Jump to content
Dogomania

Bartuś czeka 10 lat! Jest miejsce w hoteliku, ale deklaracji brak. BEZ SZANSY?


Mysia_

Recommended Posts

[quote name='Bjuta']Wiesz, właśnie się bijemy z myślami, którego zabrzańskiego staruszka uratować :oops::oops::oops:[/QUOTE]
Wszystkie dziadunie sa szczegolnie bliskie mojemu sercu..ale najbardziej te sposrod dziadziusiow, ktore najdluzej sa w schronie..bo zawsze chcialabym aby choc przed śmiercią zaznaly cieplego- czulego serca....przypomnialy sobie przed odejsciem czlowieka.....ja wiem ze wybor to strasznie trudnna rzecz...na szczescie nie jestem w schrnonie i nie widze..gdybym byla to pewnie bym umarla zanim bym wybrala....wszystkim sie pomoc niestety nie da..wiem...ale chce napisac, ze szukajac domkowego tymczasu dla Kubusia- odezwaly sie dwa..tzn wczesniej jeden- i tam Kubus ma jechac..a dzis napisal drugi domkowy tymczas- "amalamutka"- to podobno sprawdzony dogomaniacki hotelik....nie znam dokladnie warunkow - o dopiero dzis sie domek pdezwal..ale moze warto trzymac to miejsce i na CITO wyciagac chocby wlasnie Bartunia?????takie zapomniane przez BOga i ludzi psy kupuja moje serce natychmaist..a Bartus chyba taki wlasnie jest..nawet tu na dogo nie ma Nim prawie zainteresowania....są wlasnie takie psy..nie wiem od czego to zalezy:placz::placz::placz::placz:...wyciagajmy go pliiisssss.......

Link to comment
Share on other sites

Goniu, doskonalę rozumię o co Ci chodzi, ale ja już naprawdę nie mam pomysłów, terazz na szybciora musze skołowac deklaracje na hotelik gryzionego Brucia :-(
Bartuś to psiak bardzo nieufny, mnie boi się mniej niz innych, na spacerach odżywa, jest taki szczęśliwy gdy jest wolny, gdy biega po polach i lasach z waalonym jęzorem.. To psiak, którego badzo kocham pomimo tego, że mój kontakt nie jest z nim tak bliski, bo Bartuś poprostu tego nie chce. Chcę dla niego jak najlepiej, a sama nie wiem co by było dla niego najlepsze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Goniu, doskonalę rozumię o co Ci chodzi, ale ja już naprawdę nie mam pomysłów, terazz na szybciora musze skołowac deklaracje na hotelik gryzionego Brucia :-(
Bartuś to psiak bardzo nieufny, mnie boi się mniej niz innych, na spacerach odżywa, jest taki szczęśliwy gdy jest wolny, gdy biega po polach i lasach z waalonym jęzorem.. To psiak, którego badzo kocham pomimo tego, że mój kontakt nie jest z nim tak bliski, bo Bartuś poprostu tego nie chce. Chcę dla niego jak najlepiej, a sama nie wiem co by było dla niego najlepsze...[/QUOTE]
ALe Gosiu myslisz, ze na tymczasie byloby mu gorzej niz w schronie????Nie wiem..nie znam Go..ale jak przypomne sobie Kubusia...w zyciu w schronie by nie znalazl domku...i wiemy gdzie teraz jest i jaki jest szczesliwy...Bartus jesli nie wyjdzie ze schronu o wyglada na to ze juz tam umrze....czy sie myle???/Napisz o Nim wiecej....jaki jest jak sie zachowuje..jest w ogole gdzies oglaszany????

Link to comment
Share on other sites

Sabinka 02 go ogłasza regularnie na allegro

[url]http://www.allegro.pl/item780309225_jego_pan_go_nie_chcial_czy_ty_go_pokochasz_film.html[/url]

Ja go mam na zbiorówce czekających ponad 6 lat:

[url]http://www.allegro.pl/item777110577_psy_ktore_czekaja_w_schronisku_ponad_6_lat.html[/url]

Ale najbardziej boli mnie ta zbiorówka - patrz:

[url]http://www.allegro.pl/item777111161_psy_ktore_czekaja_w_schronisku_ponad_9_lat.html[/url]

Jak nam się uda z Brutusem (gryzą go) to może spróbujemy z Kajtkiem i Dinem (Kajtuś jest już w b. złej formie) ale wtedy to będzie "wszystkie ręce na pokład" Z jednej strony bardzo bym chciała, żeby ten moment nastał, ale się boję jak diabli... Dwupak! 700 jak nic miesiąc w miesiąc...

A wiesz ile już mamy zabrzan w kieszeni :oops::

[B]Aaron [/B]staruszek po wylewie = leki[B]
Dżina [/B]- stara i b. chora - trzeba spod ziemi wyciągać na lekarstwa
[B]Gabi[/B] - staruszka, ale jeszcze nie jest źle
[B]Kuruś[/B] - po operacj, ale w świetnej formie
[B]Władek[/B] - z agresją lękową u Wiosny (to on wskoczył za Kubę)
[B]Tobi [/B]- ulgowo, ale jednak trzeba się dołożyć
[B]Skarbuś[/B] - j.w.

No i jak sama wiesz najlepiej zbieramy na gryzionego staruszka Brutusa :shake: Za to KUBUŚ dodaje nam skrzydeł! :loveu: Ale mu się udało!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Bjuta']

[B]Jak nam się uda z Brutusem (gryzą go) to może spróbujemy z Kajtkiem i Dinem (Kajtuś jest już w b. złej formie) ale wtedy to będzie "wszystkie ręce na pokład" Z jednej strony bardzo bym chciała, żeby ten moment nastał, ale się boję jak diabli... Dwupak! 700 jak nic miesiąc w miesiąc...
[/B]
:multi:[/QUOTE]
Brutuskowi sie udałó...."Dwupakowi również"...więc co..????:razz::razz::razz:Nie ma bata...kolej na Bartusia....słowo się rzekło Bjutko:loveu::loveu:KIedy ruszamy?????:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']O mamuśku... :roll::mad::oops::razz::cool3::crazyeye::roll:[/QUOTE]
Nie matko, nie matko...zabieramy sie zaa akcje "promocyjną"...bjutko...z Twoimi zdolnosciami- Bartus za kilka dni bedzie grzal doopke w nowym miejscu- ja tam w to wierze..wiec czekam na sygnal do rozpoczecia akcji:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Nie matko, nie matko...zabieramy sie zaa akcje "promocyjną"...bjutko...z Twoimi zdolnosciami- Bartus za kilka dni bedzie grzal doopke w nowym miejscu- ja tam w to wierze..wiec czekam na sygnal do rozpoczecia akcji:loveu::loveu:[/QUOTE]

W takim razie my rozpoczynamy akcję "[B] HOTELIK DLA BARTUSIA" :lol:[/B]
Deklarujemy razem z Asią 50 zł miesięcznie.

Cioteczki przyłączycie się do nas?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']W takim razie my rozpoczynamy akcję "[B] HOTELIK DLA BARTUSIA" :lol:[/B]
Deklarujemy razem z Asią 50 zł miesięcznie.

Cioteczki przyłączycie się do nas?[/QUOTE]
JA Cię chyba udusze ketunio...no ja tu nie zadeklarować?????Naparwde pojde z torbami...10 zl dopiszcie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Ja też z torbami powoli idę:). We dwie wylądujemy pod mostem;)[/QUOTE]
WE trzy..bo jeszcze Twoja siostra..no i czwarta Bjutka....eeeee..no to bedzie nam raźniej..i cieplej:roll::roll::roll:Trzeba chyba w takim razie zmienic tytul wątku>>???:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']WE trzy..bo jeszcze Twoja siostra..no i czwarta Bjutka....eeeee..no to bedzie nam raźniej..i cieplej:roll::roll::roll:Trzeba chyba w takim razie zmienic tytul wątku>>???:loveu::loveu:[/QUOTE]


Skoro będziemy we cztery to juz nie będzie tak źle;)
Koniecznie trzeba zmienić tytuł wątku. Akcja "Hotelik dla Bartusia" rozpoczęta.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Skoro będziemy we cztery to juz nie będzie tak źle;)
Koniecznie trzeba zmienić tytuł wątku. Akcja "Hotelik dla Bartusia" rozpoczęta.:)[/QUOTE]
NO..i jeszcze konieczznie trza hoteliku poszukać..a najlepiej DT.....znajdziemy-co to dla harcerzyków:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']NO..i jeszcze konieczznie trza hoteliku poszukać..a najlepiej DT.....znajdziemy-co to dla harcerzyków:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Może u Aliny?

Goniu jeszcze bym chciała tego dziadziunia wyciagnąć ze schronu

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/redi-od-10-lat-dzien-w-dzien-wyczekuje-domu-czy-zdazy-poznac-co-szczescie-52312/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Może u Aliny?

Goniu jeszcze bym chciała tego dziadziunia wyciagnąć ze schronu

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/redi-od-10-lat-dzien-w-dzien-wyczekuje-domu-czy-zdazy-poznac-co-szczescie-52312/[/URL][/QUOTE]
Przestań..ja Ci mowię przestań bo Cię normalnie:mad::mad::mad: ...hhhmmmm....no nie wiem co Ci zrobię:razz::razz::cool1:.....nawet teraz tam nie wchodze:shake:...wieziemy Bartusia i zajmujemy się wtedy kolejną bidą....ok????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Przestań..ja Ci mowię przestań bo Cię normalnie:mad::mad::mad: ...hhhmmmm....no nie wiem co Ci zrobię:razz::razz::cool1:.....nawet teraz tam nie wchodze:shake:...wieziemy Bartusia i zajmujemy się wtedy kolejną bidą....ok????[/QUOTE]


Zrobimy kolejny Dwupak:evil_lol: Z Kajtkiem i Dino się udało:)
Ja na wątku Rediego juz także zadeklarowałam.
Gonia wejdz tam proszę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Zrobimy kolejny Dwupak:evil_lol: Z Kajtkiem i Dino się udało:)
Ja na wątku Rediego juz także zadeklarowałam.
Gonia wejdz tam proszę...[/QUOTE]
HAHaa....:razz::razz:NAParwde uwierzylas ze nie wejde tam????:roll:NAJbardziej mii zal tych bid ktore juz tak dlugo sa w schronie...maja juz nikle szanse na dom....i tylko my mozemy na stare lata odmienic im los..a raczej nasza kasa..tylko skad ja brac..???:placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']HAHaa....:razz::razz:NAParwde uwierzylas ze nie wejde tam????:roll:NAJbardziej mii zal tych bid ktore juz tak dlugo sa w schronie...maja juz nikle szanse na dom....i tylko my mozemy na stare lata odmienic im los..a raczej nasza kasa..tylko skad ja brac..???:placz::placz:[/QUOTE]

Ja miałam już nie deklarować.. ale musiałam.
Wyciągniemy i Bartusia i Rediego. Musi się udać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...