Jump to content
Dogomania

HAM pokarm dla psa i kota


Ewuskaa__

Recommended Posts

Czy ktoś karmił tym psa ?? Nadaję się to wgl do czegoś ? Kupiłam na spróbę mojemu psu, dałam mu trochę, zjadł ze smakiem.
Skład: Wątroba wieprzowa, płucka wieprzowe, woda, skórki wieprzowe, wątroba wołowa, serca wieprzowe, produkty pochodzenia roślinnego.
Dodam, że pachnie całkiem ładnie coś jak salceson pomieszany z kaszanką. Co myślicie o tym żeby od czasu do czasu podać taką kiełbasę psu ?
link: [url]http://www.ham.com.pl/pl/strona,52,inne-wyroby.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Barbaro - tylko Ham ma rzeczywiście skłądniki pochodzenia zwierzęcego = mięso i podroby, mrożone, nie przetworzone a to co ty proponujesz to pasztet roślinny... wysoce przetworzony + konserwanty. To zupełnie nie ta półka. I o ile Ham to bardzo niska półka to twoja propozycja jest poniżej poziomu piwnicy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dardamell']Iza, ale przecież na stronie zooplusa o napisali: "Naturediet jest naturalną karmą dla psów, taką, jakiej natura sobie życzyła."
Więc jak sie nie znasz to się nie wypowiadaj :diabloti:[/QUOTE]

No tak, ziupełnie zapomniałam że pies jest jednak omnivora i ziemniaki - do tego ugotowane, plus ryz i mięso po obróbce termicznej - to dla niego pokarm naturalny...
echhh - człowiek całe zycie sie uczy i głupi umiera

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...