Jump to content
Dogomania

hop!

Recommended Posts

Kora wygląda też inaczej- "moje" suczydła zakwitły na wiosnę- dzięki Twojej trosce o nie :)

 

Dzięki za miłe słowa. :) Staram się, ale cudownie by było, gdyby kwitły w swoich kochających domach. Już tak długo czekają... 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za miłe słowa. :) Staram się, ale cudownie by było, gdyby kwitły w swoich kochających domach. Już tak długo czekają... 

Tak byłoby najlepiej...

Za każdym razem kiedy coś wokół nich zaczyna się kręcić, zastanawiam się co tym razem ludzie wymyślą...

Kora jest psem idealnym- ale za stara, za czarna, za gruba, za... aż słuchać się tego nie chce

Ostatnio usłyszała że jestem nienormalna skoro trzyletniego psa- Maję ogłaszam jako młodego- "przecież to stary pies, którego już niczego nie da się nauczyć!!!"

Coraz częściej myślę o przygarnięciu jednej z nich- póki co metraż mi nie pozwala... poza tym którą miałabym wybrać.

Obie czują się u Ciebie jak w Domu. Obie jednakowo długo są "bezdomne". Obie mają "wady" za które Je uwielbiam ;)

Zastanowię się dogłębnie jak uda mi się zmienić warunki mieszkaniowe...

Link to comment
Share on other sites

Tak byłoby najlepiej...

Za każdym razem kiedy coś wokół nich zaczyna się kręcić, zastanawiam się co tym razem ludzie wymyślą...

Kora jest psem idealnym- ale za stara, za czarna, za gruba, za... aż słuchać się tego nie chce

Ostatnio usłyszała że jestem nienormalna skoro trzyletniego psa- Maję ogłaszam jako młodego- "przecież to stary pies, którego już niczego nie da się nauczyć!!!"

Coraz częściej myślę o przygarnięciu jednej z nich- póki co metraż mi nie pozwala... poza tym którą miałabym wybrać.

Obie czują się u Ciebie jak w Domu. Obie jednakowo długo są "bezdomne". Obie mają "wady" za które Je uwielbiam ;)

Zastanowię się dogłębnie jak uda mi się zmienić warunki mieszkaniowe...

 

Nie poddawaj się, ogłaszaj. Przygarnąć kolejnego psa to nie problem, ale co potem? Różne są sytuacje w życiu. My mamy tylko i aż trzy psy - miesięczny koszt ich utrzymania to około 450-500zł + dodatkowe wydatki np. weterynaryjne. Niespodziewanie wyskoczył problem z chorą łapą Lulczaka i około 2 tysiaki wydane. Takie są realia. 

 

Moim zdaniem Maja jest fajniejsza, niż Kora. Jest dynamicznym szkodnikiem, ale ma niepowtarzalny urok. Kora jest łakomczuchą i ma nieprzyjemne zachowania (zjadanie świństw, odchodów, długie i głośne wylizywanie intymnej części ciała, wycieranie pupy np. o dywan). Maja powinna trafić do aktywnych ludzi, a Kora do domatorów. ;)

Link to comment
Share on other sites

Juldan, zapamiętaj te słowa. :)

 

Szukać domu do skutku, to jedyna słuszna droga.

 

 

A może ktoś ma pomysł na ogłaszanie Kory, Majki, czy innego "naszego" psiaka? W wydarzeniu są podstawowe informacje, dane kontaktowe i albumy ze zdjęciami - KLIKNIJ

Link to comment
Share on other sites

Zapamiętam :) Sama wiesz najlepiej, że na razie to moje "marzenia"- nie dam rady przygarnąć ani jednej ani drugiej. Poza tym Michał chyba by się wyprowadził ;)

 

Przybyła Wam Agatka. :) Będzie rosła, będą coraz większe wydatki i potrzeby. Opieka nad małym dzieckiem i sporym stadkiem, które masz jest wystarczająco trudna - zwłaszcza w bloku, gdzie spacery są koniecznością. Gdybyś miała dom z ogrodem, to mogłabyś zabrać Maję i Korę na tymczas. Wtedy odpadłyby opłaty hotelowe, a na karmę i inne wydatki mogłabyś robić bazarki. 

 

Ja wypracowałam sobie barierę i jestem nastawiona na wydawanie psów do adopcji, a nie adoptowanie. Zawsze przeżywam adopcję, martwię się, ale jak wiem, że DS jest dobry, to mi łatwiej. Zwykle psiaki szybko się przestawiają i przyzwyczajają do nowego miejsca i opiekunów. Kieruję się zdrowym rozsądkiem, a emocje zostawiam na specjalne okazje. ;)

 

Maja i Kora potrafią funkcjonować razem - każda zajmuje się swoimi sprawami. Maja czuje respekt w stosunku do Kory, ale czasami się zapomni i rozszaleje. ;)

 

c8e8310b2b11.jpg

 

a6db8fe3f678.jpg

 

b6fc7fbacc29.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj miałam telefon w sprawie Majki. Pani brzmiała na początku fajnie- taka twardo stąpająca po ziemi.

Ale niestety i tym razem d...

Pani spodobała się długość sierści Majki, kiedy powiedziałam, że ta jest ostrzyżona i sierść odrośnie Pani się wycofała.

Zapytała jak często będzie musiała ją obcinać a na koniec stwierdziła że nie ma ochoty bawić się ani z Jej strzyżeniem ani ze sprzątaniem sierści...

Zastanawiam się co jeszcze ludzie są wstanie wymyślić...

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj miałam telefon w sprawie Majki. Pani brzmiała na początku fajnie- taka twardo stąpająca po ziemi.

Ale niestety i tym razem d...

Pani spodobała się długość sierści Majki, kiedy powiedziałam, że ta jest ostrzyżona i sierść odrośnie Pani się wycofała.

Zapytała jak często będzie musiała ją obcinać a na koniec stwierdziła że nie ma ochoty bawić się ani z Jej strzyżeniem ani ze sprzątaniem sierści...

Zastanawiam się co jeszcze ludzie są wstanie wymyślić...

 

Nie wiem, dlaczego tak jest, ale w sprawie Majki i Kory kontaktuje się szczególny rodzaj ludzi.

 

Nie miałam psa, który nie gubiłby sierści. Maja i Kora faktycznie intensywnie linieją, ale to naturalne.

Link to comment
Share on other sites

Podobne obrazki są u mnie- Maniek i Zuza też się tak przeciągają. Tylko, że jak Maniek stanie na kanapie to jest wielkości Zuzy ;)

A jak biegną z jedną zabawką w pysku to nierzadko przewracają się krzesła...

Link to comment
Share on other sites

Nemo - słodziak, a wiosenna kwiatowa narzuta równie słodka. Wiosenne pozdrowienia z Dolnego Śląska!

 

Nemo to arystokrata z wyglądu, a Laki - chłopek. Za to zachowania mają jednakowo przaśne. ;)

 

Podobne obrazki są u mnie- Maniek i Zuza też się tak przeciągają. Tylko, że jak Maniek stanie na kanapie to jest wielkości Zuzy ;)

A jak biegną z jedną zabawką w pysku to nierzadko przewracają się krzesła...

 

Tylko Majeczki tam u Ciebie brakuje. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...