Jump to content
Dogomania

Cudem ocalone od śmierci, POTRZEBNY DOM!!! Czekają już pół roku!!! Mc Gaywer za TM(*)


Anashar

Recommended Posts

  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Psiaczki pokażcie się, przystojniachy z was przcierz

[QUOTE]

Młody piesek, bardzo ufny i towarzyski. Ma bardzo dużo energii i jest całkowicie łagodny. Bardzo szybko przywiązuje się do ludzi. Może być idealnym towarzyszem na wyprawy. Pilnuje się człowieka i reaguje na zawołanie.
[IMG]http://otoz.pl/pliki/zdjecia/pies1-czb.jpg[/IMG]

Uwielbia być przytulany i głaskany. Niezwykle szybko przywiązuje się do ludzi, którzy okażą mu chociaż trochę serca. Jest nadzwyczaj posłusznym i lubiącym spacery psem Niestety w jego oczach widać tęsknotę i ból. Musiał zaznać wiele cierpienia, o czym świadczy brak fragmentu tylnej łapy. Jednak to nie stwarza mu najmniejszych problemów w bieganiu.
[IMG]http://otoz.pl/pliki/zdjecia/pies2-rudy.jpg[/IMG]


Jeżeli ktoś z Państwa chce stworzyć porzuconym na ulicy psiakom kochający dom prosimy o kontakt tel. [B]510 272 275[/B]

[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak, ale dopiero teraz tu dotarałam...:roll:
Tragedia...:placz:

Anashar, czy one mają allegro??? Mogę zrobić, to po pierwsze. A po drugie, może udałoby się Psiaki umieścić w jakimś nie za drogim hotelu??? Myślę, że wspólnymi siłami moglibyśmy go opłacić. Co Wy na to??? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja i tak nic nie wiem, wątek zauwazyłam tu i podnosiłam bo nikt nie zagladał prawie.
Wydaje mi się ze nie mają ALLEGRO bo Anashar( załozyciel watku), nic nie pisał na ten temat. A co do utrzymania ich w hotelu ja nie mam jak pomóc, niestety, finansowo bardzo źle stoje, ewentualnie na bazarek mogłabym cos przekazac.

Link to comment
Share on other sites

Echhh, no właśnie widzę, że mało kto tu zagląda...:shake:

Sama z siebie nie będę wystawiać Psiaków, poczekam na decyzję Anashara.
A jeżeli chodzi o hotelik, to u mnie też krucho finansowo, ale cuś bym wyskrobała, może ktoś jeszcze i wspólnymi siłami by się udało. No, ale i tak musimy czekać na decyzje Anashara lub kogoś, kto się nimi opiekuje.

Link to comment
Share on other sites

Ok, jutro wystawię allegro Psiakom, bo dziś już nie dam rady, padam...:mdleje:

A jeżeli chodzi o hotelik, to przydałoby się jakieś konto, no i Dogomaniacy!!! Błagamy o pomoc finansową!!!
Te Psiaki muszą być zabrane z ulicy!!! Poprostu muszą!!!
Anashar, zmień tytuł, że potrzebne są pieniądze!!!

P.S. Jeżeli masz jakieś nowe informacje odnośnie Psituków, to napisz proszę, do allegro jak najwięcej się przyda. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...