Jump to content
Dogomania

Dzień dobry. Zdzisław jestem :)


pitbullfan

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a cóż to za perełka na dogo? piękny łobuziak :loveu:
musicie teraz obserwować czy Zdzisio nie będzie chciał próbować sił z pieskami bo tak to jest że jak raz pies posmakuje będzie mógł znowu próbować :roll: dobrze że na dziurach tylko się skończyło bo nam troszkę gorzej się skończył taki wyskok :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robokalipsa']To przyszłe zabawy chyba będą musieli panowie w kagańcach odbywać. Ale niestety mając asta trzeba się liczyć z tym,że nie koniecznie będzie kochał wszystkie psy (w sumie nie tylko asta,kundle też nie kochają wszystkich :D )

Niech szybko łobuz wraca do zdrowia :calus:[/QUOTE]

Już po całym zajściu jak emocje opadły to wracali do domu koło siebie bez problemu. Jakby nic się nie stało. Generalnie to nie było tak, że się "pogryźli". Zdzisław dał ciała. Bawili się piłką i w pewnym momencie Krakers uznał zabawę za zakończoną a piłkę za swoją zdobycz i się z nią położył co zawsze oznacza koniec zabawy i zawsze Zdzichu to rozumiał. Tym razem jednak nie odpuszczał i zaczepiał. Krakers warknął raz - Zdzisław dalej swoje, Krakers warknął kolejny raz mocniej - Zdzisław dalej swoje, za trzecim razem Krakers już nie wytrzymał i powalił młodego na plecy i chciał odpuścić ale młody zamiast się uspokoić i podporządkować bo jest mniejszy i lżejszy to złapał go zębami za pysk no i wtedy Krakersowi już puściły nerwy i postanowił młodemu odgryźć łapę. Na całe szczęście złapał za bark a nie za samą łapę bo raczej by mu ją połamał. Co do kochania wszystkich psów - to nic go ta cała sytuacja nie nauczyła. Nie było daleko do weta więc poszliśmy od razu a młody mimo, że kulał i krwawił to skakał do wszystkich mijanych psów żeby się bawić. To mnie martwi. Brak mu nawet po tej akcji respektu do innych psów. Chce się bawić z każdym, którego spotka nawet jak tamten na niego warczy i rzuca się do gryzienia. Ale teraz na pewno z Krakersiorem będą biegać w kagańcach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']a cóż to za perełka na dogo? piękny łobuziak :loveu:
musicie teraz obserwować czy Zdzisio nie będzie chciał próbować sił z pieskami bo tak to jest że jak raz pies posmakuje będzie mógł znowu próbować :roll: dobrze że na dziurach tylko się skończyło bo nam troszkę gorzej się skończył taki wyskok :shake:[/QUOTE]

On wcale nie chce się próbować z innymi psami. Wszystkie kocha (i psy i koty zresztą też ;) ). Byliśmy dziś na szkoleniu i pojawiło się kilka nowych większych psów i oczywiście zero agresji tylko merdająca antena. A tamte oczywiście mało ze skóry nie wyskoczyły starając się go zjeść. Chyba mu zazdroszczą pogodnego nastawienia do życia :D

Link to comment
Share on other sites

Hehehe z tym ciaganiem do wszystkich nawet agresywnych psow, to chyba normal tez to przerabialam. Pies ja chce zjesc a ta i tak malo sie nie posra byle tylko do tego psa podejsc, cale szczescie zaczelo jej to przochodzic i teraz tylko ciaga do psow ktore zna :D A jak sie uwalala mi na chodniku bo pies z naprzeciwka szedl to normalnie ja ciagnelam po tym betonie bo ja nie bnede czekac az pies nas minie i hrabianka laskawie podniesie swoje dupsko zebym mogla isc dalej, przetargalam ja takl kilka razy i jej minelo kladzenie sie na chodniku bo pieseczka widzi, teraz kladzie sie na trawie spryciara hahaha.

Link to comment
Share on other sites

W Nowym Roku życzę Ci zdrowia, szczęścia, pomyślności,
potęgi miłości, siły młodości,
samych spokojnych, pogodnych dni
i mnóstwa cudownych i wzniosłych chwil.
Niech taneczny, lekki krok
będzie z Tobą cały rok.
Niech prowadzi Cię bez stresu
od sukcesu do sukcesu . :calus:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki serdeczne za życzenia! Niestety dopiero odpaliłem kompa bo postanowiliśmy odpocząć od cywilizacji i zaszyć się na kilka dni na wsi skoro taka ładna wiosna :) My również życzymy wszystkim w nowym roku wszystkiego co najlepsze i najbardziej zamerdane :)

Link to comment
Share on other sites

Dawno nas nie było a tyle się tu dzieje!!!! Negra i Kastucha już takie wielkie dziewuchy że łał! Zachęcamy do polubienia stony fb łamiącej stereotypy krążące o naszych mordercach [URL]https://www.facebook.com/pages/Mój-pies-NIE-jest-MORDERCĄ/617025365011616?fref=pb&hc_location=profile_browser[/URL]
No i oczywiście ślijcie foty na pw na tej stronie!!!

Link to comment
Share on other sites

A Zdzisław juz tam jest?? Będę go wypatrywać :P Tu większość posiadaczy TTB juz dawno wisi na tym fb :D Dawaj zdj Zdzicha i nie marudź :evil_lol: Urosły panny ,moja juz nie dobra bo rogi pokazuje pieseczkom a Negra jeszcze chyba dobra :D :D

Edited by Robokalipsa
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moja niunia jest thebesciacka :loveu: na nikogo nie burczy ze wszystkimi ladnie sie bawi itd. urosnac urosla sporo, ale wszez bo wzwyz juz nie rosnie, teraz nawet leb jej ruszyl i chyba deko urusl (tak mi sie wydaje cos) :) Jest grzeczna, nieliczac demolki w domu do niedawna gdy zostawala sama, ale to juz ogarnelam i to bez klatki :D. Ale jedno moge stwierdzic w przypadku ttb, nie wszystko jest takie na jakie wyglada...

Czekamy na foteczki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Długo nas nie było na forum. Wybaczcie. Wiecie jak to jest: remont, praca dyplomowa i jeszcze ubieganie się o dotację unijną. Nie było czasu na nic ale już wracamy. Nie owijając w bawełnę ślemy fotki z niedzielnego szkolenia. Po szkoleniu PT przyszedł czas na szkolenie z pozorantem. To dopiero drugie zajęcia Zdzisia z tej dziedziny ale radzi sobie nieźle i szybko się uczy.

Na początek pies latający w poziomie. Zwany również "superdog" :p
[attachment=3144:11199.attach]
Kolejna wariacja związana z lataniem. Tym razem lewitacja ;)
[attachment=3145:11200.attach]
Od razu widać kiedy pies nie chce żeby mu robić foty :D
[attachment=3146:11201.attach]
No i oczywiście nie mogło zabraknąć psa latającego pionowo :)
[attachment=3147:11202.attach]

Edited by pitbullfan
Link to comment
Share on other sites

...czyli drugiej części pozorów ;)
[attachment=3155:11210.attach]
[attachment=3156:11211.attach]
Żeby nie było żadnych wątpliwości - zdjęcia są mylące (zwłaszcza poniższe) - pies nie szczeknął ani razu mimo, że może to tak wyglądać. Nawet nie warknął. Od razu kłapał :)
[attachment=3157:11212.attach]
[attachment=3158:11213.attach]
I to tyle na dziś. Postaramy się robić teraz więcej zdjęć bo młody bardzo się zmienia. Za tydzień będzie miał 11 miesięcy i zaczyna szybko się rozrastać. Obecnie waży 28,5 kg i praktycznie z dnia na dzień gubi zimowego brzucha i przerabia go na masę i wielkość głowy :)
Mam nadzieję, że fotki przypadną do gustu.
Pozdrawiam

Edited by pitbullfan
Link to comment
Share on other sites

A skąd to wiesz? Bo ja ze swoich doświadczeń i obserwacji wiem, że wszystkie psy u nas na szkoleniu mają fioła na punkcie pozorów. To jest największa frajda. Jak tylko zbliża się godzina zakończenia podstawowego PPT to większość psów uczestniczących w pozorach siada i wyje wypatrując pojawienia się pozoranta bo jest to dla nich taka frajda. I naprawdę nie przesadzam mówiąc, że wyją ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie no ładnie Zdicho urósł :) a łepetyne jaka ma :loveu:, u mojej o takim łbie to ja tylko marzyc moge.

Trenujecie jeszcze coś z chłopaczkiem ??
i troche częściej proszę sie tu pokazywać :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...