Jump to content
Dogomania

CEZAR piękny, ale ślepy onek -w schronisku-ZBIERAMY NA HOTELIK U AMADORKI


Recommended Posts

  • Replies 655
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='wolf122']Jak jest tak źle to ja dam schronienie choćby nie wiem co...Ale bez wsparcia osoby ,ktora weźmie odpowiedzialnośc za los psiaka nie dam rady....Na "zapalenie płuc" jestem do dyspozycji...[/QUOTE]

nie, chodzi o to, ze nie wiem gdzie i, ze cena musi być racjonalna. Dzisiaj podzwonię i Wam napiszę

Link to comment
Share on other sites

Wolfie kochany:):):):):):):):) U Amadorki wiem na bank, odjechał jeden psiak, miejsce się zwolniło więc. (swoją drogą uważajcie na Dogomaniaczkę o nicku kinga301, wydała psa po zabiegu, do budy, chyba na łańcuch, oczywiście bez wizyty PA. Ręce opadają)

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak się miewa. Na pewno nienajlepiej. Chyba wszystkich one męczą, a co dopiero takiego futrzaka:( w niezadaszonym kojcu. Wolf podał mi telefon, ale wyjechał w trasę i zapomniał telefon w domu:). Jutro rano będę dzwonić. Oczywiście, ze za karmę i leczenie do Wolfa to byłoby idealnie dla Cezara. Dzwoniłam na wszelki wypadek do Ulki12- ma miejsce.
PYTANIE-CZY KTOŚ DYSPONUJE TRANSPORTEM???? CIESZYN OKOLICE TARNOWSKICH GÓR LUB CIESZYN OKOLICE CZĘSTOCHOWA? KTOP MOZĘ JAK COŚ W TEJ KWESTI POMÓC?

Link to comment
Share on other sites

Wróciłem :pPadam z nog ale żona mi przekazała ,że mialem telefon w sprawie "naszego" psiaka.Uściślam;
Tak jak pisalem wyżej ,jeśli nie ma innej opcji musimy go wydostać i na cito go przetrzymam.Bezpłatnie.
-Kwestia jest taka,że mam już owczarka Kanisa na tymczasie i nie wiem czy chłopaki się dogadają.
-Teraz jest ciepło ale każdy psiak musi mieć schronienie a budę mam tylko jedną,ktorą zajmuje Kanis.Także i tu jest problem.Nie planowalem w tym roku ,że wezmę jeszcze kolejnego psiaka w potrzebie.Także tak czy siak musielibyśmy kupić lub pożyczyć budę .
-jedzenie i opieka weta w razie potrzeby
-Osoba ktora bierze odpowiedzialność za psiaka

To tak na szybko co trzeba załatwić.Istnieje zawsze ryzyko,że psiaki się nie będą tolerowac i też tego się obawiam,zaznaczam po raz drugi bo to ważne.Przepraszam za te "warunki" ale wolę napisać żeby było jasne ....Jeżeli jest lepsza opcja to z ulgą odetchnę,szczerze.Natomiast jeśli sprawa jest gardłowa to opcja pobytu psa u nas tak wygląda w skrocie:roll: Mam nadzieję,że telefonicznie ustalimy szczegóły jeśli to jest dalej aktualne.

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z Wolfem- Cezar jedzie do niego-okolice Tarnowskich gór. Jak się psiaki nie dogadają to wtedy szukamy na spokojnie hoteliku. U Wolfa będzie za koszty wyżywienia ok. 150zł m-cznie i weta. TYLKO TRANSPORT!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Jestem po rozmowie z Wolfem- Cezar jedzie do niego-okolice Tarnowskich gór. Jak się psiaki nie dogadają to wtedy szukamy na spokojnie hoteliku. U Wolfa będzie za koszty wyżywienia ok. 150zł m-cznie i weta. TYLKO TRANSPORT!!!!![/QUOTE]

Super!!!! Bardzo dziękujemy:multi:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, jaki charakter ma Cezar, ale Kanisek z samcami roznie, z moim Maxiem nie dalo rady pojsc na wspolny spacer na neutralnym terenie, wiec byloby dobrze miec jakies awaryjne rozwiazanie w zapasie... Idealnie by bylo, gdyby Kanis poszedl do domku juz, ale na razie nikt sensowny nie dzwoni w jego sprawie:-( chyba zamowie ogloszenia na kolejne wojewodztwa

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]U Wolfa będzie za koszty wyżywienia ok. 150zł m-cznie i weta[/QUOTE]-Jeżeli ktoś ma karmę na początek to bylbym bardzo wdzięczny.Są upały i gotowanie dla 4 psiakow to jest wyzwanie. I tak gotujemy ale problem z przechowywaniem na drugi dzień.Gdyby ktoś zafundował na ten gorący okres karmę to 150 zł nie jest konieczne.Oczywiście mam na myśli karmę dla jednego psa :lol: Mam nadzieję,że wszystko będzie ok :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Nie wiem, jaki charakter ma Cezar, ale Kanisek z samcami roznie, z moim Maxiem nie dalo rady pojsc na wspolny spacer na neutralnym terenie, wiec byloby dobrze miec jakies awaryjne rozwiazanie w zapasie... Idealnie by bylo, gdyby Kanis poszedl do domku juz, ale na razie nikt sensowny nie dzwoni w jego sprawie:-( chyba zamowie ogloszenia na kolejne wojewodztwa [/QUOTE]-Ewa ...Mam tego świadomośc dlatego rozmawialiśmy o tym z Zofiją telefonicznie.Gdyby psiaki się nie akceptowaly,to ustalona jest opcja z hotelem.Ten psiak musi być wyciągnięty i jakiś początek musimy zrobić.Zadbam o to by nie było niebezpieczeństwa dla obu psiakow.Bruno dał mi przeszkolenie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']-Jeżeli ktoś ma karmę na początek to bylbym bardzo wdzięczny.Są upały i gotowanie dla 4 psiakow to jest wyzwanie. I tak gotujemy ale problem z przechowywaniem na drugi dzień.Gdyby ktoś zafundował na ten gorący okres karmę to 150 zł nie jest konieczne.Oczywiście mam na myśli karmę dla jednego psa :lol: Mam nadzieję,że wszystko będzie ok :loveu:[/QUOTE]


Poślemy karmę z Cezarem ,mamy ze zbiórki.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Poślemy karmę z Cezarem ,mamy ze zbiórki. [/QUOTE]-no i super :loveu: Z transportem nie pomogę :roll:Egradska wie dlaczego;) Po Kaniska jechaliśmy parę km ,auto o dziwo dało radę ale ja miałem duszę na ramieniu.18 letni Ford:lol:.No ale GPS mialem przedniego hahahaha :lol: Pozdrowienia serdeczne :loveu:Egradska wie o co chodzi :lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Proszę dane do przelewu. Wpłacę 10 zł [/QUOTE]-ja poki co nie czuję się upoważniony,także Zofija proszę...
Tak czy inaczej bardzo dziękuję :loveu:

Przepraszam Moderatorów za posty pod postem ale strasznie mi przy edycji komputer szaleje.I przy okazji od 01.08.2013 może mnie nie być jakiś czas w necie.Zrezygnowałem z operatora a nowego biorę w wersji testowej ;) Także mogę mieć problem z dostępem do sieci jakiś czas :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...