Jump to content
Dogomania

Pro Pac


Aeri

Recommended Posts

Witam

Dla osób zainteresowanych, karma Pro Pac którą przez ostatni czas strasznie cięzko było dostać zmieniła w końcu dystrybutora ( sprzedaje ją teraz hurtownia A.Ziarko z Łodzi) i powinna być już dostępna bez większych problemów :)
Dla osób nieznających karmy jest to Amerykański produkt klasy superpremium , więcej info na [url]www.propac.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aeri']Witam

Dla osób zainteresowanych, karma Pro Pac którą przez ostatni czas strasznie cięzko było dostać zmieniła w końcu dystrybutora ( sprzedaje ją teraz hurtownia A.Ziarko z Łodzi) i powinna być już dostępna bez większych problemów :)
Dla osób nieznających karmy jest to Amerykański produkt klasy superpremium , więcej info na [URL="http://www.propac.pl"]www.propac.pl[/URL][/QUOTE]

Chciałabym sprostować informacje na temat karm Pro Pac: po pierwsze, nie są to karmy z segmentu Super Premium, lecz ze znacznie niższego (Economic, czyli do 4% mięsa!), a po drugie, wszystkie są oparte na mączkach, a nie na mięsie. Nie wiem skąd Pan/Pani czerpie informacje o składzie (suche mięso!!!, które tam nie występuje w ogóle), ale wystarczy wejść na stronę producenta amerykańskiego i przeczytać skład którejkolwiek z karm i wszystko stanie się jasne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elia']Chciałabym sprostować informacje na temat karm Pro Pac: po pierwsze, nie są to karmy z segmentu Super Premium, lecz ze znacznie niższego (Economic, czyli do 4% mięsa!), a po drugie, wszystkie są oparte na mączkach, a nie na mięsie. Nie wiem skąd Pan/Pani czerpie informacje o składzie (suche mięso!!!, które tam nie występuje w ogóle), ale wystarczy wejść na stronę producenta amerykańskiego i przeczytać skład którejkolwiek z karm i wszystko stanie się jasne.[/QUOTE]

Znowu nie wierzę.... [URL]http://www.propacpetfood.com/us/[/URL] jak byk pod napisem karmy widnieje napis "Superpremium". Już od dawien dawna wiadomo, że to od producenta zależy co nazwie premium, super premium etc. Producenci wykorzystują to jak mogą. Chociaż faktycznie w składzie oryginalnym jest "mączka".

Może zamiast wynajdywać nowe karmy do "weryfikowania" przez Ciebie, odpisz [B]isabelle[/B] w temacie o karmie Gaubi.
Ty sobie postawiłaś za cel oceniać wszystkie nowości na rynku? Chociaż propac to żadna nowość....

[I]P.S. Jak zawsze nie odpisuj mi, bo Twoje zdanie mnie w ogóle nie interesuje, ten post ma na celu ukazanie innym użytkownikom tego forum, co za poziom reprezentujesz, zarówno dyskusji jak i wiedzy.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elia']Chciałabym sprostować informacje na temat karm Pro Pac: po pierwsze, nie są to karmy z segmentu Super Premium, lecz ze znacznie niższego (Economic, czyli do 4% mięsa!), a po drugie, wszystkie są oparte na mączkach, a nie na mięsie. Nie wiem skąd Pan/Pani czerpie informacje o składzie (suche mięso!!!, które tam nie występuje w ogóle), ale wystarczy wejść na stronę producenta amerykańskiego i przeczytać skład którejkolwiek z karm i wszystko stanie się jasne.[/QUOTE]

Bardzo przepraszam ale co to za głupoty ?

Tak czy inaczej, karmy mają powyżej około 20 - 30 % mięsa w zależności od rodzaju .
A nieszczęsna mączka mięsna to nic innego jak suszone mięso , bo w takie własnie postaci ( suszonego przerobionego na mączkę mięsa ) używa się w produkcji suchych karm .
Oczywiście mączka mączce nie równa w jednej są kosci i inne odpady w innej mięso .

w przypadku karmy propac jest to suszone mięso

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KamilaW']Bardzo przepraszam ale co to za głupoty ?[/QUOTE]

Zalecałabym powściągliwość w wypowiedziach na temat suchych karm, bo Twój zakres wiedzy o nich jest iluzoryczny.

[QUOTE]Tak czy inaczej, karmy mają powyżej około 20 - 30 % mięsa w zależności od rodzaju .[/QUOTE]


Otóż ani tak, ani nie inaczej. Powyżej 20% SUCHEGO mięsa w karmach można znaleźć tylko w bardzo nielicznych produktach, które stanowią ok. 5% wszystkich obecnych suchych karm na rynku w Polsce.



[QUOTE]A nieszczęsna mączka mięsna to nic innego jak suszone mięso , bo w takie własnie postaci ( suszonego przerobionego na mączkę mięsa ) używa się w produkcji suchych karm .[/QUOTE]


Niestety, nie rozróżniasz pojęć. Sproszkowane suszone mięso nie jest mączką. Suszone mięso jest w dalszym ciągu mięsem, a mączka jest mączką stanowiącą najczęściej odpady poubojowe. Polecam Twojej uwadze definicje mięsa i mączki.




[QUOTE]w przypadku karmy propac jest to suszone mięso

Pozdrawiam[/QUOTE]

A jakie jest źródło Twoich informacji na ten temat? Czyżbyś nie dowierzała samemu producentowi, który wyraźnie pisze, że karma jest oparta na mączce?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=Helvetica]"Both PRO PAC ® Adult Chunk formula and PRO PAC ® Mini Chunk formula have the same complete nutritional content. They contain[B] no by-products[/B] and are naturally preserved" Czy Pani Elia potrafi czytać czy tylko wymyslać bzdury ?
To jest napisane jak byk na stronie producenta , a skladu i innych tego typu informacji nie można od tak sobie wymyslać ponieważ są na to odpowiednie przepisy .

Prosił bym o zachowanie resztki godności i zajęci się czyms innym niż kłamaniem na forach .

[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KamilaW'][COLOR=#000000][FONT=Helvetica]"Both PRO PAC ® Adult Chunk formula and PRO PAC ® Mini Chunk formula have the same complete nutritional content. They contain[B] no by-products[/B] and are naturally preserved" Czy Pani Elia potrafi czytać czy tylko wymyslać bzdury ?
To jest napisane jak byk na stronie producenta , a skladu i innych tego typu informacji nie można od tak sobie wymyslać ponieważ są na to odpowiednie przepisy .[/FONT][/COLOR][/QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Helvetica]

Rzeczywiście, napisane jak byk, ale tylko dla tych, co znają język i mają podstawową chociaż wiedzę na temat kompozycji i technologii produkcji suchych karm. Gdybyś znała angielski choć trochę, to po przeczytaniu składu na stronie producenta nie wypisywałabyś tych niedorzeczności. Pokaż, gdzie w tych dwóch przytoczonych przez ciebie zdaniach jest mowa o zawartości mięsa w karmach Pro Pac!!! Co do bzdur, to ciebie nikt już chyba w tym elemencie nie prześcignie. Nie kompromituj się własnym niedouczeniem, bo to jest świadectwo niskiej inteligencji. Jeśli nie masz elementarnego pojęcia - nie pisz, inaczej narażasz się na śmieszność. Nie wystarczy z uporem maniaka twierdzić cokolwiek, trzeba to jeszcze argumentować, ale do tego potrzebna jest nauka, której, niestety, nie liznęłaś nawet.

[QUOTE]Prosił bym o zachowanie resztki godności i zajęci się czyms innym niż kłamaniem na forach .[/QUOTE]

Wypisujesz brednie nie mając elementarnej wiedzy na temat suchych karm, nie znasz podstawowych terminów dietetyki kynologicznej, popełniasz błędy w pisowni i "apelujesz" o godność! Z twoim poziomem wiedzy i intelektu najlepszym godnym rozwiązaniem dla ciebie jest zaniechanie pisania CZEGOKOLWIEK na forum, aby nie przynosić wstydu sobie i nie wprawiać swoją ignorancją w zakłopotanie innych czytających.



[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rosiczka']Znowu nie wierzę.... [URL]http://www.propacpetfood.com/us/[/URL] jak byk pod napisem karmy widnieje napis "Superpremium". Już od dawien dawna wiadomo, że to od producenta zależy co nazwie premium, super premium etc. Producenci wykorzystują to jak mogą. Chociaż faktycznie w składzie oryginalnym jest "mączka".[/QUOTE]

Ja mam spore pokłady cierpliwości dla takich jak ty, więc odpisuję - nie tobie, ale innym, których może ten temat zainteresować. Otóż producent może sobie dowolnie interpretować nazwy i zamieszczać je na swojej stronie, czy na workach z karmą. Prawo nie zabrania używania określeń typu "super-", "hiper-", "mega-", natomiast jakość karm suchych jest weryfikowana przez światowe prawo rolno-spożywcze, które dzieli karmy na segmenty w zależności od zawartości SUCHEGO w nich mięsa: economic, premium, super premium i high premium.


[QUOTE]Może zamiast wynajdywać nowe karmy do "weryfikowania" przez Ciebie, odpisz [B]isabelle[/B] w temacie o karmie Gaubi.
Ty sobie postawiłaś za cel oceniać wszystkie nowości na rynku? Chociaż propac to żadna nowość....[/QUOTE]


A może pozwolisz, że to ja będę decydować o tym, jaki jest mój cel oraz co i komu będę odpisywać? Czy ty naprawdę nie dostrzegasz w tym, co piszesz, swojego żenującego zachowania?

[I][QUOTE]P.S. Jak zawsze nie odpisuj mi, bo Twoje zdanie mnie w ogóle nie interesuje, ten post ma na celu ukazanie innym użytkownikom tego forum, co za poziom reprezentujesz, zarówno dyskusji jak i wiedzy.[/QUOTE][/I]


W wątku poświęconym GUABI napisałam, co sądzę o twoim "apelu". Mogę tylko jeszcze dodać, że nie było, nie jest i nie będzie moim celem wymiana zdań z tobą lub podobnymi tobie, każda więc następna twoja wypowiedź dotycząca moich wpisów, spotka się z odpowiednią reakcją, która z całą pewnością nie sprawi ci satysfakcji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...