Jump to content
Dogomania

Kier- stary mix ONka, już w hoteliku, ale wciąż bezdomny ;( Prosi o szansę. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oby w końcu zaakceptował tą sytuację i dużo, dużo zdrówka... dla niego....
Mój Shogun, którego uratowałam ze schroniska, bo miał około 12 lat i poważnie uszkodzone oko (miało być amputowane), a do tego tysiac innych spraw do podleczenie, przez pierwsze tygodnie szczekał non stop :oops: a jak mu sie polepszyło to zaczął nawet przez płot skakać, wiem , że w przypadku Kiera to już nierealne, ale wierzę w to, że bedzie lepiej.. Shogun był wielkości ONka, wiele osób nie dawał mu wiecej niż rok zycia, a był ze mną ponad 4 lata i to był najwierniejszy pies pod słońcem....

Link to comment
Share on other sites

Dzis raczej nici z sesji zdjęciowej, pada śnieg i mokro.
W nocy był troszkę ciszej, ale na spacerze chodził za mna i szczekał . Chodzilismy tez razem z moim Ulviekiem -którego Kier chciał pogonić:roll: i z hotelowa Sarą.
Kier ugodowy , choc chyba chcialby mnie miec tylko dla siebie, a jak jestesmy sami to tez biedka nie wie co chce...głaskac czy nie, oj musi mu sie sporo w głowce poukładać.

Kier nie ma rozwolnienia, apetyt tez jest ok.
Za jakis tydzień odrobaczymy go.

Link to comment
Share on other sites

Już jestem ;) PW rozesłane :razz:

Przypominam deklaracje wpłat ;) ( do Betki nie pisałam, bo on chyba już konto zna :cool3:).
100 zł - Brucio
60 zł - Betka
20 zł - Mysia (tyle napewno dam radę, może jak będzie lepszy miesiąc to bedzie więcej)
50 zł - agat21[/quote]
20 zł - izabela124
50 zł - Agata,Sonia
10 zł - t_kasiek
50 zł- Makrela

Aniu, napisałam w PW, żeby podawać też swój nick, wtedy bedzie wiadomo od kogo wpłaty dotarły :razz:

Może ktoś porobi jakieś bazarki? Ja postaram się coś na Kierusia wyszukać :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kier dostal rozwolnienia..wczoraj bylo jeszcze wszytko ok. Nie wiem czy to nie reakcja na leki. Dałam mu smecte , jak do jutra nie przejdzie to skontaktuje sie z wetem.

Mysiu- czy Kier miał robione badania krwi?
Czy wiadomo cos o kondycji jego nerek, watroby czy trzustki?

W nocy Kier jest spokojnieszy-śpi. W dzien szczeka, ale troche mniej. Na spacerach popiskuje bardzo-tylne nogi sa sztywne gdy chodzi. Sprawia mu to bol. Nie forsuje go jakimis szybkimi spacerami- chodzimy pomału w jego tempie. Staram sie jednak aby ten ruch miał zapewniony,zeby nogi nie zdretwiały mu za bardzo od zbyt długiego lezenia, także wychodzimy na spacer co 2 godziny na jakies 20-30 minut.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze pare ząbków mi zostało;)
[IMG]http://img111.imageshack.us/img111/3922/11556303ra0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img86.imageshack.us/img86/6580/68404621lo1.jpg[/IMG]

Pogoniłem białego intruza:mad:
[IMG]http://img86.imageshack.us/img86/9052/91614964ip9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/9821/36783306fm5.jpg[/IMG]


Makrelo- Kier dostaje wieczorem Kalm Aid, jeszcze przez pare dni chce mu podawac. W sumie całkiem mi wyleciało to z głowy,ze może i od tego ma rozwolnienie.
Ale smecta podzialała i jest lepiej. Poczekam pare dni.

Mysiu- Kier dostaje sucha karmę dla staruszków z wkładką z kiełbaski:cool3: , wszystko polewam ciepła wodą aby w takie dni nie jadl zimnego. Smakuje mu :p
Szkoda,ze nie mial robionej morfologii... to podstawa .Wyczytałam,że ten lek przeciwbolowy co dostaje nie powinien byc podawany przy kłopotach z nerkami, gdyz jest bardzo szkodliwy. Dziwie sie więc ,ze wetka przepisala go bez badań krwi .... Pomysle nad tymi badaniami, mysle,ze warto staruszkowi zrobić.

Ale mnie na wieczór wystraszył ten nasz Kier...byłam teraz jeszcze sprawdzic przed noca czy wszystko ok u psiaków...ide do Kiera a on cicho siedzi....widze ,że lezy w budzie zakopany w slomie. Wołam go- on nic, wchodze do kojca-on nic:-o Ja juz w panice...a on tak mocno spal,że dopiero jak go dotknełam to sie ocknął-a ja prawie stan przedzawałowy:shake::mad: Dostał budziaka w nosek i poszedl dalej spać:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Szkoda,ze nie mial robionej morfologii... to podstawa .Wyczytałam,że ten lek przeciwbolowy co dostaje nie powinien byc podawany przy kłopotach z nerkami, gdyz jest bardzo szkodliwy. Dziwie sie więc ,ze wetka przepisala go bez badań krwi .... Pomysle nad tymi badaniami, mysle,ze warto staruszkowi zrobić.[/quote]
jak nie było to tylko schronisko gdzie psiaków jest 300, a w tym ponad połowa to psiaki stare. Nasza wetka często stawia diagnozy na oko (z reguły niesamowicie trafne), wiele psiaków jest na lekach, tylko po ogólnym przebadaniu w schroniskowym gabinecie. Na dokładne badania poprostu nas nie stać przy takiej ilości zwierzaków :-(

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Ale mnie na wieczór wystraszył ten nasz Kier...byłam teraz jeszcze sprawdzic przed noca czy wszystko ok u psiaków...ide do Kiera a on cicho siedzi....widze ,że lezy w budzie zakopany w slomie. Wołam go- on nic, wchodze do kojca-on nic:-o Ja juz w panice...a on tak mocno spal,że dopiero jak go dotknełam to sie ocknął-a ja prawie stan przedzawałowy:shake::mad: Dostał budziaka w nosek i poszedl dalej spać:p[/quote]
no ładnie :evil_lol:
ale to dobry znak, Kier jest spokojniejszy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem-myslałam,że może Kier był u jakiegos waszego weta. Ale ok-dzis będę u weterynarza z jednym ze szczeniaków, to porozmawiam z nim na temat jego przyjazdu aby Kierowi krew pobrać. Nie chcę Kiera stresowac jazdą samochodem- zwłaszcza,że bardzo cięzko mu do niego wejść.

Scanodyl przynosi jednak poprawę- jest lepiej niz w dniu kiedy pisałam o jego tragicznym stanie, gdy do mnie przyjechał. Mozliwe ,że tak długa podróz sprawiła,że te nogi bardzo mu zdretwiały.

Jednak nadal piszczy podczas spacerów , nogi sa sztywne. Z wieksza ochota na nie jednak wychodzi:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...