Jump to content
Dogomania

HEKTOR - 11 letni labrador skrzywdzony przez człowieka DT Częstochowa


jolam

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nowe wieści cyt.
[QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Do końca nie mam wiedzy na temat kosztów leczenia. OTOZ zapewnił pierwsze wizyty choć chyba do tej pory za nie, nie zapłacił.Przy mnie Pani, która mi pomagała wyciągnąć Hektora zapłaciła 100 zł weterynarzowi a ten powiedział, że jeszcze 180 zł za pierwszą wizytę mu się należy. Na razie leki mamy- niektóre od weta już w tych kosztach a niektóre wykupiliśmy. Osobiście dużo nie wydałam póki co ale leczenie trwa i nie wiem kiedy się skończy. Psiak cały czas się drapie i chyba w przyszłym tygodniu skonsultuję go z Naszą Panią weterynarz. Zobaczymy co powie. Jeszcze przed nim trzy kąpiele lecznicze, które są jednak rozłożone w czasie więc ciężko na razie powiedzieć czy skutkują. Najdalej po nowym roku na pewno musimy kastrować - bo mam tu Bezę (niesterylizowaną), o którą mi chłopaki już burczą - więc mam nadzieję, że do tego czasu nabierze siły. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]O dziwo, Hektor, o ile wśród domowych psów zachowuje się grzecznie - coraz lepiej - o tyle na spacerze jak widzi psa to szaleje. Dziś tak startował do psa sąsiada, że ten - łagodny- w końcu rzucił się na niego próbując wbić się w kark. Musiałam swoją ręką za szczękę go złapać i ściągnąć bo psiak ( labowaty) nie miał nawet obroży żeby za coś chwycić a zanim sąsiad dobiegł bałam się, że dojdzie do rozlewu krwi. W sumie to doszło ale mojej, na szczęście to tylko draśnięcie bo Wafel raczej nie chciał nikogo skrzywdzić.[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[IMG]http://images63.fotosik.pl/433/15c884a13532f01fmed.jpg[/IMG]


cyt. z info

[QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Dziś byliśmy na kontroli u "mojej" Pani weterynarz: [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Jedno ucho zdrowe, drugie nadal leczymy. Na skórę i uporczywe drapanie tez coś dostaliśmy między innymi steryd niestety - bo Hektor wciąż mocno rozdrapuje. Pytałam o kastrację i Pani weterynarz trochę się skwasiła bo pies wiekowy i różnie może zabieg przejść. Skóra - po przejściach - też może się gorzej goić choć w okolicy samych jąder nie jest najgorsza. Cenę negocjujemy [/FONT][/COLOR][IMG]http://labradory.info/images/smiles/s.gif[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] Nasza Pani pracuje w schronisku więc rozumie sytuację - musi się jednak skonsultować z właścicielką przychodni. To co mnie martwi to fakt, że zgubił 2 kilogramy odkąd jest u nas, choć pamiętam, że Kadett tak samo zareagował na przejście ze zlewek na suchą karmę a teraz całkiem dobrze wygląda. Tylko, że Hektor na dzień dobry miał niecałe 30 a teraz mu zostało nieco ponad 27 kg[/FONT][/COLOR][IMG]http://labradory.info/images/smiles/f.gif[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] Weterynarz doradzała więcej tłuszczu w diecie ewentualnie karmę wysokokaloryczną. Niestety raz jak mu dałam jakieś mięsiwo tłuste to zwrócił. Ale jeszcze popróbuję go dokarmiać jak reszta nie widzi bo Oni wyglądają od "dobrze" do " za dobrze" [/FONT][/COLOR][IMG]http://labradory.info/images/smiles/j.gif[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] . Za tydzień kontrola. Aha jakby co leki nie są drogie a za samo oglądnięcie Hektora nie zapłaciłam to się nie martwcie i jeszcze raz wielkie dzięki za pakę smakołyków jakie dostaliśmy no i za linkę do przeciągania. Dziewczyny ją szarpią a Hektor chodzi za nimi i nie bardzo wie jak temat podejść ale zdarzyło mu się raz, że złapał zębami ale chyba przestraszył się ferworu i szybko odpuścił.[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...