Jump to content
Dogomania

Amstafka umiera , guz , krwawe wymioty :( brak srodków na operacje :(:(:(


Recommended Posts

[quote name='Justa i zwierzaki']Bardzo Was prosze o pomoc, to sa szczegóły [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157754&start=15[/URL][/QUOTE]



Przeczytalam ten temat - nie ma nic na potwierdzenie tego o czym pisze ta dziewczyna....przepraszam, ale zyjemy w czasach nciagaczy i zanim zokolwiek wplace to chce wiedziec, ze pomagam....czy jakies dokumenty - skany rachunkow z kliniki - są ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ritmusia']Przeczytalam ten temat - nie ma nic na potwierdzenie tego o czym pisze ta dziewczyna....przepraszam, ale zyjemy w czasach nciagaczy i zanim zokolwiek wplace to chce wiedziec, ze pomagam....czy jakies dokumenty - skany rachunkow z kliniki - są ?[/QUOTE]
Jeśli chcesz pomóc , a masz wątpliwości to napisz do niej , to nic nie kosztuje ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa i zwierzaki']Jeśli chcesz pomóc , a masz wątpliwości to napisz do niej , to nic nie kosztuje ...[/QUOTE]



Nie obraz sie, alr to jakby Ona prosio o pomoc , wiec powinna pzrzedstawic dokumenty na potwierdzenie wiarygodnosci....

WIesz ja rozumiem, ze ktos moze byc w ciezkiej sytuacji, bo 4 lata temu ja pisalam podobne blagalne posty walczac o swoja sunie.....i szczerze - od razu wszystkie dokumenty, kwity potwierdzenia wplat na konto - wklejalam na bloga mojej suni....nie czekaam, az ludzie sami beda o to prosic.....

Link to comment
Share on other sites

Proszę jeśli możesz udostępnij ten link to wydarzenie które jest poświęcone mojemu psu rasy Amstaff o imieniu Gretta która walczy o życie po bardzo ciężkiej operacji [URL]https://www.facebook.com/events/455959891191251/?source=1[/URL] nie jest to żaden spam ani wirus pochodzący ze strony facebook nie jest to tez żadne oszustwo opcja udostępnienia jest dostępna po kliknięciu w ikonę ustawień która znajduje się pod zdjęciem wydarzenia. Dziękuje serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

[h=5]Przepraszam jeśli nie piszę nie informuję co słychać u Gretty lub jeśli nie odpisuję na wiadomości, nie oznacza to że nie interesuję się wydarzeniem... Wynika to z braku czasu na cokolwiek gdyż Gretta wymaga całodobowej opieki, kroplówek, wymian opatrunków, zastrzyków i wielu innych czynności pielegnacyjnych, do tego dochodzą jeszcze inne zmartwienia i na pisanie brakuje już czasu.

Jesteśmy dzisiaj po wizycie kontrolnej u Dr Jacka, wyniki są odrobinę lepsze co oznacza że moja kochana mordeczka dzielnie walczy... Pojawił się dosyć sporawy wyciek miejscowy płynów z rany ( są to płyny nie groźne bezwonne jasno różowe ) Mam nadzieję że do poniedziałku ta sytuacja unormuję się, jest to wynikiem niskiego poziomu białek w organizmie ( który sukcesywnie jest uzupełniany dożylnie ale wiadomo że to nie to samo co białka zawarte w jedzonku które być może zostanie wprowadzone w nadchodzącym tygodniu pod warunkiem że "próba wody" zakończy się pomyślnie...

Trzymajcie kciuki za Dusie (tak najczęściej zwracamy się do niej zdrobniale) równie mocno jak ja. Pamiętajcie że Wasza pomoc jest w tej chwili bezcenna i nieoceniona.

Zachęcam mocno do zakupu cegiełek[/h]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...