Jump to content
Dogomania

Z Catani Poland FCI:Hogan,Ophra,Selena,Bandit,Bugatti,gościnnie małe diablątko:D :D :D


Aneta Nowak

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Wątek bedzie tylko zasmiecał temat galerii.Mała ma połamana szczeke.Zanim zrobie jej zdjecie-zanim bedzie w stanie zapozować do zdjecia-minie kilka dobrych miesiecy. Jeszcze mam na glowie drugiego psa,ktory został bardzo poważnie pogryziony(zresztą ja też oberwałam).Dzis jeszcze na necie jestem,bo leżeć musze..ale później?Czasu nawet nie będzie zaglądać tutaj..

Link to comment
Share on other sites

z tajem jest bardzo źle. Mała-głównie obrażenia wewnetrzne,rany zewnetrzne minimalne(wszystko poszło w główkę w wyniku ucisku). Ona zyc bedzie, ale czekaja ja miesiące bólu i utrudnień w jedzeniu(tylko papki).z tajkiem-czekamy i nic wiecej ponad to co lekarze zrobili zrobić nie możemy.
Włascicielka na pewno poniesie konsekwencje. Z urzedu swoja drogą, a na drodze cywilnej za jakis czas.Najpierw trzeba ustabilizować psiaki,na nich się skupic.Ja też musze jakos sie zorganizować-lezeć mam ale nie mam na to czasu.

Link to comment
Share on other sites

Tak,mój.Ale jego tematu wolę nie poruszać,przepraszam. Kobiecie nie odpuszczę,bez obaw. Ukaranie idzie swoim torem,ja się skupiam na małej,żeby ograniczyć do minimum i ból i ewentualne komplikacje w późniejszym czasie. A ja..ja mam praktykę-tym razem już wiem,jak zadbać o rany w wyniku pogryzienia :D.Tu-jak będę zaglądała-będę pisała tylko o Glorii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...