Jump to content
Dogomania

Obrzydzenie


Chefrenek

Recommended Posts

[quote name='Chefrenek']No ja nie wiem gałązka np. zapachu nie wydziela a mój pies o mało co nie żygnął jak go w nos dźgnęła.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]

hehe to musial jej wczesniej dotkykac chyba jakis "smierdzacy czlowiek" czy cos innego, a na dodatek jeszcze go dotkneła - bezczelna :D :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote=Gosia>>>;5885756]UNIKANIE KUP:-o :-o :-o Pierwsze słyszę:evil_lol: :evil_lol:[/quote]
No właśnie nie wiem jak to z tym jest...Spot tarzać się wytarza, zjeść (kiedyś:eviltong: ) zjadłby, ale mimo wszystko po roztopach jak chodzi po trawniku to podnosi wysoko łapy, a jakie slalomy robi:evil_lol: A mine przy tym ma nietęgą...

[quote name='smallpati']nie ale obrzydzeniem rowniez nie, pies poprostu nie ktorych zapachow nie lubi i go one raza, podobnie jak ludzie, [COLOR=magenta]czy czujesz jakis zapach ktorgo nie lubisz to odrazu czujesz obrzydzenie np,jak wachasz jakies jedzenie ktorego zapachu nie lubisz[/COLOR]?[/quote]
A dlaczego psy mogą czuć ból, tęsknote itp, a obrzydzenia nie?
[COLOR=magenta]Jasne[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

a kto powiedział ze psy nie odczuwają radości z seksu??:diabloti:
zarowno seks jak i reakcja na rozne substancje są kierowane instynktem....
"żyga" na zapach,uczucie,dotyk jakiej substancji, z ktora ma zle wspomnienia...seks daje mu przyjemnosc ale...hmmmm...jakby to napisac.....;)kieruje sie instynktem rozrodu a przyjemnosc fizyczna to tylko pozytywny skutek uboczny;););)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']a kto powiedział ze psy nie odczuwają radości z seksu??:diabloti:
zarowno seks jak i reakcja na rozne substancje są kierowane instynktem....
"żyga" na zapach,uczucie,dotyk jakiej substancji, z ktora ma zle wspomnienia...seks daje mu przyjemnosc ale...hmmmm...jakby to napisac.....;)kieruje sie instynktem rozrodu a przyjemnosc fizyczna to tylko pozytywny skutek uboczny;););)[/QUOTE]

no wlasnie nie , psy robia to tyko instyktownie! byly juz badania na ten temat, i wykazano ze jedynym zwierzeciem czerpiacym przyjemnosc ze sexu jest delfin :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...