Jump to content
Dogomania

FUNDACJA "PRO ANIMALS - Na Pomoc Zwierzętom" w Chrzanowie (wątek główny)


Ulaa

Recommended Posts

AsterViki w Oswiecimiu powiedzieli nam 700 zl. ale zdjecie RTG zostalo wyslane do Katowic do dr. Gierka w przyszlym tagodniu powinnismy znac opienie dr. Gierka jak rowniez jego cene liczymy ze bedzie taniej w koncu za podobny zabieg zaplacilismy u dr. Gierka 250 zl. i drugi raz wyciagniecie plytki chyba 150 zl o ile dobrze pamietam, ale jak doliczymy jeszcze do tego sterylke to chyba w 500 zl sie nie zamkniemy, ale w 600 zl powinnismy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ada-jeje']Ulka ale do ciebie tez zglosil sie ktos o adopcje wyzla i to chyba do bloku.[/quote]
On się nie nadaje do bloku, pytałam o to :shake: Z opisu to chyba coś jak Kora koło pani.

[quote name='hanek']Dzwoniła do mnie pani od Czarnulka ze stronki, umówiłam się na piątek rano na zrobienie zdjęć.
[B]Ulaa[/B], mam prośbę - uprzedzaj ludzi, żeby przesyłali Ci jak największe zdjęcia - chodzi o rozmiar w pikselach (chciałam zrobić plakat dla Pusi 2, ale zdjęcia które się wydają duże na ekranie, na plakacie wychodzą wielkości znaczka pocztowego).[/quote]

Nie mam na to wpływu, czasem ludzie mogą wysłac fotkę tylko mmsem - tak właśnie było w przypadku Pusi. No cóż, dobre i to.
Może zrób plakacik na pół strony albo mniejszy, wielkości ulotki? ;)

Link to comment
Share on other sites

1. Nowy wyżeł to bardzo ładna 4,5 letnia suczka łaciata szorstkowłosa. Dla niej rozstanie będzie bardzo ciężkie, jest nieufna do obcych :shake:
2. Piesek "Labek" ze złamaną miednicą [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101839[/url] czuje się świetnie, jest już zdrowy i bardzo kochany :loveu: ludzie są nią zachwyceni! Tak samo sunia [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105687[/url], która z nim mieszka od niedawna :)
Odebrałyśmy wiklinowy kontenerek na kota.

Na stronce nowy piesek - jamniorek z Borowca.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wyszukuję :placz: Same się pchają drzwiami i oknami.
Suni sterylkę pokryją dotychczasowi właściciele, może u nich także byc do czasu znalezienia domu, ale raczej powinno nastąpic to szybko, bo w domu jest jakaś zawiesista atmosfera i sunia nie czuje się chyba zbyt szczęśliwa i bezpieczna :shake:
Jamnior się błąkał, na szczęście trafił na dobrych ludzi, którzy dali mu DT oraz zaszczepili :)

Link to comment
Share on other sites

Ada-jeje, Hanek i Dominika - co Wy na pomysł zrobienia fundacyjnych identyfikatorów?
Jestem właśnie w trakcie projektu. Poprawny identyfikator powinien zawierać:
- dane fundacji
- zdjęcie oraz dane osoby z peselem i funkcję (np członek zarządu, wolontariusz, itp)
- podpis
- pieczęć fundacji i podpis prezesa
- na odwrocie wypisane działania, które dana osoba może wykonywać
Całość zalaminowana.

Jeśli zgadzacie się, to proszę o przesłanie fotki (takiej jak w DO albo paszporcie) na meila. Zrobię kilka roboczych projektów, a Hanek - mam nadzieję - pomoże je dopracować :)
[I] P[SIZE=1]S. kiedy będą fotki wyżliczki? i może wąteczek? Na stronkę bym wrzuciła...[/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Hehehhe to my teraz bedziemy jak FBI :lol::lol: Ja jestem jak najbardziej zaaaa :multi: tylko kurcze skąd wziąć jakieś foto wyjściowe ;);)[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]No a ja już Uli pisałam, ze mam gościa, który chce oddać sukę owczarka niemieckiego (nie rasowa) 4 letnia, szukał na własną rękę jej domu ale nic się nie udało, mówił, że znalazł się w ciężkiej sytuacji zyciowej i musi psa oddać, może ją przetrzymać jeszcze ze 3 tygodnie, może ktoś ma jakiś namiar na osobę, która wzięłaby takiego onka??? [/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Daj fotkę i trochę info. Jest kilka domków na ONki, ale właściciel musi pokryc jej sterylkę - taka nowa zasada ;) Jeśli ludzie oddają psy, muszą im wszystko opłacic.

A fotkę daj jakąś groźną :evil_lol: Tak dla kontrastu z prawdziwym obliczem :p

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Ej dziewczyny to informujcie mnie na bierząco o nowych zasadach panujących w fundacji, bo strzelilabym jakąś głupotę i znowu dostałabym naganę od Ady hehe ;)[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Dobra to odnośnie tego onka to załatwie foty.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]A odnośnie mojej foty to postaram się o jak najgroźniejszą ;)[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Żartowałam z tym groźnym! Zresztą Ty i tak ładnie wyjdziesz na każdym, niektórzy to fajnie mają :roll:

O zasadach Cię informujemy, ta jest nowa :) Zawsze żądaj szczepień lub zwrotu kosztu za nie, oraz opłaty za kastrację lub sterylkę (albo chociaż części, jeśli już na serio widzisz że ktoś nie ma).

Mam nadzieję, że dobrze zapamiętałam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]No Ulka ja bardzo chętnie bym się z tobą zamieniła obliczem :cool3::cool3:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Mam nadzieję, że ja zapamietam te nowe zasady hehe[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Moja Droga ja posiadam wykwintny zmysł artystyczno-estetyczny i bez względu na porę on zawsze działa niezawodnie dlatego też umiem wyróżnić ładne oblicze, i do tego rzucić niewybredny komplement - zabrzmiało jak oświadczyny hehehehehheeh [/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...