Jump to content
Dogomania

ORKAN- młody laciatek w hotelu!! Prosimy o wsparcie finansowe!!! Szukamy DS!!! Pilne!


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie wszyscy ORKANOWICZE :) Właśnie wróciłam z wizyty przedadopcyjnej i..............................
śpieszę poinformować, że już niebawem Orkan zamieszka w pięknym domu z ogromnym ogrodem w Złotokłosie :)
Pani jest niezwykle ciepła i świadoma pracy z psem z przeszłością - już miała psa, którego przygarnęła i wyprowadziła na prostą :)
Teraz tylko kastracja i nowy domek już czeka!!! Pani szykuje Mu legowisko i matę z gryki żeby było Mu wygodnie i zdrowo!!!
Jestem pełna nadziei, że ta Rodzina zapewni Orkanowi to czego potrzebuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzięki za Wasze modlitwy i trzymane kciuki!!! Niewątpliwie pomogło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doti']Witajcie wszyscy ORKANOWICZE :) Właśnie wróciłam z wizyty przedadopcyjnej i..............................
śpieszę poinformować, że już niebawem Orkan zamieszka w pięknym domu z ogromnym ogrodem w Złotokłosie :)
Pani jest niezwykle ciepła i świadoma pracy z psem z przeszłością - już miała psa, którego przygarnęła i wyprowadziła na prostą :)
Teraz tylko kastracja i nowy domek już czeka!!! Pani szykuje Mu legowisko i matę z gryki żeby było Mu wygodnie i zdrowo!!!
Jestem pełna nadziei, że ta Rodzina zapewni Orkanowi to czego potrzebuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzięki za Wasze modlitwy i trzymane kciuki!!! Niewątpliwie pomogło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

Wow!!! Ale super!!:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...