Jump to content
Dogomania

Efli- nowy nabytek :)


Daria_13

Recommended Posts

Witajcie po długiej przerwie. Dogomaniaczką jestem od dawna, ale ze względu na wiele spraw osobistych ostatnio nie bywałam w tym miejscu. Na szczęście powracam i to z nową lokatorką, a mianowicie 2-miesięczną suczką shih tzu. Trafiła do mnie z czystego przypadku i niestety nie ma rodowodu nad czym strasznie ubolewam. Suczka jest bardzo kochana, grzeczna, pogromca sznurówek ;p Nigdy nie miałam psa tej rasy, ale staram się na bieżąco poszerzać wiedzę i na bieżąco będę was prosić o pomoc:)
a tutaj maleńka:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I bardzo grzeczna,jak na szczeniaka. Już się nauczyła załatwiać swoje potrzeby na dworze, ładnie się pilnuje, jest bardzo otwarta na inne pieski, choć oczywiśie ograniczamy jeszcze kontakt z innymi zwierzakami. Najgorsze są teraz dla małej upały, bo widać,że jest jej gorąco, w nocy nie może znaleźć sobie miejsca. Ogólnie cała rodzina zakochana w Efli, wniosła mnóstwo radości do naszego domu! i na bieżąco będziemy oczywiście dodawać zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

O to fajnie :) Moja się uczy i zaczyna broić w domu. Najgorzej, że wracam do pracy za tydzień i strach ją zostawić samą ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Ja daję Acane i Orijena :) Moja je ładnie aż się uszy trzesą, a to karmy z najlepszym składem.
Szampon mam dr Seidel dla szczeniąt, odżywki nie używam, bo moja ma piękne włosiska :D Mam też dla niej rękawicę Econetti.
To mój szczurek:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246100-Moja-diablica-Saya-%29?p=21178262#post21178262[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zakupiliśmy odżywkę bez spłukiwania marki Pchełka,wczoraj była testowana na Efli i daje ładny efekt, włos jest miękki,pachnący i lśniący, polecam. A ogólnie to malutka wariuje, roznosi dom i nie daje spokoju starszemu Allanowi:) Patrząc na jej zdjęcia widzę,jak szybko się zmienia, w końcu dziś stuknęło małej równe 3 miesiące

Link to comment
Share on other sites

A no je to i rośnie :) kiedy zamierzasz obciąć swoją dziewczynkę? skąd w ogóle jesteś? fajnie byłoby zorganizować jakieś spotkanie shih-tzu :) aaa i muszę pochwalić Efli,bo nauczyła się już siadać i dawać głos na komendę, aktualnie zabieramy się za podawanie łapy

Edited by Daria_13
Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Niedawno byłyśmy podciąć włoski, bo na razie babka mówiła że jest za mała to chyba na wiosnę. Moja umie prosić na dwóch łapkach :)
A jestem z Elbląga.

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Długi włos na pewno jest problematyczny na spacerach jak jest brzydka pogoda. Mi się podobają dość krótkie i średnio długie. Takie długaśne jak na wystawach dla mnie są okropne.

Link to comment
Share on other sites

Myślałam o takim średnio długim:)
Z dzisiejszych zakupów moja mama wróciła z nowym legowiskiem dla Efli:
[url]http://image.ceneo.pl/data/products/17616449/i-legowisko-hello-kitty-sofa.jpg[/url]
cała rodzina jest w niej zakochana po uszy, rozpieszczają ją do granic możliwości:P

Link to comment
Share on other sites

Akurat trafiliśmy na super przecenę i legowisko kosztowało niecałe 50zł :) przemyślałam kilka rzeczy i zdecydowałam,że kupię szampon st. Bernard, jutro wybiorę się na zakupki no i oczywiście powiem co o nim sądzę. czym przemywasz pyszczek swojej? słyszałam,że ten płyn Borasol jest dobry i kosztuje niecałe 5zł, chyba go zakupię. Mam jeszcze taki problem,że zauważyłam,że Efli namiętnie wylizuje swoje miejsca intymne, nie mam pojęcia dlaczego...

Link to comment
Share on other sites

Guest Olimpijka

Nasz szampon niewydajny jest także teraz kupię inny.
Przemywam oczka żelem specjalnym, ziołowym. Borasolu nie mogę, bo mała ma biały pyszczek, a Borasol zażółca. Myślę nad solą fizjologiczną.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...