwierząt jak i ludzi.[/COLOR]

[COLOR=#4169e1]Bardzo proszę o ogłoszenie jej gdzie się da. Suka ma już ogłoszenie na Allegro, wątek na Molosach i ktoś mi piosał, że podesłał ją na [URL="http://www.bernardyny.net"]www.bernardyny.net[/URL][/COLOR]


[COLOR=#4169e1]KONTAKT:[/COLOR]
[COLOR=#4169e1]Azyl dla zwierząt w Żorach ul. Okrężna 5[/COLOR]
[COLOR=#4169e1]Tel: 0- (32) 435 - 69 - 36.[/COLOR]
[COLOR=#4169e1]Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15[/COLOR]
[COLOR=#4169e1]kojec 2[/COLOR]
[IMG]http://img166.imageshack.us/img166/5683/hpim0835un4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9265/hpim0836ra1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ma ogłoszenia na: Alegratka w działach bernardyny i psy/inne, 4lapy, Eoferty w działach bernardyny i psy/pozostałe.
Wysłałam też maila do pani zainteresowanej adopcją dużego psa, pani ma dom z ogrodem i jest z okolic Opola. Namiary podane na biuro.
Warto by było zrobić zdjęcia azylantów i poroznosić po okolicznych lecznicach wet.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Podnoszę sunię...
w przyszłym tygodniu jadę na szczepienie do Pawłowic- wywieszę ogłoszenie- to dzielnica domków.... może akurat :cool3:

qrcze... skąd brać te domki?? i nie wiem czy was dręczyć informacją którą dostałam o wielu psach wyrzucanych w lesie w Żorach... ehhhh...:placz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

dzwonila mama, powiedzieli ze musza sie zastanowic i poczytac o rasie bo nigdy z bernardynami nie mieli do czynienia i obawiaja sie wilekosci, zarłocznosc heh siedza teraz przed leksykonem ras i studiuja czy podołają...
po 19 dadza odpowiedz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']dzwonila mama, powiedzieli ze musza sie zastanowic i poczytac o rasie bo nigdy z bernardynami nie mieli do czynienia i obawiaja sie wilekosci, zarłocznosc heh siedza teraz przed leksykonem ras i studiuja czy podołają...
po 19 dadza odpowiedz...[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]iiiiiiii??? jaka decyzja???
czy jest szansa na domek u znajomych???

EDIT: qrcze.. przewidziało mi sie że to wczoraj pisałaś...
oki- zaciskam kciuki i jutro poczytam
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro:-( ona jest w trakcie zalatwiania formalnosci zeby przejsc na emeryture, i nie chca zeby sunia siedziala przez ten czas w kojcu jak ich nie bedzie...uwazaja ze zasluguje na lepszy domek bo to moze jeszcze chwile potrwac zanim zakonczy prace i bedzie miec calkowicie czas dla psa...
zreszta wkurzyli mnie ostro, bo tydzien temu jeszcze przypominali ze jak cos to oni chetni a teraz taka wymowka i nie pomogla argument ze taki dom dopiki skonczy prace jest lepszy niz schron, ehhh ludzie starszej daty czy co! przepraszam za zrobienie nadzieji ! a moze umiescici by jej ogloszenia w wyborczej smsem sie wysyla i sie pojawia w jakims tam wydaniu, napewno ktos by sie skusil...
hopaj kochana!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']dostałam na pv odp.

[/quote]
no to ma czy nie? Bo ja pozdejmowałam ją z ogłoszeń. A może ma nowy dom na chwilę?:angryy:

to co znaczyła ta wypowiedź na ogólnym wątku żorskich psów?:
[I]Gdzie poszła??[/I]
[quote name='Azyl_Zory WebAdmin']
Gdzie poszła??
Hmm w zasadzie to nie daleko poszła :)
Została ze mną:)
Jest to wspaniałe mądre psisko a więc nikomu jej nie oddamy:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/quote]

Dziwne mi się wydało że ktoś "kupił" sukę do pokoju w bloku. Koszt utrzymania takiego psa też jest duży. Może jakieś wyjaśnienia?
Może to wprowadzanie zamętu kogoś bawi, ale skończy się to tym że suka pojedzie do schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...