Jump to content
Dogomania

Scooby Doo! Nowe zdjęcia str 40, 41 ;]


chemicalo

Recommended Posts

[quote name='Reniagoj']spoko, spoko, też panikowałam przy pierwszym, a teraz juz sama mu wyciągam, choć jest zakroplony, to i tak łapie, bo jest inwazja w tym roku kleszczy, tak na marginesie, mnie też w niedzielę capnął i biorę antybiotyk[/quote]

Wiesz dlaczego tak panikuje? Bo on jest taki wielki i biały. W ogóle bym go nie zauważyła, ale kiedy wróciłam ze szkoły poczułam, że od Scoobiego śmierdzi. Patrzę, a tam kupka we włosach. wsadziłam go do wanny, umyłam i zobaczyłam coś białego. Próbuje to zmyć ale nie da rady. Patrze jeszcze raz a to coś jest w skórze i ma nogi!
ojciec szybciej!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bblue']Wiesz dlaczego tak panikuje? Bo on jest taki wielki i biały. W ogóle bym go nie zauważyła, ale kiedy wróciłam ze szkoły poczułam, że od Scoobiego śmierdzi. Patrzę, a tam kupka we włosach. wsadziłam go do wanny, umyłam i zobaczyłam coś białego. Próbuje to zmyć ale nie da rady. Patrze jeszcze raz a to coś jest w skórze i ma nogi!
ojciec szybciej![/quote]

Będzie dobrze! Zobaczysz..;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bblue']Uf. już wszystko ok. Wet wyjął wielkiego kleszcza, przy okazji zaszczepił Scoobiego. Dał też tabletkę na odrobaczenie i wapno.
Nastraszył mnie tylko, bo Scoobiego prawdopodobnie czeka operacja...[/quote]

Jak to operacja? Co mu jest?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bblue']Rosną mu stałe zęby, a mleczne jeszcze nie wypadły. Ma takie dwa rządki.
Wet powiedział, że jak do połowy lipca nie wypadną to będzie trzeba usuwać.[/QUOTE]
Rubiś też ma rekinie zęby, moja wetka wspominała o usuwaniu, ale teraz mam dać mu szmatę i się z nim szarpać i fakt że się coraz bardziej ruszają, spróbuj sie tak z nim bawić, Rubiś to uwielbia.

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Bblue']Aparat jest, ale nie ma ładowarki do baterii. Muszę na nią poczekać kilka dni :)[/quote]
To czekamy.
PS. Bblue jaki fantastyczny avatar :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Bblue']Dziękuję bardzo :evil_lol:[/quote]
A nie ma za co :diabloti: :evil_lol:
Co u Scoobisia? (oprócz tego kleszcza :P)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bblue']Z
1.
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/87/e0ff9120f2e354be.jpg[/IMG][/URL]
[/quote]

No super! Koniecznie musicie pojechać na jakąś wystawę:loveu: Taki pies nie może się marnować.

Trzymam kciuki, żeby obyło się bez usuwania zębów:p

Ja wczoraj też znalazłam kleszcza u Mikiego. Raz dwa i po sprawie:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']No super! Koniecznie musicie pojechać na jakąś wystawę:loveu: Taki pies nie może się marnować.

Trzymam kciuki, żeby obyło się bez usuwania zębów:p

Ja wczoraj też znalazłam kleszcza u Mikiego. Raz dwa i po sprawie:mad:[/quote]

Cały czas próbuję wyprosić te wystawy, ale marnie mi to wychodzi... :shake:

A jeśli chodzi o te zęby to ja coraz bardziej zaczynam wątpić, w to, że wypadną...

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Bblue']Cały czas próbuję wyprosić te wystawy, ale marnie mi to wychodzi... :shake:

A jeśli chodzi o te zęby to ja coraz bardziej zaczynam wątpić, w to, że wypadną...[/quote]
Będzie dobrze :cool1:
Koniecznie jeź na wystawe!

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Asia&Misia']Marysiu supcio avek :p

A po Misiu pare dni teu choidzł taki wieeeelki klaszcz :placz: Ale na szczeście się niewgryz :D[/quote]
Asia podaj mi linka do Misiowej galerii.. bo sie juz pogubiłam :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia&Misia']Marysiu supcio avek :p

A po Misiu pare dni teu choidzł taki wieeeelki klaszcz <placze> Ale na szczeście się niewgryz :D[/quote]

Kleszcze mogą chodzić? A mi się zawsze wydawało , że one odrazu się wbijają..:roll:
A może to pchła?:eviltong: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Iza*']Kleszcze mogą chodzić? A mi się zawsze wydawało , że one odrazu się wbijają..:roll:
A może to pchła?:eviltong: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

Niemiał sie gdzie wgryźć :cool1:
A pozatym TO BYŁ KLESZCZ :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Ha ha ha! Właśnie potwierdziłam zamówienie biletów na koncert. Teraz tata musi przelać mi tylko 175 zł i już nikt mi nie podskoczy, bo sie moje marzenia spełniają.
Nie uważacie, że życie jest piękne? Chyba ide uściskać Scoobiego z tej radości. A ponieważ jestem taka szczęśliwa, że sobie tego nie wyobrażacie, to postaram się dzisiaj ładowarke skombinować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bblue'] [B]175 zł[/B][/quote]

Czemu aż tyle??? przecierz bilet po 55 zeta??

[quote name='Bblue']Nie zgadniesz gdzie mały gnojek wbił się Scoobiemu![/quote]

Czyżby to miejsce zaczynało sie na D a kończyło na A ?? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...