Jump to content
Dogomania

Kier- stary mix ONka, już w hoteliku, ale wciąż bezdomny ;( Prosi o szansę. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

Kier w tej chwili dostaje 1 tabletke czasem w gorsze dni 1,5.
Dodatkowo podaje mu leki osłonowe żołądek oraz witaminki. Bacznie obserwuje jego zachowanie , ale na razie-odpukać- nie ma żadnych problemów . Kupa zwarta o normalnym kolorze;):evil_lol: Apetyt jak za 3.

W dzień stopujemy ze spacerami w takie upały-rano i wieczorem chodzimy na dłuższe a w dzien tylko na siku. Kierusiowi gorąco i lepiej niech sobie odpoczywa w cieniu w domku.

A obróżka jest czerwona:mad::diabloti: to kolor żądzy krwi a nie jakieś róże -Kier to facet w 100%...no prawie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=2]Kiedyś czytałam na tym wątku o niemieckiej fundacji, która pomaga starszym psom. Czy wiecie kto z dogo zajmuje się takimi sprawami? W Psim Aniele od 9 lat mieszka Mozart, który niestety raczej nie ma szans na znalezienie domu w Polsce. :([/SIZE]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/8-lat-czekania-starosc-slaby-wzrok-utrata-nadziei-dozywocie-w-schronie-30362/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/107/8d77c7823e142584.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Lepiej nie;):evil_lol:

Nasz dzielny pracownik pomagacz ma sie dobrze- w sumie bez zmian na gorsze, także cieszymy sie bardzo.
Sierść zrobiła sie fajna- miękka i świecąca. Przy dupci i na ognie jeszcze brzydka, no ale nie można mieć wszystkiego od razu;)
Kier dostaje dodatkowo witaminy-on zje wszystko:evil_lol:
Dziś został -jak i reszta psiaków- zakroplony frontlainem.

Postaram się na początku maja skombinować aparat i porobić nowych zdjęć...może spróbujemy z jakimis ogłoszeniami coś...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Mysia, dobry pomysł z przypomnieniem - czasem jakaś deklaracja się komuś w pamięci może zapodziać
ja też jestem z natury gapa, więc sobie Kierusia zapisałam w comiesięcznych płatnościach
kolejne 50 złociszy poleci na początku maja :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/roznosci-na-oplate-hotelu-staruszka-kiera-do-28-kwietnia-136190/#post12173443[/URL]

może coś się uzbiera....mam jeszcze trochę ciuchów na bazar , ale nie mam aparatu aby foty zrobić:mad:[/quote]

No nie mogę, Ania zbiera kasę na naszego Kiera :oops:
Posłałam 35 extra.

Link to comment
Share on other sites

Żaden problem-jak mam taka możliwość to choć tak pomogę ...marzy mi się aby przyjmować psiaki bezpłatnie do siebie, ale to bym musiała w toto lottka wygrać...
Raz bazarek na jednego zadłużonego, raz na innego ;)
Od takiej mojej dobrej duszy dostaje fanty na bazarki -muszę je gdzieś wypchnąć bo juz w domu miejsca nie mam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...