Jump to content
Dogomania

Szczeniak- wnętrostwo czy nie ?


jena

Recommended Posts

Witam, mój szczeniak cocker spaniel właśnie skończył 3 miesiące.Nie wiem czy panikuję czy jest wszystko w porządku, ale wolę się upewnić i być spokojna o mojego psiaka.Powiem tak , że w mosznie wyczuwam normalnie 2 kuleczki, które są małe i miękkie. Czy to są jądra? Czasami jak pies leży na plecach pojawiają mu się w okolicy jajowodu 2 kuleczki, które są twarde.Sprawdzałam, kiedy pojawiają się te 2 kulki w okolicy jajowodu w mosznie nadal są wyczuwalne 2 miękkie kuleczki. Więc o co chodzi ? Czy to w mosznie oby na pewno są jądra? W takim razie co to jest co pojawia się w okolicy jąder ? Czy to normalne ? Już sama nie wiem, o co chodzi.Proszę o pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Jena, nie martw się wszystko jest w porządku. Te kuleczki a jądra to 2 różne "sprawy". Jądra nie wędrują bo jak sama piszesz są w mosznie. Pies jajowodu nie ma, to prącie i po jego bocznych stronach czasami pojawiają się takie właśnie kuleczki, są one twarde. Jest to przystosowanie do rozrodu. Te twarde kuleczki czyli opuszka prącia, podczas kopulacji zakleszczają się z podobnymi kuleczkami które są u suki i to powoduje że pies z suką łączą się na kilkanaście minut.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...