Jump to content
Dogomania

Misiak ... bez Ciebie nic nie jest takie samo ... :(


makacja

Recommended Posts

21 grudnia 2006 ... Nigdy nie zapomne tego dnia, okazał sie najgorszy w moim życiu. Kupowałam prezenty na święta, wracałam do domu ze studiów... pamiętam telefon "misiowi coś sie dzieje, nie może chodzić" nerwowe szukanie weterynarza, nieskuteczna pomoc.. przyjechałam najszybciej jak sie dało, wpadłam do domu a Biedaczek leżał na łóżku, język mial na wierchu i usłysałam taki przeraźliwy pisk :placz::placz: sybko wzięłam go na ręce, jego bezwładne ciałko ułożyło sie w moich rmionach a ja przez łzy ciągle mu powtarzałam jak bardzo Go kocham, że musi być dzielny ... wszystko będzie dobrze :placz: nie zdążyliśmy dojechac do weterynarza, umarł w aucie na moich rękach :placz:
historia zatoczyła koło, ja przygarnęłam go ze schroniska i na moich rękach odszedł za Tęczowy Most :placz::placz:Życie bez niego nie jest takie same, mamy nowego pieska, jest cudowny i kocham go z całego serduszka, ale nigdy nie zapomnę Misia. On był dla mnie kimś więcej niż psem i kimś więcej niż przyjacielem... był dla mnie wszystkim ... Odszedł nagle... jeszcze dwa dni przed śmiercią biegał po łące, pływał - co kochał najbardziej na świecie a w czwartek odszedł ... Miał tylko dwa lata :placz:
Dlaczego tak musiało sie stać? nikt mi na to nie odpowie ... pamiętam tylko te małe ślepka wpatrujące sie we mnie, kiedy tydzień wczśniej jechałam na studia jakby mówiły "nie jedź, zostań" a ja głaskałam go mówiąc że niedługo sie spotkamy ... :placz:
oddałabym wszystko, żeby móc go przytulić, jeszcze raz go zobaczyć, żeby móc mu powiedziec jak bardzo Go kocham i jak bardzo tęsknie ...
Nie zdążył zobaczyć swojego świątecznego prezentu ... mam nadzieje że chociaż teraz jest szczęśliwy ... i wie że jego pańcia cały czas o nim myśli ...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#f3e4a9][FONT=Trebuchet MS]"Biegają i bawią się razem, lecz przychodzi taki dzień, gdy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal. Jego lśniące oczy są skupione, jego spragnione ciało drży. Nagle opuszcza grupę, pędząc ponad zieloną trawą, a jego nogi poruszają się wciąż prędzej i prędzej.[/FONT][/COLOR]

[FONT=Trebuchet MS][COLOR=#f3e4a9]To ty zostałeś dostrzeżony, a kiedy ty i twój najlepszy przyjaciel wreszcie się spotykacie, obejmujecie się w radosnym połączeniu, by nigdy już się nie rozłączyć. Deszcz szczęśliwych pocałunków pada na twoją twarz, twoje ręce znów pieszczą ukochany łeb; patrzysz znów w ufne oczy swego przyjaciela, który na tak długo opuścił twe życie, ale nigdy nie opuścił twego serca.[/COLOR][/FONT]

[FONT=Trebuchet MS][COLOR=#f3e4a9]A potem przekraczacie Tęczowy Most - już razem...[B]"[/B][/COLOR][/FONT]
[B]Kiedyś Tak sie stanie...Więc teraz pamiętaj o Misiu i czekaj.....
[*]
[*]
[*]
[*][/B]

Link to comment
Share on other sites

Tęsknie Szczęśliwcu :* Pamiętasz jak tak Cie nazywałam??
Brakuje mi Twojego odkręcania butelek, wszystkiego co związane z Tobą ... Twój parapecik pusty ... Twoja "buda" pod moim łóżkiem też... Nigdy cie nie zapomne

Link to comment
Share on other sites

Bardzo tęsknie :(
Jednak nie zawsze da się ukoić ból...
Nawet myśl, że tam jest Ci lepiej nie poprawia mi nastroju...
Chciałabym żebyś byl tu i teraz ...
Czekam na ten dzień kiedy znowu się spotkamy, mam nadzieję że chociaż Twoja ukochana krówka przypomina Ci o domku, który zostawiłeś po tej stronie Tęczowego Mostu...
My tutaj pamiętamy i nigdy nie zapomnimy ...
Kocham Cie Misiaku :*

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Misiu jutro będzie z nami drugi piesek, Aruś będzie miał kolegę Idefixa.
Myślę że tam gdzie teraz jesteś patrzysz na mnie z góry ... Misiak dobrze robię prawda? Na pewno chciałbyś żeby inne psie dzieciaczki miały swoje domki i odrobine miłości ...
Tylko tak strasznie mi przykro, że Ty już sie z nimi nie pobawisz ... Pamiętasz Pana Pacjenta?? Jest ciągle ze mną, chociaż brak mu wszystkich kończyn - operacja ci sie udała :)
Kocham Cię i ciągle myślę :*

Link to comment
Share on other sites

Misiu, tak krótko byleś na tej ziemi, ale teraz jesteś szczęśliwy za TM.
Tylko Twojej Pani tak Cię brak.
Nam wszystkim tutaj tak samo brak naszych piesków. I ta tęsknota z czasem wcale nie mija...

[IMG]http://www.obrazki.info/obrazy/1359572[1].jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie na TM pare dni, a tu taki wpis.
Makacja jest mi bardzo przykro powodu Misia. Nie odszedł jako bezimienny numerek w boksie, ale jako kochany Misiek. To bardzo wiele. Przeżył z wami najpiękniejsze chwile w swoim życiu. Czuł sie potrzebny i kochany. Żadne słowa nie będą cię w stanie pocieszyć, ale pamiętaj, ze patrząc na ciebie z góry jest dumny ze swojej pańci. Jako psi aniołeczek będzie sie troszczył o swoim następców w twoim domu. Nauczył cię kochać psy w potrzebie i ta nauka nie poszła w las. Był wspaniałym nauczycielem mimo krótkiego życia. Wypełnił swoja misję a teraz opiekuje sie wami zza TM

Misiaczku byłeś wielki
[img]http://4lapy.pl/galeria/ogien021.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Szajbus aż mi łzy do oczu napłynęły jak przeczytałam twojego posta :placz:Tak jak napisała malaSilky najważniejsze są wspomnienia. Staram się o tym nie zapominac, przeżyliśmy z Misiakiem wiele wspaniałych chwil.
Ciesze sie że chociaż tyle mogłam mu dac.
Tera postaram sie dać to też dwóm kolejnym pieskom które mamy ale nigdy nie zapomne o Misku.
Dla każdego jest miejsce w moim serduszku.
Kocham Cię Szczęsliwcu :*
['] dla Pandy, Ernusi i wszystkich innych pieseczków za TM

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]Misiaczku...[/B][/I][/SIZE][/FONT]

[IMG]http://images14.fotosik.pl/95/ecbf4713f2f87511.jpg[/IMG]

[FONT=Georgia][SIZE=3][I]Tęsknota nie opuści już zbolałego serca,
na zawsze pozostanie w nim ślad tęczowej miłości.
Przez łzy wspominamy... miłość odeszła,
ale przecież nie przestaliśmy kochać naszej najpiękniejszej miłości.
[/I][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...