Jump to content
Dogomania

Rasowce z Łódzkiego schroniska!


Karilka

Recommended Posts

  • Replies 595
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='darunia-puma']hubert bardzo sumiennie sledzilam twoje proby zaadoptowania husky tutaj z dogo (zakonczone fiaskiem) i mam nadzieje ze jak bedziesz mial jakiekolwiek problemy z psiakiem to sie do nas zgłosisz i bedziemy mogli ci pomoc no i oczywiscie czekamy na zdjecia[/quote]


Narazie nie mam ale w święta będę miał bardzo dziękuje

Link to comment
Share on other sites

[quote]Napisał [B]darunia-puma[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9143263#post9143263"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]hubert a po co ci psiak kundelek ?[/I]

Dzisiaj już drugi raz mi uciekł sułtan (mój husky) ale zaraz wrócił[/quote]

co ma piernik do wiatraka?

Link to comment
Share on other sites

ewa my tutaj na dogo tłumaczylismy z szybszym od dylizansu co niesie za soba posiadanie huszczaka ale hubert był mądrzejszy i nie dawał sobie nic powiedziec on nie ma warunków na husky i szkoda mi tego psa odsyłam do szpiców w potrzebie tam hubert atakował nas za to że nie popieralismy jego pomysłu na posiadanie psa tej rasy to nie był pies dla niego

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]co robic jeśli temperament psa przerasta możliwosci własciciela?[/QUOTE]
wiesz....no trzeba pierw sie conieco dowiedziec o tej rasie
one uciekaja-a raczej moim zdaniem ,poszukuja innych atrakcji,gdy im sie nudzi:cool3:
chyba juz pare osob odradzalo hubertowi psiaka w typie husky

co poradzic?moze porzadnie wybiegac psa,zmienic ogrodzenie,miec go pzez caly czas na oku,zamykac w domu,wybudowac kojec ....wszystko zalezy jakie sie ma mozliwosci...
jak sie poczyta o ich potrzebach i o tym dlaczego niby uciekaja to sprawa nie wydaje sie byc taka trudna
Hubert,czym w koncu karmisz swoja psinke?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...