Jump to content
Dogomania

Zgrupowanie "Lato z psem" Łódź


chicken

Recommended Posts

Czesc,
nasza szkoła psów organizuje wakacyjne zgrupowania z psami. Niestety na jedno z grupowanie brakuje osob wiec jesli ktos bylby chetny to dzwoncie lub piszcie do pani Asi :cool3: Instruktorke naprawde polecam-NIE BEDZIECIE ZALOWAC!!

[quote][B][SIZE=3]LATO Z PSEM: Czy znasz swojego PSA?[/SIZE][/B]
21 – 30 czerwca




Turnus wypoczynkowo-szkoleniowy dla przewodników psów i ich rodzin. W zgrupowaniu mogą uczestniczyć psy bez względu na rasę i pochodzenie. Zajęcia prowadzą zaproszeni specjaliści różnych dyscyplin kynologicznych.
[FONT=&quot]W programie m. in.: - Poznajemy tajemnice psiej osobowości (testy mentalne), - Jak bez przemocy wychować posłusznego psa? – Nauka języka psiego (konkurs na fotograficzny etogram psa) – Co robić, gdy pies mówi NIE?, - Ulubione psie sporty i zabawy (agality, taniec z psem, psie zaprzęgi, polowanie na niby), ….
[/FONT][FONT=&quot] Wszyscy uczestnicy zgrupowań szkoleniowych otrzymają informatory z programem oraz materiały pomocnicze [/FONT]
[/quote]Kontakt w sprawie wyjazdu:
[CENTER][CENTER][FONT=Arial]szkoła przewodników psów[/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][FONT=Arial]tel. 508 21 28 23[/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[FONT=Arial]
[URL="http://www.szkolenia-psy.dog.pl/"]www.szkolenia-psy.dog.pl[/URL]

[/FONT] [FONT=&quot][1][/FONT] Uczestnicy wszystkich zgrupowań będą zakwaterowani w domkach campingowych Ośrodka Wypoczynkowego „ANPOL” w SulejowiePolance (14 km od Piotrkowa Trybunalskiego). W domkach są: 1 – 2 sypialnie, aneks kuchenny (lodówka, czajnik elektryczny, naczynia stołowe), kabina natryskowa, WC, taras. W każdym domku powinny być zakwaterowane co najmniej 2 osoby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arkana']Swietna sprawa, a jak wyglada "dobieranie" wspollokatora, jezeli ktos wybieralby sie samotnie? :cool3: Czy tych informacji juz udzielaja sami organizatorzy?[/quote]
W sprawie wspolokatora musisz skonatkowac sie z p Asia...:lol: Ale mysle ze to nie bedzie jakis wiekszy problem...

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.szkolenia-psy.dog.pl/"]Tu[/URL] sa zdjecia ze zjazdu w tamtym roku :p
Trzeba wejsc w: Galeria>wyjazdy>Lato z Psem

Generalnie teren jest ogrodzony wiec psiaki moge sobie biegac luzem bez ograniczen bo w osrodku sa tylko sami psiarze :D bedacy na zgrupowaniu... Osrodek znajduje sie w lesie wiec jest gdzie lazic z psem jesli ktos ma ochote :)

Ja sama nei bylam na tym zgrupowaniu bo niestety zabraklo mi funduszy na ten rok :( Ale duzo o nim slyszalam a byly to same pochlebne opinie :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hmmm... powiedzmy że pod górkę :D Teraz też nie mam zbytnio czasu, bo wystawienie ocen jest. Ale juz od wtorku zaczynamy pilnie trenować. Ale jak na mój gust to jest lepiej niż było. Przecież to co on zaprezentował na ostatnim szkoleniu to było dno :D
Szkoda że nie jedziecie na wyjazd, ale może w przyszłym roku??

Link to comment
Share on other sites

Ja własnie chciałam jechać na Lato z psem ale miałam już inny wyjazd i nie wyszło, więc jedziemy na damiki :) Milkat, my chodzimy do Pani Joasi ale Draco to jest na poziomie 0 jak narazie, bo w ogole nie chce sie uczyć :D ale bedziemy trenować i może cos z niego będzie do wyjazdu... A klikerem to go nie szkolę (chociaż mam) ale tu sa potrzebne smakołyki i w ogóle, a ja własnie nie mogę teraz do nich powracać bo będzie klapa :/ ale jakoś damy radę zwyczajnym szkoleniem :) A ile Twój psiak ma?? I jak go szkolisz?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...