Jump to content
Dogomania

w jakim wieku najlepiej wykastrować psa


moli1111

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czesc ja juz od dawno chcialam mojego ciachnac rodzice sie nie zgadzali a teraz piepsze to chce miec jeszcze suczke z ktora bedziemy jezdzic na wystawy(w przyszlej przyszlosci) wiec Logan musi byc kastratem a im wczesniej tym lepiej. Moge kastrowac psa jezeli mam 17 lat nie potrzeba czegostam? I wlasnie gdzie lepiej kastrowac w Chorzowie czy w Klinice na Brynowie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']Czesc ja juz od dawno chcialam mojego ciachnac rodzice sie nie zgadzali a teraz piepsze to chce miec jeszcze suczke z ktora bedziemy jezdzic na wystawy(w przyszlej przyszlosci) wiec Logan musi byc kastratem a im wczesniej tym lepiej. Moge kastrowac psa jezeli mam 17 lat nie potrzeba czegostam? I wlasnie gdzie lepiej kastrowac w Chorzowie czy w Klinice na Brynowie?[/quote]

Czesc:p
Moj tata tez sie nie zgadzal na kastracje,ale go przeglosowalismy:eviltong:
Mozesz kastrowac psa,jezeli jestes nie pelnoletnia.
Ja Moriska bede kastrowac w Rudzie Śląskiej u Dr.Kocota, jest on sprawdzonym lekarzem,ktory nie leci na kase.
Kastracja u Niego kosztuje ok 100 zl,a u Fabisza ok. 200 zl.
Moge go z czystym sumieniem polecic,bo znam nie jedna osobe,ktora przeprowadzala tam zabieg.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']Zobacze co mi odpisza z Chorzowa :) boje sie tej kastracji ale coz... Wykastruje go bede okrotna:evil_lol: czyli w kastracji po prostu wyjmuja mu jajka czy co ?[/quote]


Tak wyjmuja mu to co jest w srodku,a po jakims czasie to co zostalo sie kurczy:eviltong:
A ile Twoj piesek ma lat?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']2 lata, kurcze ale to bedzie smiesznie wygladalo :P a on uwielbia lezec na grzbiecie i sie rozkraczyc i sobie wietrzyc. To co on bedzie mial pozniej taka naciagnieta skore nieksztaltna?[/quote]

Tak ,bedzie mial taki worek pusty:p

Link to comment
Share on other sites

Patka dzieki :) pocieszylo mnie to :))

planuje kastracje w sierpniu jak przyjade z wakacji wtedy wszystko juz bedzie zalatwione zapiete na ostatni guzik finanse przygotowane, boje sie tak juz na gwalt jakby byly potem jakies komplikacje to potem caly wyjazd zawalony.

Jak sie ciesze skonczy sie lizanie tych cieczkowych traw :))) Czy ktos moze tu napisac jak jego pies sie zachowywal po kastracji jak doszedl do siebie jakies chociaz najmniejsze zmiany zauwazyliscie?

Link to comment
Share on other sites

znam kilka psów "po" goiło sie jak na psie po kilku dniach znów pełne energii i werwy zmiany w zachowaniu trochę trwają :razz: ale są i to spore najczęściej u znajomych psów opadł poziom agresji, przestały tak intensywnie znaczyć zaczęły się bawić i suczkami a nie tylko "kopulanta" :evil_lol: i mniej liżą :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']Patka dzieki :) pocieszylo mnie to :))

planuje kastracje w sierpniu jak przyjade z wakacji wtedy wszystko juz bedzie zalatwione zapiete na ostatni guzik finanse przygotowane, boje sie tak juz na gwalt jakby byly potem jakies komplikacje to potem caly wyjazd zawalony.

Jak sie ciesze skonczy sie lizanie tych cieczkowych traw :))) Czy ktos moze tu napisac jak jego pies sie zachowywal po kastracji jak doszedl do siebie jakies chociaz najmniejsze zmiany zauwazyliscie?[/quote]


Twoj psiak jest jeszcze mlody,wiec jest szansa ,ze pewne zachowania rozwiaze sama kastracja.
Moris ma 13 miesiecy ,jeszcze nie ma zlych nawykow,dlatego juz teraz chcemy go wykastrowac.Tym bardziej,ze bedzie mieszkal z drugim samcem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...