Jump to content
Dogomania

Kier- stary mix ONka, już w hoteliku, ale wciąż bezdomny ;( Prosi o szansę. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

CZesc wszystkim...

Bozie,jak sobie pomysle,ze Kierek z tymi chorymi stawami ma zostac w schronisku to chce mi sie :placz::placz:

Sluchajcie dziewczyny,szukajcie innego hotelu lub platnego DT...
Ja niestety nie pomoge(nie ma mnie w Polsce),ale jezeli cos znajdziecie(najlepiej jakby mogl przebywac w domu) i bedzie drozsze od hoteliku u Ania+Milva i Ulver to dorzuce 200zl/msc,a nie 50zl tak jak deklarowalam wczesniej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Test na koty Kieruś zdał na piatkę z dużym plusem :loveu: Najpier poszedł do dużej kociarni gdzie oglądał koty za krat, prawdę mówią nie reagował na nie za bardzo - stał i spokojnie obserwował, a potem poprostu sobie równie spokojnie wyszedł, następnie podstawiłam mu pod nos małego kociaka i reakcji zero :cool3:
Coraz bardziej martwię się o te jego nóżki :-( Boję się, że metacam przestanie działać....

Link to comment
Share on other sites

A mogę nieśmiało zapytać jaki jest plan?
Bo wiecie, ja jeszcze nie ten teges ze wszystkimi procedurami tutaj ;)
i nie wiem czy należy już jakieś przelewy robić czy czekać na jasny sygnał...

Bo tak sobie śledzę sytuację i chyba jednak Kier ma gdzie pojechać, co? :p
Ale pewnie przed świętami to i tak się nie uda go zabrać... Czyżby dopiero w styczniu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Kochani, ja wiem, że są święta, ale tym bardziej nie zapominajmy o tych, którzy najbardziej nas potrzebują..
Kiedy Kieruś mógłby trafić do hoteliku? Zdecydujmy wreszcie, bo taka sytuacja może trwać tygodniami.. :shake:[/quote]

oczywiście pamiętamy... ale ostatnio Justyna prosiła mnie o sprawdzenie jego reakcji na koty, może jej udało jeszcze coś sie załatwić? Nie wiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...