Jump to content
Dogomania

hop!

Recommended Posts

Nikt się Nemo nie zachwycił? Szkoda. 

 

 

 

hop! Wkleiłaś zdjęcia do podziwiania po 11 wieczorem! Przyzwoici ludzie już śpią o tej porze, a nie hopsają po wąteczkach i podziwiają.

 

No to dzisiaj popodziwiam o bardziej przyzwoitej porze. 

 

NEMO - fajna wiosenna przemiana. Jest go teraz zdecydowanie mniej i zgodnie z tendencją że mniejsze psiaki są bardziej adopcyjne - jego szanse na domek wzrosły. Dla mnie u Nemo najbardziej wyjątkowe są oczy, a te zostały na miejscu.  ;)

 

DZIEWCZYNKI - pochwałka dla fryzjerki za figlarne ogonki. O kształtnych pupkach nie będę dyskutować, bo może tu jakieś nieletnie hopsają.  ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

OK. Kończę temat Nemo. Na fejsie lajki są, więc był wystarczająco podziwiany. ;)

 

 

Olo ma odstawiony Propalin i Agapurin. Dostaje jedynie preparat wspomagający układ moczowy - UrinoDol. Czuje się lepiej.

 

ad4e9260f427.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja tez dopiero dotrałam na wątek. Fajnie Nemo wygląda. rzystojnaik taki. I wcale, a wcale nie jest gruby. Dzięki hop! 

 

Dłuższa, miejscami kręcona, stercząca na wszystkie strony sierść bardzo pogrubiała Nemo optycznie. Wyglądał zwaliście i ciężko. Zresztą jak przywiozłaś Nemo do mnie, to chciałaś, żebym go odchudziła, a on się kwalifikował do lekkiego podtuczenia. Teraz jest w sam raz. Odbudowuje mięśnie, które onegdaj ;) zwiotczały. Oczywiście pozostał psem dużym i tak go trzeba ogłaszać. :)

 

dziewczynki mają cudowne lwie ogonki, tzn.śmieszne :) Nemo, bez bokobrodów równie przystojny, choć wyjątkowo duże uszy przyciągają wzrok :) ale Olo wygląda faktycznie lepiej. :)

 

Żadna nie lubi czesania, więc strzygę na łysolki i już. Wygodne to bardzo. ;) Nemo jest zadowolony ze swojego nowego wyglądu. :) Olo był już strasznie kiepski, więc ta poprawa bardzo cieszy.  

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam zdjęcie Nemo z brodą i w czapce Mikołaja. Hop! Szykujesz jakieś wielkanocne zdjęcie-niespodziankę? Pisankowe wdzianko? Kurczaczkowe klimaty?

Święta tuż tuż. Za dużo czasu nie zostało. 

 

Nie szykuję. :)

 

 

Dzisiaj w krakowskim Dzienniku Polskim prezentuje się Bastek. Ogłoszenie jest ze zdjęciem, ale w wersji internetowej go nie widać: http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3802555,bastek,id,t.html

 

Lida odebrała tylko 1 telefon w sprawie Nemo - dzwonił starszy pan... Cienko z adopcjami. 

Link to comment
Share on other sites

Była też Maja (Juldan, zabijesz mnie?). Nie było nic do stracenia (trochę czarnej sierści ;)). Może cieniowana, jasna łysolka wpadnie komuś w oko. Jak nie, to trudno. Sierść odrośnie. 

 

1c0751aba7ab.jpg

 

c9925c38854f.jpg

 

U nas w domu wszyscy są nową Mają zachwyceni, ale my jesteśmy szczególni i lubimy łysole. :)

 

Koszt fryzjera pokryłam ze skarbonki hotelowej. 

Link to comment
Share on other sites

Laki i Nemo wspaniale się dogadują. Nemo się uspokoił przy spokojniejszym, posłusznym koledze. Laki nabrał masy i zmężniał, więc chłopcy pasują do siebie rozmiarowo.

 

 9c7506b4f374.jpg

 

Nemo jak zwykle ma dużo do powiedzenia. ;)

 

d05cbfbff18d.jpg

 

W tej chwili Nemo powinnam pochwalić, ale się boję, żeby nie było pogorszenia. ;)

 

Kofi najlepiej funkcjonuje bez innych psów. Miał fazę wyciszenia, ale też trzy dni świrowania (były wiatry i burza, a Kofi źle to znosi). 

 

U pozostałych psiaków bez zmian. Domów brak. Nie ma o czym pisać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To jest Maja??????????? wygląda tutaj jak mikro chudziutki psiaczek. Z ogonem jamnika :)

 

Zmniejszyłam ją. ;) Zawsze to lepszy szkodnik w rozmiarze S, niż M. ;) Przypomina trochę mysz. :) Majce zdarzało się oskubywać ogon i nie było jak zrobić pędzelka. Teraz, gdy ogon ma łysy, nie interesuje się nim. 

 

Maja znalazła w koszyczku marchewki... ;)

 

6739791acef1.jpg

 

I pora... ;)

 

f4cc9ad76722.jpg

 

Reszta warzyw została jakiś czas temu pożarta przez moje szkodniki. :)

 

1bbe37e25c67.jpg

 

b9127d86e73c.jpg

 

195b94b85ef9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...