Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Posted



Milka jest z nami dopiero od dwóch miesięcy, 1 lipca tego roku zabraliśmy ją z Katowickiego schroniska.
Kiedy zobaczyłam jej zdjęcie na stronie schroniska, nie było już mowy o wzięciu innego pieska, zakochałam się w niej od razu :loveu:
Ma 2 latka i ponad wszystko kocha jedzenie, a niestety najbardziej rzeczy słodkie bądź nie przeznaczone dla psów (np. chipsy) :roll: co można zauważyć po jej krągłej figurce. Mogłaby jeść non stop, kiedy ja jem nie odstępuje mnie na krok i cały czas sępi o chociaż kawałek tego co Pani sobie podjada :lol:
Milka mocno się już do nas przywiązała i można powiedzieć, że czujemy się jakby była z nami od zawsze ;]
Jest kochanym i spokojnym pieskiem, od razu zaakceptowała nasze dwa koty, a o to właściwie najbardziej się obawiałam. Co prawda kocur jest trochę do niej uprzedzony i omijają się z daleka, ale z kotką dogaduje się bardzo dobrze.

Pierwsze chwile w naszym domu ;]


Poznawanie kotków na odległość.




Nasze pierwsze spacerki do parków :)
















I wakacje nad morzem :D

Milce przypadło najlepsze miejsce do spania :mdrmed:





Plaża nudziła psice...





... ale za to po drodze z plaży poznała nowego kolegę ;)





Na koniec nasze stadko "świecących oczu" w komplecie ;]




Pozdrawiamy ;)

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...