Jump to content
Dogomania

Krople Bacha


Pauletta

Recommended Posts

Witam.
Czy ktoś może używał kropli Bacha?
Mamy bardzo pobudliwego, agresywnego w stosunku do innych psów, psiaka.
Oczywiście usilnie walczymy różnymi metodami, aby wyciszyć jego złe zachowanie. Zastanawiam się tylko, czy takie krople nie są dobrym wspomagaczem?
Czy pomogą w rozluźnieniu psa?
Czy można mieszać kilka preparatów na raz? I w jakich proporcjach?

Link to comment
Share on other sites

Powiem Ci tak.
Mam dość pragmatyczne podejście do życia, nie wierzę w takie pierdółki. No ale byłam pewnego razu na tyle zdesperowana, że postanowiłam przetestować - miałam okazję tanio kupić, u psa co prawda placebo nie zadziała, ale też nikt nie powie, że nie skutkuje, bo był uprzedzony. ;)
Dawałam psu przez 3 miesiące, oczywiście bez żadnego rezultatu. Co mnie nie zdziwiło. :evil_lol:
To jest nawet durniejsze niż homeopatia, bo w homeopatii przynajmniej masz tam ze dwa atomy tej 'czynnej substancji' (aczkolwiek idea 'im roztwór bardziej rozcieńczony, tym silniejszy' jest tak cudnie durna, że do dziś się zastanawiam, jak ludzie się na to łapią :loveu:). Tutaj, gdy czytasz o esencji jakiejś rośliny, to musisz pamiętać, że to jest esencja ENERGETYCZNA. Tzn wrzucamy roślinki do wody, wystawiamy na słoneczko, i słoneczko przekazuje energię z roślinki do wody - ta woda to tynktura, która jest znowu wielokrotnie rozcieńczana. Ogólnie to baaardzo droga woda. ;)

Z drugiej strony nic nie szkodzi spróbować, szczególnie jeśli w to jakoś wierzysz - może to poprawić Twoje nastawienie, zwiększyć pewność siebie, a to może mieć jakieś pozytywne rezultaty w pracy z psem. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Mam właśnie takie samo nastawienie :)
Jednak słyszałam, że działa. Nie byłabym taka ciekawa działania, gdyby nie to, że mówił mi to szkoleniowiec, który miał kłopoty z własnym, nadpobudliwym psem.
Zamawiam i tak.
Napiszę jak się potoczyły sprawy :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[B]pauletta[/B] czekam z niecierpliwościa na opis sytuacji u ciebie.ja próbowałam hydroksyzyny w duzej dawce,valerinu maxi(bez recepty "ludzkiego"),ostatnio kalmvetu(firmy vetexpert)wszystko o kant zadka roztłuc bez efektu.także czekam z niecierpliwościa.pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...