Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Tollerka

"Teraz My" - Psy w sejmie

Recommended Posts

Oglądałam przed chwilą na żywo "Teraz My" i było o psach w sejmie. Przypadły mi do gustu dwa Dogi Niemieckie. Jakoś nie przyszło mi do głowy że wśród polityków są też psiarze :-o Kto też oglądał? Nie słuchałam za bardzo o co chodzi, ale nie wiedziałam że do sejmu wpuszczają psy :lol:

O, nie wiedziałam, przepraszam, myślałam że zaraz po audycji to nie będzie takiego.. :placz:

Właściwie to tamten temat jest o proteście, a ten o audycji, ale to właściwie to samo.
Nic się przecież nie stało ;-)

[quote name='Tollerka']Oglądałam przed chwilą na żywo "Teraz My" i było o psach w sejmie. Przypadły mi do gustu dwa Dogi Niemieckie. Jakoś nie przyszło mi do głowy że wśród polityków są też psiarze :-o Kto też oglądał? Nie słuchałam za bardzo o co chodzi, ale nie wiedziałam że do sejmu wpuszczają psy :lol:[/quote]

Dogi w sejmie to ASZRA Modry Efekt i CZARINA Modry Efekt. Przyszły tam z Andrzejem, który wraz z żoną prowadzi wspaniałą hodowlę Dogów Niemieckich Błękitnych i Czarnych "Modry Efekt".:lol:

A wczoraj Szymon Majewski się nabijał z tego, że psy przyszły do sejmu.. I sam wszedł do studia z kilkonastoma psami na smyczach :cool3: Tylko jakoś szybko mu się rozbiegły :cool3:

[quote name='Agnieszka i Ogiś']Majewskiego średnio lubię...Jakos sobie mało zycie na poważnie bieże...[/quote]

No ja własciwie też...Dziwne ma podejście...
Ale widziałam na reklamie, że będzie z psami, więc oczywiście musiałam oglądać, ale to i tak tylko początek :eviltong:

[FONT=Courier New]Sorry, ja nie ogladam telewizjii, mozecie mi wyjasnic o co chodzi?[/FONT] :oops:

Dla nie których tak. A jeżeli chodzi o lubienie Majewskiego nic do niego nie mam ale zaciekłą fanką też nie jestem , a w telewizji ma takie zadanie pokazać że tak traktuje nie poważnie życie pewnie naprawde jest inny.Można z nim pogadać był kiedyś w poznaniu w plazie i rozdawał autografy wydawał się miły i o wiele spokojniejszy:p

bo on podobno nieśmiały jest:p
czytałam wywyad z Renią, zaraz po tym jak u niego byla, i wypowiadała się, że łatwo go przebić, poza tv nie jest juz taki odważny w zartach

w telewizji tak i to gada takie glupoty:-( Ale jeszcze nie dorownuje wojewudzkiemu kubie ktorego nie cierpie:angryy: A co najciekawsze ze duzo osob go lubi:-o

[quote name='malaSilky']w telewizji tak i to gada takie glupoty:-( Ale jeszcze nie dorownuje wojewudzkiemu kubie ktorego nie cierpie:angryy: A co najciekawsze ze duzo osob go lubi:-o[/quote]

Ja do Wojewódzkiego nic nie mam, wręcz go lubię :eviltong:
Za Majewskim nie przepadam, chociaż czasem oglądam jego program..

Wojewódzkiego lubiłam kiedy był w idolu :multi: póżniej już nie przez ciągłe nabijanie się ze wszystkich

Majewski jest suuuper! :D Byle do poniedzialku, byle do poniedzialku... :D Kocham ten program :D

A tam w temacie psow w TV, mam pytanie za 100p ;) Skad on wzial te wszystkie psy? ;] Serio sie pytam, bo jednego-dwa to latwo zalatwic, ale taka ich ilosc...?

No wiesz, nie wykluczone, ze pozyczyl ;-)
Bo przeciez nie wszystkie byly jego :lol:

A ja wiem skąd Majewski miał te wszystkie psiaki :cool3:.
Był casting i dzwonili po hodowlach. Były tam nawet psiaki mojej znajomej bo mi sie pochwaliła :multi:.