Jump to content
Dogomania

vetches

Members
 • Content Count

  256
 • Joined

 • Last visited

About vetches

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 08/16/1980

Converted

 • Location
  Poznań/Warszawa
 • Occupation
  lekarz weterynarii

Recent Profile Visitors

944 profile views
 1. vetches

  Osłona żoładka

  Joanienka, możesz kupić Biogen P , to probiotyk który daje się raz na 5 dni. Osłona weterynaryjna której możesz spróbowac to Acid Balance.
 2. vetches

  Padaczka chichuachua

  Niestety przy padaczce wyniki krwi często wychodzą dobrze, po luminalu mogą być podwyższone próby wątrobowe. Jeśli macie taką możliwość warto iść do neurologa, indywidualnie dobierze leki które pozwolą wydłużyć czas między kolejnymi atakami. Co do olejku CBD znam kota i psa które go zażywają i poprawił się komfort ich życia, ataki są sporadycznie.
 3. vetches

  Padaczka chichuachua

  Napisz cos więcej, w jakim wieku jest Twoja sunia, czy przed Sylwestrem miała ataki padaczki, czy miała przeprowadzane badania?
 4. vetches

  Po sterylizacji

  Powinno jej to zejść, ProlactiNO to suplement i trochę czasu musi upłynąć zanim zacznie działać. Można robić okłady z liści tłuczonej kapusty, nie można psa głaskać po brzuchu, ale to pewnie wiesz od weta. Wet może posmarować gruczoły jodyną.
 5. vetches

  Po sterylizacji

  Krysiowe nie miałaś na myśli ProlactiNo? Czy wcześniej dostawała syrop?
 6. vetches

  Kastracja u wnętra

  Sharlotka a jaki to jest rodzaj wnętrostwa? Brzuszne czy pachwinowe?
 7. vetches

  Jakie badania?

  Amartyno fajnie że pomagasz takiej suni , badania jakie powinnaś zrobić, to krew, USG jamy brzusznej, badanie moczu, kał z 3 kolejnych dni, RTG klatki piersiowej jeśli ma guzki, w celu oceny płuc. Zawsze dobrze by było zrobić echo serca, no i porządnie zbadać klinicznie takiego pieska.
 8. vetches

  Drapanie Psa

  Jeśli nie ma zapalenia ucha, ani spojówek na świąd polecam Cytopoint, zastrzyk, raz na miesiąc u niektórych psów działa dłużej. Jest rewelacyjny. Nie wiem czy się nie pomyliłeś pisząc że pies ma nieustanny świerzb, czy nie chodziło o świąd? Jeśli są ropiejące oczy może na początek zrobić wymaz z antybiogramem, podleczyć, a potem dać cytopoint. Szkoda że dopiero teraz się odzywasz bo miałam 2 miesiące terapii bezpłatnie, ale już zgłosili się pacjenci. Zawsze możesz poszukać na stronie stopdrapaniu albo zadzwonić do producenta , być może jeszcze któryś z lekarzy ma pakiet w ramach projektu.
 9. vetches

  Po sterylizacji

  Twój weterynarz ma rację, nie masz się czym martwić. Jeśli zabieg był przeprowadzony bardzo sterylnie wszystko pięknie się wygoi. Leków przeciwbólowych Zera nie dostała pewnie przez swoje ADHD. Daj jej jeść o 14, spokojnie szwy jej się nie rozerwą przy robieniu kupy. Jedyne na co musisz uważać to czy przy tym jak robi siusu nie zamoczy kubraka, żeby mokry materiał nie dotykał ranki pooperacyjnej.
 10. vetches

  mastocytoma

  Są 2 leki, Palladia i Masivet, dostępne u onkologów, cen nie znam ale nie należą do najniższych ze względu na to, że trzeba je ściągać zza granicy.
 11. Tak przy alergii pies może być bardziej apatyczny i smutny. Dieta eliminacyjna trwa zazwyczaj 6 tygodni. Domyślam się że badanie krwi było wykonywane przed rezonansem. Jakiej wielkości jest Twój piesek?
 12. vetches

  Charczenie I duszenie psa

  Myślę, że skoro problem się nasila to powinnaś nie tylko zadzwonić ale i udać się z psem do weterynarza zanim się pogorszy na dobre.
 13. vetches

  Załamana

  Joanienka nie jestem zbytnio w temacie ale moi pacjenci padaczkowi testują olejek CBD, są zachwyceni jego działaniem.
 14. vetches

  Lekarz od akupunktury

  Warszawa Meridian dr Beata Bałucińska
 15. Doti zrób badanie moczu, może USG jamy brzusznej. Teraz jest gorąco więc ma prawo więcej pić.
×