Jump to content
Dogomania

Zbiorowy wątek psów za Schroniska Dla Zwierząt w Jamrozowiźnie (25km od Częstochowy)!


Recommended Posts

W niedzielę wyjeżdzamy rano o 8.00 około.
Truskawko - w schronisku będziemy przed 15. Myślę ze tam na miejscu dotrzemy o 10 ? Może o 11.. bo dzisiaj jedna dziewczyna na miau.pl sie pytała czy nie mogłabym po drodze zabrać ze Częstochowy kota który ma jechać do Katowic.. jeśli go zabiorę to może się przedłużyc.. więc prosze powiedz pracownikowi ze będę tak koło przed południem..
A zdjęcie tego szczeniakowi co tam sam zostanie na pewno zrobię.
Jaki biedny.. bedzie sam :placz: ja chyba się rozpłaczę jak zabiorę tylko Prymułke... Cioteczki, postaramy sie tej czarnej znaleźć jak najszybciej domek, prawda?? Ja popytam o dt dla niej/niego :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja się gubię w tych szczeniakach :oops: Które z tych szczeniaczków z allegro już [B][U]nie[/B] szukają do domu[/U]?

[url=http://www.allegro.pl/item735674042.html]Śliczne szczeniaki ze schroniska czekają na dom. (735674042) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

Tak to jest napewno dobra osoba :) zajmowała sie moją didunia jak byłam na urlopie. Pracujemy razem. Sylwia mieszka z koleżanką która pracuje na popołudnia, a my od 8-16 wiec sunia by była cały czas z kimś. Tylko trzeba by było tak jak fizia pisała załatwić szeleczki i smyczke, oraz karmę dla psiunki. Jak sie zgodzi.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Divi']Tak to jest napewno dobra osoba :) zajmowała sie moją didunia jak byłam na urlopie. Pracujemy razem. Sylwia mieszka z koleżanką która pracuje na popołudnia, a my od 8-16 wiec sunia by była cały czas z kimś. Tylko trzeba by było tak jak fizia pisała załatwić szeleczki i smyczke, oraz karmę dla psiunki. Jak sie zgodzi.:lol:[/quote]

Jeśli chodzi o karmę i akcesoria to nie ma problemu - mam nadzieję tylko, że najmniejsze szeleczki jakie mam, będą dobre...a jak nie, to najwyżej się kupi

Link to comment
Share on other sites

Już wszystko wiem Sylwia zgadza się na DT ale pieska będzie trzeba przywieśc do mnie bo dziewczyny wyjeżdzają na weekend wiec Miezapominajka bedzie u mnie jeden dzień. Miseczki ja zasponsoruje i mogę kupić karme 2kg dla szczeniąt. Tylko szeleczki i smyczke trzeba :)
Tak sie cieszę, że malutka będzie pod moim okiem :):multi:

Link to comment
Share on other sites

O rany Divi jak się cieszę!!!:multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu:



Doda pisała, że jadą w niedzielę.


Ja myślę, ze te szeleczki powinny być dobre - bo sa naprawdę malusie, jak się je zmniejszy
Smyczki tez są, więc nie powinno być problemu.

Jeśli chcesz, to podrzucę szeleczki w niedzielę popołudniu czy wieczorem - zobaczymy czy są ok, jak nie to będziemy dalej myśleć

[B][COLOR=#0000ff]SZELKI KWIATUSZKOWE[/COLOR][COLOR=#008000] - [/COLOR][COLOR=magenta]DOSTĘPNE[/COLOR][/B]

[B][COLOR=black]guardowe, dwuobręczowe[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#000000]na czarnej taśmie naszyta tasiemka w kwiatki[/COLOR][/B]


[B][U][COLOR=red]Wymiary:[/COLOR][/U][/B]

[B][COLOR=black]szerokość - 2 cm[/COLOR][/B]

[COLOR=#000000][B]obwód klatki piersiowej min - 34 cm[/B][/COLOR]
[COLOR=#000000][B]max - 53 cm[/B][/COLOR]






[URL="http://i44.tinypic.com/6qh2fc.jpg"][IMG]http://i44.tinypic.com/6qh2fc.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Divi, tak w niedzielę jedziemy.
Rano około o 8.00 wyjeżdzamy, u Ciebie będziemy hmm po południu, podaj adres muszę sprawdzić w gps i napiszę który szczeniaczek pierwszy dotrze do domciu :loveu: Podaj dokładny adres na PW, numer tel kom także i bardzo proszę pisać tylko sms-y, nie dzwonić bo my jestesmy osobami niesłyszącymi.

Link to comment
Share on other sites

Prymułka pierwsza dotrze do domu :loveu: Pózniej Niezapominajka :loveu:
Zawiozę Prymułkę do domu i będę musiała szybko wyjść, ponieważ nie mogę zostawić Niezapominajkę i kota samych w samochodzie. Czy może mam coś przekazać nowej opiekunce Prymułki? Wie o wszystkim?

Fizia, masz może nr tel do Agamika? Mieszka w Krakowie.

Link to comment
Share on other sites

Z suniami powinny pojechać książeczki czy zaświadczenia o szczepieniu i umowy adopcyjne.
Doda - a powiedz czy potrzebna jest Ci pomoc? Bo ja co prawda miałam jechać w niedzielę za Kraków i wrócić wieczorem, ale gdybyś chciała, żebym poszła z Tobą do tej pani, to jakoś postaram się przełożyć te plany, może na inny dzień.
Z umową adopcyjną jest tak, że nowi opiekunowie mają ją wypełnić i podpisać bez wpisywania daty i trzeba taką umowę wysłać na adres schroniska.

Do Agamiki być może mam numer w ogłoszeniu Kory - zaraz sprawdzę

o to powinien byc ten kontakt
889 628 346 , [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1944507_kora_cudowny_owczarek_niemiecki_czeka.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Fizio - bardzo dziekuje za nr :loveu:
Co do umowy adopcyjnej - rozmawiałam na gg z truskawą parę dni temu i mówila ze pani ściagnie z neta, wypełni i wyśle sama do schroniska. To poczekamy tu na truskawę, co powie. Ale jeśli schronisko da mi umowy adopcyjne, to wezmę i przekażę pani, a ona sama odeśle do schroniska. Możesz przyjechać, ale masz plany to nie zmieniaj. Damy radę z tatą. :lol: gdyby było cos nie tak to napiszę sms ;) dziekuje :loveu:

Divi jak tylko wyjadę z Jamrozowizna to dam znać, to jest około 2,5 godz jazdy więc jak dostaniesz smsa ze wyjeżdzam od Jamrozowizna, to u ciebie będę za ok. 3 godz może troszkę wiecej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...