Jump to content
Dogomania

Kier- stary mix ONka, już w hoteliku, ale wciąż bezdomny ;( Prosi o szansę. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakie leki przyjmuje Kier-czy sa na recepte i jaki jest ich koszt?
Co psiak dostaje do jedzenia?
Chce sie powoli przygotowywac na jego przyjazd- nie wiem czy lepiej mu gotowac, czy zakupic karme dla seniorów....obstaje przy tej drugiej opcji, bo zawsze ma juz dobrze dobrane witaminy.
Ale doradzcie same.

Czy szczepienia sa aktualne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']nie wiem czy lepiej mu gotowac, czy zakupic karme dla seniorów....obstaje przy tej drugiej opcji, bo zawsze ma juz dobrze dobrane witaminy.
Ale doradzcie same.[/quote]
Ech, ja osobiście jestem przeciwna gotowym karmom (masz na myśli takie suche karmy, tak?) :roll: Moja osobista psa jest na BARFie.
Ja tam bym Kiera tuczyła surowym mięskiem, ryżem, warzywami... jakąś pochodną BARFa właśnie (pewnie bez kości bo nie wiem jak tam z jego przewodem pokarmowym)... dobraną odpowiednio dla niego. Ale to tylko moje zdanie i jeśli uznacie, że gotowe lepsze to nie będę oponować, bo nie wiem na ile Aniu jestes w stanie dobierać dietę do psa - w końcu nie bedzie to Twój jedyny rezydent... ;)

Jak z tymi przelewami?
Zgłosił się ktoś w sprawie pomocy w transporcie?

Link to comment
Share on other sites

Moje prywatne psiaki tez sa na barfie:) Ale nie wiem czy dla staruszka taka zmiana zywienia to dobre wyjscie...no nic jak przyjedzie to zobacze co mu smakuje:p

Mam juz nowa budę- w weekend wstawie foty, bo jeszcze nie rozpakowana...ale jest super-na pewno sie Kierowi spodoba:p


Ja moge jechac tylko w weekendy-ten co bedzie odpada, ale potem jestem do dyspozycji, bo TZ ma juz wrócić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Do 300km w jedna strone to koszt dla mnie ok 60 zł...także 120 zł potrzebowałabym na dojazd po Kiera.

W tym tygodniu przywiozą mi nowa super ocieplona budę-bedzie to buda dla Kiera jesli przyjedzie.
Jak dojdzie to wstawie foty.[/quote]

Kieruś - nowa ciepła budka już na Ciebie czeka....

Link to comment
Share on other sites

Póki co jestem bez internetu w domu już 3 dzień :shake:

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Jakie leki przyjmuje Kier-czy sa na recepte i jaki jest ich koszt?
Co psiak dostaje do jedzenia?
Chce sie powoli przygotowywac na jego przyjazd- nie wiem czy lepiej mu gotowac, czy zakupic karme dla seniorów....obstaje przy tej drugiej opcji, bo zawsze ma juz dobrze dobrane witaminy.
Ale doradzcie same.

Czy szczepienia sa aktualne?[/quote]

Kier teraz dostaje metacam, ale dzisiaj pokaże go wetce i porozmawiam na temat jego dalszego leczenia.
Kier je mięso + kasza + suche
Szczepiony był w marcu 2008, ale myślę, że przed samym wyjazdem jeszcze wszystko mu uaktualnimy, bo na zakaźne był szczepiony 2007.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Oprócz tego weekendu nastepne mam wolne -tzn moge jechac po Kiera.
U mnie dzien wyjazdu najprawdopodobniej to niedziela-obojetnie juz potem która, ale w soboty TZ uczy w szkole i do wieczora go nie ma. Nie wiem jak bedzie z planem na luty...moze i soboty wtedy beda wolne.[/quote]

OK. napewno jakoś sie zgramy...

Aha, co do wpłat na Kiera myslę, że najlepiej jak Kier juz pojedzie do Ani, jak ona poda nam swoje konto ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...